2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Geçen ay da öne çekmişti ama bu kadar değildi. Akıntıdan anlıyorum ama hemen adet bitiminde de olmaz diye dikkat etmedim ki. Bir de adetim akıntı karışımı bişeyle bitiyor ondan bi de aklıma gelmedi.
Daha vardır belki hemen karalar bağlama bugünden başla değerlendirmeye🥰

1 saat önce yaptım 5 dk sonra çektim 3 de aynı idrarla ama sadece 1 sinde gözüküyor galiba bozuk mu acaba desim biraz kıvrılmış kutuda bide kasıklaırm agrıyor adet agrısı başladı
Strip test hıc yapmadım yorum yapamıyorum kaset test var mı elınızde

Evet sayın seyirciler soldan bir atak var 🤣 sabırsız belli kii 🤭 benim hiçbir sağ tarafımdan ağrım olmadı biliyor musun. Belki de hep aynı taraftan oluyordur yumurtam
Nasıl anlıyorsunuz helal olsun valla. Ben asla anlamam. Normalde de ağrılar olduğu için pcos tan. Hamileliği de anlamadım zaten. Hiç farkı yok bence

Okul açıldı giremez oldum buralara. Malzeme etiket hafta sonu da okula hazırlık ile geçti. Başım çok ağrıyor. Şu yoğunluğa alışıp düzenimi bir oturtsaydım alışırdım. Hepsini okuyamaz oldum arada kaçırdıklarım olursa af buyursun 🤲🏻 önemli şeylerde beni de etiketleyin mutlaka.Dünkü ve Bugünkü ovu testimi paylaşıyorum kızlar. melegim can melegim can melisaa93 melisaa93 edahandro edahandro S simurgggg tweeetyyy tweeetyyy Papatyamaviss Papatyamaviss O ozgeeeee1 ve diğer canlarım

Eklentiler

• IMG_8429.jpeg
    IMG_8429.jpeg
    121,7 KB · Görüntüleme: 78
  • IMG_8442.jpeg
    IMG_8442.jpeg
    167,4 KB · Görüntüleme: 74
Okul açıldı giremez oldum buralara. Malzeme etiket hafta sonu da okula hazırlık ile geçti. Başım çok ağrıyor. Şu yoğunluğa alışıp düzenimi bir oturtsaydım alışırdım. Hepsini okuyamaz oldum arada kaçırdıklarım olursa af buyursun 🤲🏻 önemli şeylerde beni de etiketleyin mutlaka.Dünkü ve Bugünkü ovu testimi paylaşıyorum kızlar. melegim can melegim can melisaa93 melisaa93 edahandro edahandro S simurgggg tweeetyyy tweeetyyy Papatyamaviss Papatyamaviss O ozgeeeee1 ve diğer canlarım
Az kalmış kuzum bir kaç güne pik görürsün. Bugün 9. Günümüz 😍

Ben senı takıp edıyorum hayatım yazmasamda girip bakıyorum hep bende okul haftası sarstı benı su yemek olayının kalkması ozellıklede

Düne göre koyulaşmış ☺️ Bence salı günü pik görürüz

Bir iki güne pik olur kuzum 😍

Ay sinirdim arkadaşlar Eylül ayı topiğimiz burası bizim tabikide kimse kimseye karışamaz ama bu topik bi bitseydi keşke 🥺oraya öyle geçseydik zaten açan kişi burda Eylül topiği olduğunu bilmiyordu heralde yada biliyordu ay bilmiyorum ben buraya çok alışmışım yeni topike hazırmıyım bilmiyorum 🥺🥺🥺🥺burası çok güzel bi topik oldu herkes aile gibi yaklaştı birbirine sadece hamilelik değil biz burda her türlü derdimizi sevincimizi üzüntümüzü paylaştık ❤️kimi zaman tartıştık 5 10 dakka içinde birbirimiz bildiğimiz için hiç bişey olmamış gibi davranabildik nazımız geçtiği için sadece burda Eylül ayı için bir topikimizi varken henüz Eylül ayı bitmemişken bir başkasının tekrar Eylül ayını içine alarak topik açması dokundu bana

Ay sinirdim arkadaşlar Eylül ayı topiğimiz burası bizim tabikide kimse kimseye karışamaz ama bu topik bi bitseydi keşke 🥺oraya öyle geçseydik zaten açan kişi burda Eylül topiği olduğunu bilmiyordu heralde yada biliyordu ay bilmiyorum ben buraya çok alışmışım yeni topike hazırmıyım bilmiyorum 🥺🥺🥺🥺burası çok güzel bi topik oldu herkes aile gibi yaklaştı birbirine sadece hamilelik değil biz burda her türlü derdimizi sevincimizi üzüntümüzü paylaştık ❤️kimi zaman tartıştık 5 10 dakka içinde birbirimiz bildiğimiz için hiç bişey olmamış gibi davranabildik nazımız geçtiği için sadece burda Eylül ayı için bir topikimizi varken henüz Eylül ayı bitmemişken bir başkasının tekrar Eylül ayını içine alarak topik açması dokundu bana
Seni ıssırmak istedim şuan yaa 😍😍 sen nasıl romantiksin nasıl sadıksın öyle sevdiğine 🥰🥰🥰 burdayız kuzum burdayızzz. Henüz ben gitmiyorum bi yere. Adetim gelirse öyle kayarım belki 😍😍 eee bizden biri açmayınca bu müstehak bize tabi bi yandanda 🤣

Seni ıssırmak istedim şuan yaa 😍😍 sen nasıl romantiksin nasıl sadıksın öyle sevdiğine 🥰🥰🥰 burdayız kuzum burdayızzz. Henüz ben gitmiyorum bi yere. Adetim gelirse öyle kayarım belki 😍😍 eee bizden biri açmayınca bu müstehak bize tabi bi yandanda 🤣
Teşekkür ederim canım🥰bu tepkim yenı topik açılmasına değil Eylül ayını dahil etmeleri bu saygısızlık bana göre çünkü burda Eylül ayına ait bi topiğimiz var zaten
Ahhh ah defalarca dedim bildik biri açsın diye🥺🥺

Günaydın kızlar, herkese iyi Pazarlar. Çok aranızda olamıyorum malum hemen durum özeti geçiyorum. Çok şükür her şey yolunda gidiyor şimdilik. Sadece hala iyi değilim. Ayakta 2 dk dursam hemen gözlerim kararıyo başım dönüyo. Mide bulantılarım da fena, Allahtan Prilam biraz olsun rahatlatıyor. Ama sanki hiç geçmeyecekmiş gibi hissediyorum bu ara psikolojim bozulmaya başladı bu rahatsızlıklar yüzünden. 7+5 olduk bugün. 18 Eylül e doktor tekrar çağırdı. Şimdilik benden bu kadar 💕🙏 sizlere her gün dua ediyorum inanın. Alllahın izni ile güzel haberler alacağınız zamanlar gelecek. 🙏

💕💕💕💕Evettt sevgili kızlar, Bat tarihleriniz yaklaştı sizlerde durumlar nedir. 💕💕💕💕

Medala Medala @beyons @Nurrkaya @pempbepsikolog @banukhurb yasemin9191 yasemin9191 Basakbasak1 Basakbasak1 @cans16
Yumurtlama haftasında pik olan 2 günü değerlendirdim sonrasında istanbula geldim hiç takip etmedim gezmekten 😂 iki gün geç yumurtladım bu ay bata var diye test de yapmadım hiç. Erken mi test yapmak için ?

Teşekkür ederim canım🥰bu tepkim yenı topik açılmasına değil Eylül ayını dahil etmeleri bu saygısızlık bana göre çünkü burda Eylül ayına ait bi topiğimiz var zaten
Ahhh ah defalarca dedim bildik biri açsın diye🥺🥺
Daha önce de Ağustos Eylül topiği açmışlardı bizim temmuz Ağustos topiğimiz varken. Yapıyorlar malesef 😟

X