2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    156 KB · Görüntüleme: 54
  • image.jpg
    image.jpg
    172,9 KB · Görüntüleme: 49
Bu ay çörekotu kürü devam. Başka da bişey yok. Hatta geçen ay o kadar güzel beslendim, yumurtalar gelişsin diye de bacakları vücudu çalıştırdım yine de olmadı diye sinir oldum saldım bu ay. Kendime geleyim önümüzdeki ay çakşır suyu alıcaz bakalım. Bi de eşim bu ay öğütülmüş çörekotlu kürden yiyor. Geçen ay yedirememiştim. Bunu da bayılarak yemiyor ama en azından yiyor😄
Bence kafamıza çok takıyoruz bu da strese sokuyor. Akışına bırakmak daha iyi bence

Umarım ama en üsttekinde yok görünmüyor olsa ondada çıkardı sanmıyorum canım ama o kadar çok istiyorum ki🥲🥲
Seninle buralara ilk yazmaya başladığımda, çok daha önce konuşuyorduk kuzum da öykün çok aklıma gelmedi şimdi ama hepimizin derdi aynı 🙏🙏 Allah nasip etsin kuzum. Umarım doğrudur çizgiler. Yarın yenilediğinde umarım görürsün çift çizgini 🙏 paylaş bizimle mutlaka

Akıntı geldi mi? Akıntıdan anlıyormuşsun madem o günleri bol bol değerlendirirsin o zaman☺️ çörekotunun yumurtlamayı öne çektiğini okumuştum sanki ondandır belki de
Geçen ay da öne çekmişti ama bu kadar değildi. Akıntıdan anlıyorum ama hemen adet bitiminde de olmaz diye dikkat etmedim ki. Bir de adetim akıntı karışımı bişeyle bitiyor ondan bi de aklıma gelmedi.

Seninle buralara ilk yazmaya başladığımda, çok daha önce konuşuyorduk kuzum da öykün çok aklıma gelmedi şimdi ama hepimizin derdi aynı 🙏🙏 Allah nasip etsin kuzum. Umarım doğrudur çizgiler. Yarın yenilediğinde umarım görürsün çift çizgini 🙏 paylaş bizimle mutlaka
İnşallah kuzum evet bende seni çok iyi hatırlıyorum inşallah rabbim hepimize nasip etsin

Günaydın kızlar, herkese iyi Pazarlar. Çok aranızda olamıyorum malum hemen durum özeti geçiyorum. Çok şükür her şey yolunda gidiyor şimdilik. Sadece hala iyi değilim. Ayakta 2 dk dursam hemen gözlerim kararıyo başım dönüyo. Mide bulantılarım da fena, Allahtan Prilam biraz olsun rahatlatıyor. Ama sanki hiç geçmeyecekmiş gibi hissediyorum bu ara psikolojim bozulmaya başladı bu rahatsızlıklar yüzünden. 7+5 olduk bugün. 18 Eylül e doktor tekrar çağırdı. Şimdilik benden bu kadar 💕🙏 sizlere her gün dua ediyorum inanın. Alllahın izni ile güzel haberler alacağınız zamanlar gelecek. 🙏

💕💕💕💕Evettt sevgili kızlar, Bat tarihleriniz yaklaştı sizlerde durumlar nedir. 💕💕💕💕

Medala Medala @beyons @Nurrkaya @pempbepsikolog @banukhurb @yasemin9191 @gulseliinn @cans16
Canım ben çarşamba bhcg baktırmıştım 0.1 çıkmıştı şimdi tekrar baktırdım 1.2 çıktı bu ne demek bilen var mı 😭

X