2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Allahım bende onlardan olayım😍🤲🏻 yani ondaki gibi tam kasıktaki kemiğin altında değil bu kez ağrı çok daha altta vajinamın üstünde şuan tutunduysa diye düşünüyorum inşallah hayırlısıyla ❤️şimdi kaset deneyeyim yarın sabah bi erken gebelik ile deneyeyim olmadı 6 gün kalmış olacak hem çıkar mı erken gebelikte acaba
Hadi dene bakalım bekliyorum o zaman erken gebeliğimi yapsan acaba 🤔🤔

Kızlar test yaptım yine negatif çıktı kaset test. Erken gebeliği çarşamba denicem kendi kendime kuruntu yapmak istemiyorum hiç
Canım bence daha erken biraz daha sabret bakalım. Bir de ilk idrarın değil sonuçta çarşamba perşembe kesin sonuç çıkar sanırım. Rabbim hayırlısını versin

Okul açıldı giremez oldum buralara. Malzeme etiket hafta sonu da okula hazırlık ile geçti. Başım çok ağrıyor. Şu yoğunluğa alışıp düzenimi bir oturtsaydım alışırdım. Hepsini okuyamaz oldum arada kaçırdıklarım olursa af buyursun 🤲🏻 önemli şeylerde beni de etiketleyin mutlaka.Dünkü ve Bugünkü ovu testimi paylaşıyorum kızlar. @melegim can @melisaa93 edahandro edahandro @simurgggg tweeetyyy tweeetyyy Papatyamaviss Papatyamaviss O ozgeeeee1 ve diğer canlarım
Geliyor geliyorrr havalı geliyorr🎉 az kalmış bebişimmm inşallah bu ay bu iş bitiyor🙏🏻♥️

X