2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ay sinirdim arkadaşlar Eylül ayı topiğimiz burası bizim tabikide kimse kimseye karışamaz ama bu topik bi bitseydi keşke 🥺oraya öyle geçseydik zaten açan kişi burda Eylül topiği olduğunu bilmiyordu heralde yada biliyordu ay bilmiyorum ben buraya çok alışmışım yeni topike hazırmıyım bilmiyorum 🥺🥺🥺🥺burası çok güzel bi topik oldu herkes aile gibi yaklaştı birbirine sadece hamilelik değil biz burda her türlü derdimizi sevincimizi üzüntümüzü paylaştık ❤️kimi zaman tartıştık 5 10 dakka içinde birbirimiz bildiğimiz için hiç bişey olmamış gibi davranabildik nazımız geçtiği için sadece burda Eylül ayı için bir topikimizi varken henüz Eylül ayı bitmemişken bir başkasının tekrar Eylül ayını içine alarak topik açması dokundu bana

Seni ıssırmak istedim şuan yaa 😍😍 sen nasıl romantiksin nasıl sadıksın öyle sevdiğine 🥰🥰🥰 burdayız kuzum burdayızzz. Henüz ben gitmiyorum bi yere. Adetim gelirse öyle kayarım belki 😍😍 eee bizden biri açmayınca bu müstehak bize tabi bi yandanda 🤣
Bebişkolar bu ay bitince bu topic komple kapanıyor mu ben anlamadım orayı artık buraya msj atmak yasaklanıyor mu yani? Gitmeyiverin yeni topiğe hepimiz burda konuşmaya devam edelim ben de burayı çok seviyorum cidden😍 mesele listeye isim yazdırmaksa yazdırmayıverin gari 😍

Allah yardımcın olsun canım benim🤲🏻🤍
Zamanla geçer inşAllahh sağlıklı sıhhatli olunda🤲🏻
Rabbim yarın hayırlı haberlerini almayı nasip etsin inşAllahh😍
Amin kuzum inşallah haber ederim 😇 rabbim 10 gün sonra seninde pozitif haberini göstermeyi nasip etsin inşallah 🩵

Bebişkolar bu ay bitince bu topic komple kapanıyor mu ben anlamadım orayı artık buraya msj atmak yasaklanıyor mu yani? Gitmeyiverin yeni topiğe hepimiz burda konuşmaya devam edelim ben de burayı çok seviyorum cidden😍 mesele listeye isim yazdırmaksa yazdırmayıverin gari 😍
Valla sorma o kadar modum düştüki o topiği görünce hayır bıde Eylül ayınıda almışlar sanki burda yok

Burdayım kuzum da pek aktif olamıyorum. Ben de yazılanları baştan sona okuyamamaya başladım. Etiketlenince görüyorum. Yarın aşılama olacağım onu bekliyorum heyecanla. Sen nasılsın kuzum? Değerlendirebildiniz mi?
Yaaa en hayırlı şekilde bebiş haberini alırız inşAllahhhhh sağlıkla sıhhatle🤲🏻🥹
Rabbim sanada bi daha ki aya bebişlee girmeyi nasip etsin inşAllahh🤲🏻🤍
Evet dün çatladı yumurtam canım değerlendirdik bakalım nasip neyse o olsun inşAllah🤍

Olabilir kibi gelivereyo bana da gülüm, öyle ediverem olmazsa, kalıverem 😍 bana da başka yere kitmek zor gelivereyo emme herkeşler giderse mecbur gidivecezz ♥️ Zumruduanka96 Zumruduanka96

Burdayım kuzum da pek aktif olamıyorum. Ben de yazılanları baştan sona okuyamamaya başladım. Etiketlenince görüyorum. Yarın aşılama olacağım onu bekliyorum heyecanla. Sen nasılsın kuzum? Değerlendirebildiniz mi?
Yaa dualarım seninle bebeğim İnşAllah en hayırlı en güzel şekilde pozitif sonuç alırsın 🤲🏻🥰

X