2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bugün dpo 10 canım ama test negatif bat a 5 gün var artık bekleyeceğim onu. Çakşır çörek ne varsa yapmıştım umutluydum ama nasip

Benim oğlum da bebek ne zaman çıkıcak diyip soruyordu kardeşlerine anlatıyor annemin karnını kesip bebek çıkartacaklar diye sezeryan oluyorum ben en büyük oğlum 42 buçuk haftalıktı doğmadı bir türlü diğer iki çocuğa da mecbur sezeryan oldum çocuklarıma da kendim baktım ondan biliyorlar tembih ediyordum dikkat edin bana üstüne atlamayın karnımı kestiler ameliyat oldum diye 2 sene önce oğlum 6 yaşında onu bile hatırlıyor

Bugün dpo 10 canım ama test negatif bat a 5 gün var artık bekleyeceğim onu. Çakşır çörek ne varsa yapmıştım umutluydum ama nasip
12. Güne kadar bekleyin benimde 10. Günüm midem bulanıyor ama yapmayacağım dün yaptım negatifti.. 2 günde 1 yapın diyorlar testi kendinizi strese sokmayın

Canım benim inşallah geçer bu seni zorlayan şeyler. Bebiş sağlıklı olsun da biraz sabır göstermen gerekecek. Sağ salim kucağına almayı nasip etsin Rabbim. Duaların için de Allah razı olsun. Sen olmasan da senin önderliğinde kurulan bu pozitif enerji devam edeyor topikte. Ve bence bu çok önemli.
Bana gelince bata 6 gün kaldı belirtilerim var bakalım çok umutlanmak istemiyorum. Çarşamba sabah test yapıcam buraya atarım. Şimdiden doktor randevusu aldım o güne eğer pozitifi görürsem hemen doktora gidicem. Sağolsun Merve3553 aklımı başıma getirdi, daha önce iki kimyasal geçirdim hemen düşük önleyici bişeyler istiycem

teşekkür ederim kardeşimm desteğinn için sen de en kısa zamanda bebeğine kavuşursun umarım

Canım pozitifi görünce direkt gidecekmisin ? Ben o konuyu okuyamadım beklemek istiyordum ben bende geçen ay kimyasal geçirdim

Günaydın kızlar bugün kan testi verdim. Dpo 11. Gündeyim. Regle tam 1 hafta var. Dün ve önceki gün kasıklarımda bayağı ağrı vardı bugün hepsi kayboldu. Kimyasal gebelik olabilir diye korkuyorum sonuç çok mu düşük?

Eklentiler

• B1B1E395-2448-4535-A53B-83FE315B8034.jpeg
    37,4 KB · Görüntüleme: 50
Kuzum daha regl olmana 1 hafta varken çokmuş olması mucize bence. Ona göre de değer düşük değil diye düşünüyorum. Ben 32.günde 172 ile öğrendim

Kuzum daha regl olmana 1 hafta varken çokmuş olması mucize bence. Ona göre de değer düşük değil diye düşünüyorum. Ben 32.günde 172 ile öğrendim
Kuzum bugünkü idrar testi dün akşam yaptığımdan daha açık renkliydi ondan kan verdim aslında. Geçen yıl dış gebelik geçirdim ciddi anlamda travma oldu bende O yüzden vesveseleniyorum

Canım pozitifi görünce direkt gidecekmisin ? Ben o konuyu okuyamadım beklemek istiyordum ben bende geçen ay kimyasal geçirdim
Evet canım gidicem anlatcam derdimi, 2 kere kimyasal geçirdim diyecem. Merve3553 ün doktoru kızmış neden daha erken gelmedin diye. Onun da daha önce kimyasal geçmişi varmış. Progestan filan yazmış. Ben de gidip söylicem ne var ne yok yaz bana diyeinşallah pozitif görürüm de. Daha önce kimyasallarda öğrendikten sonra hiç bişey yapmamıştom bu sefer yapıcam Allahın izniyle pozitif görürsem tekrar kimyasal olmasın diye elimden geleni yapıcam, çünkü çok yıprandım öncekilerde. Allahtan eşime söylememiştim. İkisinde de 2. kez kan verdiğimde düşmeye başlamıştı değer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…