2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Hangimizi yıpratmadı ki...
Hepimiz aynı şeyleri yaşamışızdır. Bende hayatı hem kendime hem eşime zindan ettim. Çok yıpratıcı bir süreçti. O günler gitsin bir daha gelmesin kabus gibiydi.
Ama maşallah normal doğum yapabilmişsin. Kendini hiç kasma rahatsız olduğun yerde söyle bence.

Kimyasal gebelik yaşadım mayıs ayında o zaman söylemiştim ama şimdi söylemicem canım unutturana kadar neler çektim bende karnım şişince söylemeye karar verdim. Evet söyle tabi güzel bi süpriz iyi olur

Uygulamada benim de 16 ağustos sat olunca yumurtlama 29 apustostu ama ben 28inde yumurtladım takvimde 28i işaretleyince 12eylülden 11 eylüle düşürdü misal çözemiyorum matematik ezelden sorunluydu benim denklem kuramıyorum

Mesela 2 gün erken yumurtladıysan 2 gün erkene çek regl gününü canım

Bence bunun için kendini suçlama. İlişki sizin aranızdaki bir şey tercih meselesi yani. Hamilelik konusu ise belki o zaman doğursaydın hazır değilken hem sana hem bebeğe zarar olacaktı. Daha çok üzülecektin zamansız olmuş sadece. Kendini suçlama bunları aklından çıkar ve mucizeyi gör

Evet canım zordu ama şükür ki normal doğum yapabilmiştim. Dediğin gibi o kötü günler gitsin bir daha hiç gelemesin inşallah hatırladıkça içimden birşeyler kopuyor.
Doğum zamanı yaklaşınca Bu defa daha bilinçli olucam ve doktora ebeye erken söylicem. Cevap verdiğin ve o konuda yalnız olmadığımı söylediğin için çok teşekkür ederim canım keşke hiçbirimizde etkisi kalmasaydı ama en azından artık biliyorum ki yalnız ben değilmişim bunu yaşayan...
Sağ salim yavrularımıza kavuşabilmeyi nasip etsin Rabbim bizlere, içimiz çiçek açacaktır o zaman

Çocuklara bazı olayları anlatamıyorsun ya da çok küçük oldukları için mantıklarına oturmuyor sorup dururlar. Allah bu defa sağsalim ilerletsin gebeliğini canım.Hele bi karnın şişsin çocuklar nasıl sevinecekler benimki ortada bişey yokke bile gelip öperdi karnımı

Ben uzak bi şehirde yaptırmıstım full izin almıstım sizin aynı sehırdeyse saatlık izin bile alınabilir sadece opu ve transferde tam izin alsanız yeterli. Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inşallah

Kızlar ilginç birşey oldu kedim benim yanıma pek yatmıyor uzun süredir dün geldi üstüme çıktı yattı sabahtan karnıma doğru gün içerisinde de hep karnıma doğru yattı yaladı sürekli kolumu falan acaba hissediyor mu anlamadım kedisi olanlar ve hamile olanlar sizinkilerde böyle yaptı mı ?

Günaydın kızlar, herkese iyi Pazarlar. Çok aranızda olamıyorum malum hemen durum özeti geçiyorum. Çok şükür her şey yolunda gidiyor şimdilik. Sadece hala iyi değilim. Ayakta 2 dk dursam hemen gözlerim kararıyo başım dönüyo. Mide bulantılarım da fena, Allahtan Prilam biraz olsun rahatlatıyor. Ama sanki hiç geçmeyecekmiş gibi hissediyorum bu ara psikolojim bozulmaya başladı bu rahatsızlıklar yüzünden. 7+5 olduk bugün. 18 Eylül e doktor tekrar çağırdı. Şimdilik benden bu kadar sizlere her gün dua ediyorum inanın. Alllahın izni ile güzel haberler alacağınız zamanlar gelecek.

Evettt sevgili kızlar, Bat tarihleriniz yaklaştı sizlerde durumlar nedir.

Medala beyons N Nurrkaya pempbepsikolog B banukhurb yasemin9191 Basakbasak1 cans16

Kuzummm çok özlemişim senii herşeye rağmen iyi olmana çok sevindim tatlı maruzatlar bunlar kuzum belirtilerim var benimde sabahları midem bulanıyor başım ağrıyor ateş basıyor, akşama doğruda ayaklarım üşüyor dün akşamdan beride sağ kasığımda batmalar yaşıyorum geçen ay ki gibi biraz gerildim ondan mı bilmiyorum umarım bu kez kimyasal olmaz dün test yaptım negatifti.kedişim karnıma yattı sebepsizce gelip yatmıyordu uzun süredir umarım herşey yolundadırda yatmıştır hissettmiştir

Valla ben de özlüyorum. Bağlanıyor insan.

Hayırlısı senin için ne ise bu ay o olsun birtanem inşallah bebiş vardır ve sağlıklıdır. İçini ferah tut

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…