2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Evet canım gidicem anlatcam derdimi, 2 kere kimyasal geçirdim diyecem. Merve3553 Merve3553 ün doktoru kızmış neden daha erken gelmedin diye. Onun da daha önce kimyasal geçmişi varmış. Progestan filan yazmış. Ben de gidip söylicem ne var ne yok yaz bana diye😅inşallah pozitif görürüm de. Daha önce kimyasallarda öğrendikten sonra hiç bişey yapmamıştom bu sefer yapıcam Allahın izniyle pozitif görürsem tekrar kimyasal olmasın diye elimden geleni yapıcam, çünkü çok yıprandım öncekilerde. Allahtan eşime söylememiştim. İkisinde de 2. kez kan verdiğimde düşmeye başlamıştı değer
Yaa e önlenebiliyorsa bende giderim valla neden riske atayım😍 ama tabi sıra yok acaba aile hekimine gitsem yazar mı🥹 ben eşime söylemiştim çok üzülmüştük tekrar aynı şeyi yaşamak istemiyorum dün negatiftim bu arada bugün mide bulantımda çok test yapmamak için zor duruyorum yapmıcamm allahım yapmıcam😅😅😅

Yaa e önlenebiliyorsa bende giderim valla neden riske atayım😍 ama tabi sıra yok acaba aile hekimine gitsem yazar mı🥹 ben eşime söylemiştim çok üzülmüştük tekrar aynı şeyi yaşamak istemiyorum dün negatiftim bu arada bugün mide bulantımda çok test yapmamak için zor duruyorum yapmıcamm allahım yapmıcam😅😅😅
Yapma yapma dur 😂az daha sabret biz seninle aynıyız. 6 gün var 3 gün kala yapcam ben o zaman kesin sonucu öğrenirim galiba 🙂özelden aldım ben randevuyu

Yapma yapma dur 😂az daha sabret biz seninle aynıyız. 6 gün var 3 gün kala yapcam ben o zaman kesin sonucu öğrenirim galiba 🙂özelden aldım ben randevuyu
Yani perşembe yapacaksın dimi 😍 yaşadığım şehirde özel hastane olmaması peki😅 özel muayne yeri var test yaptırıp serum taktırabiliyorsun oraya giderim olmadı☺️

Benim oğlum da bebek ne zaman çıkıcak diyip soruyordu kardeşlerine anlatıyor annemin karnını kesip bebek çıkartacaklar diye sezeryan oluyorum ben en büyük oğlum 42 buçuk haftalıktı doğmadı bir türlü diğer iki çocuğa da mecbur sezeryan oldum çocuklarıma da kendim baktım ondan biliyorlar tembih ediyordum dikkat edin bana üstüne atlamayın karnımı kestiler ameliyat oldum diye 2 sene önce oğlum 6 yaşında onu bile hatırlıyor 😂
Yaaa kıyamamm🥺 keşke öğrenmek zorunda kalmasalardı. Ama mecburiyet işte söylemesende gelip karnına yatarlardı. Ailenden yakın kimse yokmuydu canım ?? sezeryanlı halde çok zorlamışsındır. Ben normal doğum yapmama rağmen kalkamıyordum yerimden. Sana biri yardım etmelii mutlaka

Yani perşembe yapacaksın dimi 😍 yaşadığım şehirde özel hastane olmaması peki😅 özel muayne yeri var test yaptırıp serum taktırabiliyorsun oraya giderim olmadı☺️
Çarşamba yapıcam tatlış. Aynen olmadı oraya gidilebilir. Birşey yapmış olmak için böyle yapıcam bu sefer, olmazsa yine Allahın takdiri tabikii ama tedbiri elden bırakmamak lazım diye düşünüyorum. Öncekilerde biraz bilinçsizdim artık buranın da sayesinde kızlar sayesinde çok şey öğrendim

Günaydın kızlar bugün kan testi verdim. Dpo 11. Gündeyim. Regle tam 1 hafta var. Dün ve önceki gün kasıklarımda bayağı ağrı vardı bugün hepsi kayboldu. Kimyasal gebelik olabilir diye korkuyorum 😔 sonuç çok mu düşük?
Canım gözün aydın tebrik ederim sağlıkla artsın değerlerin. 🥰Aklına kötü bir şey getirme. Cok erken öğrendin. Değerin iyi bence. Doktora gidince daha önce kimyasal yaşadığını söylersin belki biseyler verir.

Kuzum bugünkü idrar testi dün akşam yaptığımdan daha açık renkliydi ondan kan verdim aslında. Geçen yıl dış gebelik geçirdim ciddi anlamda travma oldu bende😔 O yüzden vesveseleniyorum
Hepimiz yaşadık kuzum haklısın. Ben de direk gittim doktora. Normalde bekleyip gidiyorlar ben hemen gittim korkudan bu sebepten. Ama kendimizi yıpratıyoruz böyle 🥲

Hakkımızda hayırlısı olsun❤️
2 gündür böyle 1 saat sonra falan gölge gibi çıkıyor ama bilemedim ilk defa başına geldi. Beklicem 12.günü artık çıkmazsa

Eklentiler

• IMG_20230910_095738.jpg
    IMG_20230910_095738.jpg
    75,6 KB · Görüntüleme: 56
  • IMG_20230910_095838_edit_93426990514909.jpg
    IMG_20230910_095838_edit_93426990514909.jpg
    119,2 KB · Görüntüleme: 54
Yaaa kıyamamm🥺 keşke öğrenmek zorunda kalmasalardı. Ama mecburiyet işte söylemesende gelip karnına yatarlardı. Ailenden yakın kimse yokmuydu canım ?? sezeryanlı halde çok zorlamışsındır. Ben normal doğum yapmama rağmen kalkamıyordum yerimden. Sana biri yardım etmelii mutlaka
İlk iki üç gün yardımcı oluyorlar sonra herkesin işi oluyor canım bende istemiyorum kalabalık sevmiyorum zaten 😅

Canım gözün aydın tebrik ederim sağlıkla artsın değerlerin. 🥰Aklına kötü bir şey getirme. Cok erken öğrendin. Değerin iyi bence. Doktora gidince daha önce kimyasal yaşadığını söylersin belki biseyler verir.

Hepimiz yaşadık kuzum haklısın. Ben de direk gittim doktora. Normalde bekleyip gidiyorlar ben hemen gittim korkudan bu sebepten. Ama kendimizi yıpratıyoruz böyle 🥲
Çok teşekkür ediyorum yorumlarınız için 2 gün sonra yani çarşamba tekrar kan vermem gerekiyor değil mi? Sağlık ocağında vermeyi düşünüyorum. Cuma günü doktor randevusu aldım inşallah sağlıkla ilerler🙏🏻

Günaydın kızlar bugün kan testi verdim. Dpo 11. Gündeyim. Regle tam 1 hafta var. Dün ve önceki gün kasıklarımda bayağı ağrı vardı bugün hepsi kayboldu. Kimyasal gebelik olabilir diye korkuyorum 😔 sonuç çok mu düşük?
Canım tebrik ederim 🌸 öncelikle bende kimyasal gebelik geçirdim seni çok iyi anlıyorum. Ben adetime 2 gün varken öğrendim 96 değerle bence değerin iyi daha 1 hafta var diyorsun iki günde bir kan ver kendini strese sokma su akar yolunu bulur canım rabbim be dediyse o inşallah sağlıklı bebiştir annesine de sıkı sıkı tutunur 🙏

Çok teşekkür ediyorum yorumlarınız için 2 gün sonra yani çarşamba tekrar kan vermem gerekiyor değil mi? Sağlık ocağında vermeyi düşünüyorum. Cuma günü doktor randevusu aldım inşallah sağlıkla ilerler🙏🏻
Salı günü vericeksin canım bugün verdiysen pazartesi vermiceksin Salı günü aynı saatte vermeye özen göster bir de şuan nerde verdiysen orda ver

Eğer bugün test verdiysen bugün verdiğin saatte Salı tekrar vermelisin aynı yerde kuzum

X