2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ne güzel nasip olmus Darısı burada bekleyen herkese insallahh.
Destek oldugun için cok tesekkur ederim kuzum.
Sen geldin heralde ezan okuduğuna göre bitlistesin
İnşallah herkese nasip olsun kuzum

Evet kuzum geldim. Seminer haftasıydı ya Pazartesi de okul başlıyor.

Ayyy hadi inşallah Allahım bu ay bizim olsun inşallah. Bir de şey diyorlardı klomenin etkisi bir sonraki ay da sürüyor diye. Sanırım hepsi etki etti. İnşallah güzel olur her şey ya

Biz başladık minnaklarımla bu hafta ölü gibiydim hiç giremedim buraya. Var mı yeni haberler aşkım
Ay Allah yardım etsin kuzum. Ben bu sene 10ları aldım. 10.sınıflara gireceğim. Kısmetse 2.dönem de izinli olcam Allah izin verirse.

Bugün gittim kuzum doktora 11+6. İkili tarama yapıldı. Ense ve burun kemiği gayet iyi dedi. Kesin olmamakla birlikte tahmin et dersen erkek olabilir dedi ❤

Çok etkililer canım öne çekmiş olabilirler 10-11. Gün gibi belki pik görebilirsin

Yaşın kaç canım kaç senedir deniyorsun tüp bebek kesin çare değil ki kuzum hikayeni tam bilmiyorum ama eşinde ve sende sorun yoksa tüp bebek fazla birşey yapamıyor yaşın çok geç değilse biraz daha denesen
bence devam et canım normal denemeyebyaşın da küçük .. yakın zamanda çokta iyi bir yerde denedim ben her süreçte sorun çıkıyor örneğin yumurtalar büyüdü diyelim opu öncesi çatlatma iğnesi vuruluyor eğer erken çatlarsa opü iptal oluyor bir ay boşa gidiyor kullanılan yumurta büyütme ilaçları da boşa gidiyor sonra opü oldu diyelim transfer süreci de zorlu doktor o gün söyledi bana eğer bu sonucun şu değerim altında çıkmazsa transfer yapamayız iptal birdahaki ay yaparız dedi okadar normal bir durum ki doktorlar için tabi yine o kullandığın ilaçlar boşa oluyor , tüp bebek topikini okuyabilirsin süreci anlama açısından benim neyseki süreç sıkıntısız ilerledi ama yine de sıkıntılıydı hormonlar vs ve negatif oldu, birde çok ticari biz yüzbin harcadık şuan fiyatlar artmıştır tabi yine de belki seninki pozitifle sonuçlanır sadece süreci bilerek gir girince çıkamıyorsun girdap gibi

Kızlar iyi akşamlar yumurtlama sonrası 12. Gün bugün takvime göre adet günüm kasıklarımda yanma ve sürekli idrar varmış hissi var idrar yolu enfeksiyonu büyük ihtimal sizce gebelik başında belirti olarak olabilir mi bu durum?

Niqu çok sevindim canım hayırlı olsun Rabbim sağlıkla kucağına da almayı nasip etsin inşallah. Sende rahatla artık tadını çıkart.

Ayyyy çok sevindim kuzum hadi erkek annesi olucaksın Allah nasip etsin sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah teyzesi onu yer minnak mucize iyi ki geldin annen seni çok seviyor
Ay Amin Allah canım AminAynen ya annesinin mucizesiSende de güzel haberler bekliyorum

Tüp bebek yaptırmıs bırı olarak cevap vermek istedim. Aşılamıyı iğneyle mi yaptırdınız bilmiyorum ama aynı aşılamada ki gibi iğneyle yumurta büyütülüyor. Göbekten kendiniz yapıyorsunuz. 3-4 gün sonra kontrole cagırıyorlar büyüyen yumurtaların catlamaması için bi iğne veriyorlar. Sonra tekrar çağırıyor çatlatma iğnesi veriyor ve yumurta toplama(opu) için çağırıyor. Genel anestezi verilerek yapılan bir işlem 15 dakka filan sürüyor uyanınca hafif karın agrısı olmustu bende. Opuyla aynı zamanda eşinizde sperm alınıyor ve döllenme yapılıyor bende mikroçip yapılarak döllenme yapılmıstı saglıklı spermler secılıyor. Ya dondurup sonra transfer yapılıyor ya da opudam 3-5 gun sonra yapılıyor ama bence donmus daha iyi. Transfer işlemi de normal alttan muayene gibi sadece tuvalete sıkışık olmanız lazım. Transferden 11 gün sonra da teste cagırıyorlar.

Söylediğin gibi o kadar emek veriyorsun maddi manevi yine de garanti değil en iyisini Allah biliyor en nihayetinde.
Ben denemeye devam edeceğim ama nereye kadar sabrederim bilemiyorum Rabbim bizlere acısın İnşallah sen de çok beklemezsin kuzum. Burda hepimiz birbirimize destek oluyoruz biri gebe çıktığında hepimiz ümitleniyoruz o yuzden iyi ki varsınız

Çok etkililer canım öne çekmiş olabilirler 10-11. Gün gibi belki pik görebilirsin
Ay hadi inşallah kuzum hayırlısı olsun çok şaşkınım bir kere daha böyle olmuştu ama onda değerlendirmek nasip olmamıştı rahim filmi çekilecektim çünkü. Bakalım dün başladık değerlendirmeye

Tüp bebekle olumlu sonuç aldın mı canım?

Ben de oğlumu 11+ 4 te öğrenmiştim ama ben hamile kaldığımı öğrendiğim andan itibaren çok değişik bir hisle hissetmiştim oğlum olacağını. Doktor kız dese şaşıracaktım bilmiyorum çok hissetmiştim güzel haberlere çok sevindim kuzum hep böyle haberler alasın inşallah

Amin kuzum inşallah aslında göstermedi neye göre dedi bilmiyorum uygun pozisyona geçmedi bizim nazlı bebiş gerçekten cinsiyeti hiç önemli değil. Ama kv tarafı aşırı erkek istiyor. Ona sinir oluyorum aşırı derecede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…