2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Canim benim de yas 35 ve benim de denemelere baslayali tam 17 ay oldu cok sorgulayici olmus mesajin o yuzden yazmak istedim sana. Vakit kaybetmiyorsun bence elinden geleni yapiyorsun. Sonucta 4. Aşılama olacak. Ve doktoruna guvenmissin. Onun talimatlarina uyuyorsun ne guzel. Tek care illa tup bebek degil. Ki o da her zaman tutmuyor ki Niqu da tüp bebekten sonra dogal yolla gebe kalmadi mi sonucta? Hep ayni yere geliyoruz ama bir sekilde o kafa rahatligini yakalayinca geliyor gelecek olan. Sen yapabildin mi diye sor. Ben de yapamadim olmadikca stresi artiran bir yönü de var bu isin tabi ama rahat oak lazim orasi net

Tek olsun senin olsun bebis olsun

Dimi "vakit kaybetmiyorum elimden geleni yapıyorum" bu cümleyi beynime kazıyorum şuan şu kafaları bi rahatlatsak, bi başarabilsek al birimizi vur ötekine aynıymışız kız senle yaş ve süre olarak seni izlemeye aldım

Ayy sitenin yeni bir ozelligini ogrendim. Nasil oluyor izlemeye almak kuzum bana da öğret
Insallah gebelik haberini de beraber aliriz bu ay

Tüp bebekle olumlu sonuç aldın mı canım?
Bir oğlum var elhamdulillah pcos var bende cok yumurta toplandı doktor donduralım oyle transfer yapalım o sürecte rahmin iyileşsin dedi. Bizde 24 saatlık yoldan gelıyoruz nasip transfer olsun dedık ilki taze transferdi yani tutmadı kimyasal oldu. Bir adet dinlendim diger adetle sürece basladık uzaktan takip etti bulundugum sehırde doktora gidiyordum rahim kalınlıgına bakıp ona göre ilacları duzenlıyordu transfer tarihi veriyordu bende transferden 2-3 gün önce gidiyordum. 2. Denememizde oğlum oldu. Kardeş için mayıs da gittik negatif sonuc aldık sımdı kendımız denıyoruz. 3 kere gebelık oldu ama düsükle sonuclanıyor hep kendılıgınden olanlar.
Tüp bebek süreci bana zor gelmedi oncesınde zaten bir sürü tahlıller düşükler cok ugrastık. Maddiyat olarak cok zor evet. Devlet hastanelerı de tup bebek yapıyor dıye bılıyorum rapor cıkartıyorlarmıs onu da bi arastırabılırsınız. Umarım hiç gerek kalmaz ama korkulacak bir şey değil ferah tutun içinizi

İsmin üstüne bir kez tıkla. Dikdörtgen kutu çıkıyor. Kutunun içinde sol altta izle butonu var ona tıklıyorsu canım.
S simurgggg takiptesin sen de beni bildirimlerin yanındaki kendi profil resmine tıklayıp, sağ ortalara doğru takip ettiğim kişilerden de beni bulabilirsin canım. Hiç kaybetmemiş oluyorsun. Bazen sesi soluğu çıkmadığın da unutuyoruz bazı arkadaşlarımızı ordan bulup hatırlıyorum ben, hal hatır soruyorum

Evet bu gidip gelmeler endişelendiriyor beni. Çalışıyorum ve işyerinde duyulsun istemiyorum. Süreci yönetememekten de korkuyorum sanırım.. sağol kuzum sen güzel bir şekilde aktardın tecrübeni hakkımızda hayırlısı olsun

Aa cok iyi oldu bu bilgi kuzum ya ben her defasinda arama butonundan ismi yazmaya calisiyordum merak ettiklerimi ararken. Simdi hazir hemen ordan tiklar bakarim. Bazen uzun zaman geciyor giremiyoruz. muhabbeti kaciriyor insan. Oyle durumlarda cok ise yarar

Kuzum bence saklama eşinden ters de tepebilir bu durum neden söylemedin saklanıcak bi durum mu der haklı olarak
Çok haklısın canım, netice de bebek ikimizin ve ilerde bana bu konuda kızabilir. Allah'ın izniyle yarın akşam kızım uyuduktan sonra eşime sürpriz yapıcam. Çok mutlu olacak ❤ Kızım o kadar çok kardeş istiyorki öğrenirse eee neden artık doğmuyor annecim artık doğsuuun diye hergün hergünn sorup durur. Ona karnım şişince söyleriz. Senin çocuklar biliyor mu kuzum?

Ayy ayy ayy inşallah amin benim de oğlan tek yumurta ile tuttu senin ki de tutacak İnşallah

Kızlar bugün sağ kasığımdaki iğne batmaları daha çok sanki.. ters giden birşey yoktur inşallah bilgisi olann yazabilir mi ? Geçen ay kimyasal geçirdiğim için korkuyorum bugün biraz gergindim onunla alakası varmıdır ?

Kızlar iyi akşamlar yumurtlama sonrası 12. Gün bugün takvime göre adet günüm kasıklarımda yanma var idrar yolu enfeksiyonu büyük ihtimal sizce gebelik başında belirti olarak olabilir mi bu durum? 8. Günde test negatif çıkmıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…