2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yazdıkların icin çok teşekkür ederim canım. Yanımda olduğun için de 🥹
Aynı düşünceleri ben de yaşıyorum ve artık süreçten gerçekten çok yoruldum. Ara ara buraya yazdığım oluyor. Pat diye gruba girenler çocuğum olmuyor olmuyor diyor. Bi bakıyorum 1 kaç aydır deniyor veya ikinci çocuk için daha ilk aydan depresyona girmiş. Çok zoruma gidiyor. Hiç mi okumuyorlar yazdıklarımızı çektiklerimizi. Onun 1 ay dediği benim için çerez gibi bisey. Gerçekten artık tükendiğimi hissediyorum ama yapacak hicbiseyim yok sadece eşimin varlığı ve sağlığımız için Rabbime binlerce kez şükür ediyorum. İnşallah biz de kavuşacağız canim.. diyecek hicbisey bulamıyorum 😪 uzun zamandır hicbisey için ağlamıyorum ama bugün tutamıyorum kendimi
Aynen canım şu an benim diyemedikleri mi demişsin. 😭😓 o kadar psikolojimiz bozuldu ki.

Yoğun olduğunu biliyordum da hiç msjını göremeyince endişelendim kuzum ama şimdi sevindim iyi olmana. Sizin meslek çok zor. Çok enerji istiyor Allah kolaylık versin kuzum.. ben iyiyim çok şükür.

Şimdi doktordan çıktım. Femarayla 1 yumurtacığım olmuş 19mm. Pazartesi aşılama olacağım. Klomenle 3 yumurtam oluyordu 2si istenen boyuta geliyordu. Az sayıda olması biraz hayalkırıklığı yaratsa da az olsun güç olmasın diyorum.

@Pkolu_anneadayi @Zumruduanka96
Canım ben tek yumurta ve tek tüple hamile kaldım çok da ümitsizdim🥰 olcağı varsa tek de yetiyor.
İnşallah sağlıkla tutuncak bebişin🥰

Gul220 Gul220 ahh kuzum en iyi biz anlarız birbirimizi. Günlerce aylarca ağladım. Sigara içmediğim halde sigaraya başladım. Delice kilo aldım kendimi abur cubura verdim. Hiç bitmeyecek bir döngü gibi geldi. Akrabalarımla görüşmedim bebek soracaklar diye. O dereceydim. Çünkü hemen ağlıyordum. Çok şükür rabbim nasip etti. Hepinize herkese hergün dua ediyorum. Kimse bu sınavı vermesin, kimsenin kucağı boş kalmasın diye

Sizlerle birşey paylaşmak istiyorum ama lütfen ricam beni kötü görmemeniz. Biz eşimle 3 sene önce sevgili döneminde alkol aldığımız bir gün ilk ilişkimize girmiştik ve geri çekilmeyle korunuyordu. Ama bir gece de 6 kez ilişki olmuştu korunduğu halde geri çekildiği halde ben o ilişki ile hamileydim ve sonlandırmak durumunda kaldım aile görüşlerimiz buna uygun değildi hem bizim birdaha bir araya gelme ihtimalimiz olmazdı hem aileler 😢 Hep içimde bir sızıdır rabbim nasip etti bir kere birdaha vermicek diye 😢 Belki çok kötü düşünüceksiniz haklısınız da ama bi hata yaptım ve devamınıda hata ile getirdim. Eşimle ikimizde onun pişmanlığını çok yaşıyoruz ve bu yüzden olmucak diye çok korkuyoruz. Kimseye anlatamadığım bir durum bu sizlerde beni hor görmeyin lütfen burası bana iyi geliyor içimdeki sıkıntıyı atmama 🙏
Herkesin bir sıkıntısı var . Kimse kimseden kusursuz değil. İnsanız biz hata yaparız ama en önemlisi pişman olup tövbe etmek. Keşke bu durumunu yazıp bizlere de şahitlik etmeseydin bizim bir büyüğümüz vardı. Sakın günah işlediğini başkasına söyleme. Çünkü pişman olup tövbe ettiysen Allah affetmiştir ama sen başkasına o günahı söylersen şahit tutarsın tövben eksilmiş olur dedi. Ben onu duyduğumdan beri hiçbir şey söylememeye çalışıyorum. Bir de Allah nasip etmese. O kadar çocuk istemeyip hamile kalan var ki o çocuk istemeyip keyfi kürtaj olan var ki. Allah nasip etsin sağlıkla olsun hayırlı evlatları olsun. Ne güzel pişman olmuşsun. Rabbim bir daha öyle şeyleri yaşatmasın inşAllah. ❤🧿

Gul220 Gul220 ahh kuzum en iyi biz anlarız birbirimizi. Günlerce aylarca ağladım. Sigara içmediğim halde sigaraya başladım. Delice kilo aldım kendimi abur cubura verdim. Hiç bitmeyecek bir döngü gibi geldi. Akrabalarımla görüşmedim bebek soracaklar diye. O dereceydim. Çünkü hemen ağlıyordum. Çok şükür rabbim nasip etti. Hepinize herkese hergün dua ediyorum. Kimse bu sınavı vermesin, kimsenin kucağı boş kalmasın diye
Ne kadar iyi birisiniz çok güzel yazmissiniz..🤎🙏

Ne kadar iyi birisiniz çok güzel yazmissiniz..🤎🙏
Teşekkür ederim kuzum o senin iyi görüşün ❤️ burada hepimiz aynı süreçten geçiyoruz. Ben 4.5 senelik evliyim. Çok zor süreçler. Hiçbirimiz yalnız değiliz bunu bilmek daha iyi geliyordu bana. Kimse üzülmesin kimsenin kucağı boş kalmasın. Hep duam böyle 🙏

Herkesin bir sıkıntısı var . Kimse kimseden kusursuz değil. İnsanız biz hata yaparız ama en önemlisi pişman olup tövbe etmek. Keşke bu durumunu yazıp bizlere de şahitlik etmeseydin bizim bir büyüğümüz vardı. Sakın günah işlediğini başkasına söyleme. Çünkü pişman olup tövbe ettiysen Allah affetmiştir ama sen başkasına o günahı söylersen şahit tutarsın tövben eksilmiş olur dedi. Ben onu duyduğumdan beri hiçbir şey söylememeye çalışıyorum. Bir de Allah nasip etmese. O kadar çocuk istemeyip hamile kalan var ki o çocuk istemeyip keyfi kürtaj olan var ki. Allah nasip etsin sağlıkla olsun hayırlı evlatları olsun. Ne güzel pişman olmuşsun. Rabbim bir daha öyle şeyleri yaşatmasın inşAllah. ❤🧿
Bilmiyordum 😢

Yazdığını okurken ezan okumaya basladı. Rabbim duysun sesini bitanem🥹

Ben de çok yoruldum. Bu süreçte işe girdim, evden devam edeceğim diye. Buna bile bir kulp bulacaklar eminim durumunuz iyi niye çalışıyorsun diye. Duymazdan geleceğim elbet. Herkesin içindekini bir tek Allah görüyor. İnşallah bizler de çok beklemeyiz🤲🏻🤗

Yazdığını okurken ezan okumaya basladı. Rabbim duysun sesini bitanem🥹

Ben de çok yoruldum. Bu süreçte işe girdim, evden devam edeceğim diye. Buna bile bir kulp bulacaklar eminim durumunuz iyi niye çalışıyorsun diye. Duymazdan geleceğim elbet. Herkesin içindekini bir tek Allah görüyor. İnşallah bizler de çok beklemeyiz🤲🏻🤗
İnşallah kuzum inşallah 🙏 senin yazdığını okurken de burada ezan okundu 😌

Milleti boşver gerekirse görüşme benim yaptığım gibi. Ben öyle rahattım. Sadece en yakın arkadaşıma ağladım hep. Anneme bile anlatmadım. Her regl oldum nutellanjn dibini buldum ağlayarak. İşe girmen iyi olmuş senin için. Kafanı dağıtır belki. Benim kafamı hiçbir şey dağıtmadı. Zaten öğretmenim yoğun bir tempo zaten vardı ama ben ekstra punch yaptım örgü ördüm kek börek bi şeylere sardım temizliğe sardım. Ben başaramadım. Sonra dedim olmuyor tüm kullandığım ilaçları bıraktım. Tedavi dedim. Tedavi için beklerken oldu. Ama gerçekten kafam bomboştu o ilişki de. Tamamen eşimle beraber olmaktı amaç. Kış boyu hep bebekti ama. Açık açık yazdım ama gerçekten böyleydim 🙈

İnşallah kuzum inşallah 🙏 senin yazdığını okurken de burada ezan okundu 😌

Milleti boşver gerekirse görüşme benim yaptığım gibi. Ben öyle rahattım. Sadece en yakın arkadaşıma ağladım hep. Anneme bile anlatmadım. Her regl oldum nutellanjn dibini buldum ağlayarak. İşe girmen iyi olmuş senin için. Kafanı dağıtır belki. Benim kafamı hiçbir şey dağıtmadı. Zaten öğretmenim yoğun bir tempo zaten vardı ama ben ekstra punch yaptım örgü ördüm kek börek bi şeylere sardım temizliğe sardım. Ben başaramadım. Sonra dedim olmuyor tüm kullandığım ilaçları bıraktım. Tedavi dedim. Tedavi için beklerken oldu. Ama gerçekten kafam bomboştu o ilişki de. Tamamen eşimle beraber olmaktı amaç. Kış boyu hep bebekti ama. Açık açık yazdım ama gerçekten böyleydim 🙈
Ne güzel nasip olmus☺️ Darısı burada bekleyen herkese insallahh.
Destek oldugun için cok tesekkur ederim kuzum.🤗
Sen geldin heralde ezan okuduğuna göre bitlistesin😂

X