2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ay işte hiç kafamı toplayıp giremedim inan ilk haftalar hatta ilk ay çok zor oluyor düzen oturtana kadar. Şimdi küçük yaş grubu olunca ekstra daha da zor. Mental olarak çok yoruluyorum. İyiyim canım benim yaa yerim seni beni merak da edermiş
Hayal kırıklığı yaşama. Nasibinde varsa tek yumurta yetiyor zaten. Her şey güzel olacak inan buna inşallah

Sizlerle birşey paylaşmak istiyorum ama lütfen ricam beni kötü görmemeniz. Biz eşimle 3 sene önce sevgili döneminde alkol aldığımız bir gün ilk ilişkimize girmiştik ve geri çekilmeyle korunuyordu. Ama bir gece de 6 kez ilişki olmuştu korunduğu halde geri çekildiği halde ben o ilişki ile hamileydim ve sonlandırmak durumunda kaldım aile görüşlerimiz buna uygun değildi hem bizim birdaha bir araya gelme ihtimalimiz olmazdı hem aileler Hep içimde bir sızıdır rabbim nasip etti bir kere birdaha vermicek diye Belki çok kötü düşünüceksiniz haklısınız da ama bi hata yaptım ve devamınıda hata ile getirdim. Eşimle ikimizde onun pişmanlığını çok yaşıyoruz ve bu yüzden olmucak diye çok korkuyoruz. Kimseye anlatamadığım bir durum bu sizlerde beni hor görmeyin lütfen burası bana iyi geliyor içimdeki sıkıntıyı atmama

Malesef o msjlar beni de derinden üzüyor. Bizim gibi olsalar ne yapacaklar gerçekten bilemiyorum.

Çok şükür ki en büyük destekçimiz eşlerimiZ ağla kuzum rahatla, çok iyi bilirim o hissi rahatla ki sonra yine sahalara dön, biz buradayız destek için şu vitaminlerden takviyelerden deneyebilirsin önümüzdeki ay. Tabi Daha konuşmak için erken bir kaç gün kafanı toparla canım birlikte olunca güçlü oluyoruz

Ooo baya koyu. İnofolic etkisi bence canım. Sen de erken çatlayacaksın sıkı tutunn uçuyoruzz

Sağol kuzum moral motivasyonun için umarım bir yumurta da olsa vesile olur
Bayağı koyu dimi ya hiç beklemiyordum ben. Bir iki güne pik olur sanırım. Bugün akıntı görür gibi oldum ama sperm kalıntısı mı diye bilemedim dün ilişki oldu. Adet yeni bitti yani şaşırdım. Ateş takibini de yapıyorum zaten bakalım belli olur her şey. Yeşil çayı da tekrar keseyim o zaman tahmin edemedim hiç erken olabileceğini.

Canim mesajları görmemişim yoğun oluyorum gün içinde hiç takip edemiyorum. Dualarım seninle. Önemli olan çok yumurta değil inşallah bu beklediğin son ay olur. Kafanı dağıtacak birşey mutlaka bul inşallah bu sefer olacak canimmm

Kuzum bence saklama eşinden ters de tepebilir bu durum neden söylemedin saklanıcak bi durum mu der haklı olarak

İyi ki varsın canım
Ben de çok takip edemesem de hepiniz aklimdasiniz dualarımdasınız

Canım malesef toplumsal baskı sizi buna itmiş bence içinde yaşadığımız kültüre göre olması gerekeni yapmışsınız, diyecek söz yok, özeliniz hakkında da kimsenin konuşmak haddi değil bence ben böyle durumlarda kimler kimler hamile kalıyor, bizler mi hak etmiyoruz diye düşünüyorum. Katili, tecavüzcüsü, hırsızı, zina yapanı, hayvan öldüreni, işkence yapanı, çocuğunu atanı vs. Vs. Hamile kalırken, çocuğu olurken bence bizim yaptıklarımız ufak kalıyor gibi düşünüyorum. Tabiki herşey Allah'ın takdiri ama buna çok odaklanıp kendini üzme kuzum. Daha yeni deniyorsunuz diye hatırlıyorum ben zaten. Olacaktır elbet. Hamile kalabiliyorsun

Dolar cinsinden kuzum. Bana 415 dedi bugün

Çok teşekkür ederim Evet yeni evliyiz ve ilk günümüzden beri 6 aydır deniyoruz. ister istemez içimizde bir sıkıntı hep kalıcak Allah'ım affetsin

Ben geçen ay 10. Gün çatladım. Ben de inofolicin başka versiyonunu kullanıyorum ya ona bağladım. Bence sen de 10. Gün çatlamış olacaksın gibi duruyor iyi ben de 10. Gün aşılama oluyorum. Bu ay da birlikteyiz

Ben burada seni tabi ki yargilayamam. Senin görüşün, senin tercihlerin sonuçta.

Rabbim affedicidir. İnanıyorum ki tövbe edip Allah'a el açıp af dilemişsindir.
İnşallah Rabbim sana hayırlı sağlıklı bir evlat nasip eder

Seni burada kimsenin kinayacagini düşünmüyorum Rabbim içine ferahlık versin

Ayyyy çok sevindim kuzum hadi erkek annesi olucaksın Allah nasip etsin sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah teyzesi onu yer minnak mucize iyi ki geldin annen seni çok seviyor

Allah razı olsun

Çok teşekkür ederim Evet yeni evliyiz ve ilk günümüzden beri 6 aydır deniyoruz. ister istemez içimizde bir sıkıntı hep kalıcak Allah'ım affetsin
Çok yeni deniyorsunuz kuzum. Hiç endişe etme.bu ay da olmazsa ama doktora git yine de bi muayene etsin. Kürtajdan sonra yapışıklık birşey olabiliyormuş, bi görünüp içini rahatlatman da fayda var canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…