2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Evet hemen anlatıyorum 2 gündür kasıklarımda ağrı var bildiğin adet ağrısı bugün bir kaç kere minik bi elektirik çarpar gibi bi his oldu kasıklarımda. Kasık ağrım bir kaç saattir üst bacaklarıma vuruyor ve gögüslerimde ağrılar var elleymce hafif hafif ağrıyor 😀
Benimde sırtım felaket ağrıyor 2 gündür. sabahtan baş ağrım oluyor mide bulantım gibi öğleden sonra göğsümde ağrı kasıklarımda batma oluyor bıçak saplanması gibi o da sürekli olmuyor ateşimde 36.8 oluyor gündüz ateş basması akşamları ayaklarım üşüyor😂 gebelik hesaplamasına göre 2sinde oluşmuş görünüyor o zaman 1nde yumurtamın çatladığını baz alıyorum🙈

Kızlar nasılsınız takip edemiyorum burayı bilenler bilir evde durumlar pek iyi değil. A Afratafrac iyi mi ? 🩵 melegim can melegim can sen nasılsın kuzucumm melisaa93 melisaa93 da iyidir umarım. Bende ne oluyor bilmiyorum saldım bi kaç aydır hamileliği düşünemiyorum. Batımıda çok yok öyle 7 gün kaldı. Sizi habersiz bırakmam🩵
İyiyim canım sen nasılsın? Sanki sıkıntılar çözülmeye başlamıştı bir şey mi oldu?

Eklentiler

• IMG_20230909_094857.jpg
    IMG_20230909_094857.jpg
    45,9 KB · Görüntüleme: 43
fnd_50 fnd_50 kuzum ben hala msjlarına hiç denk gelmedim. İyi misin canım??

melisaa93 melisaa93 seni özlüyorummm 🥰🥰

melegim can melegim can hamilelik nasıl gidiyor canım?? Yol arkadaşımm ♥️

Merve3553 Merve3553 canım gönlünü ferah tutabiliyor musun 😍 herşey yolunda ben inanıyorum o keseyi göreceğiizzz 🧿

Pkolu_anneadayi Pkolu_anneadayi canım gelen giden var mı? Son durumun ne?
Ve canım tweeetyyy tweeetyyy 'immmm hamilelik belirtilerinin kolay ve rahat geçmesini dilerim amaaa belirtileeerr çoooooool güseel 😍😍😍 sen nasılsın kuzum?

Merve3553 Merve3553 canım gönlünü ferah tutabiliyor musun 😍 herşey yolunda ben inanıyorum o keseyi göreceğiizzz 🧿

Kuzum içim ferah çok şükür korkularımı yendim pazartesi keseyi görücem eminim Allah’ımın izni ile sadece fazla giremiyorum kendimi kötü hissediyorum eline telefon alıp yazacak konuşmalara dahil olucak güç bile bulamıyorum kendimde ayrıca çok ağrılarım var doktor progestanı 3 yaptı ayrıca proluton iğne başladı onlarda sanırım halsizliğime etki etti devamlı kafam yastık da 🥲 sen nasılsın nasıl gidiyor özledim hepinizi 🌸🥰

Kuzum içim ferah çok şükür korkularımı yendim pazartesi keseyi görücem eminim Allah’ımın izni ile sadece fazla giremiyorum kendimi kötü hissediyorum eline telefon alıp yazacak konuşmalara dahil olucak güç bile bulamıyorum kendimde ayrıca çok ağrılarım var doktor progestanı 3 yaptı ayrıca proluton iğne başladı onlarda sanırım halsizliğime etki etti devamlı kafam yastık da 🥲 sen nasılsın nasıl gidiyor özledim hepinizi 🌸🥰

X