2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ayy canım benim ayagımı sürüdüm gittim hepiniz geleceksiniz inşallah. Biraz tedirginim lekelenmelerim oluyor tamamen geçmedi. Ve dün eşimde varikosel oldugunu farkettik huzursuzum biraz geçen seneki boş gebeligimde bundan dolayı olmuş olabilir

Bende özlüyorum sizi bebeğim el alışkanlığı sık sık giriyorum foruma etiket varsa yazıyorum. Okumamak iyi geliyor Biraz ferahladım gebelik düşüncesinden uzaklaştım. Bu ay olacak İnşAllah diye ısrarla uğraşmak yerine zamana bıraktım. Hala kendimi toplayamadığımı anladım. Tamamen iyi olmadan da gebelik oluşmuyor. Her şey düzene girince olacağına inanıyorum

Belirtiler sizi zorlasa da ben belirtiniz olunca çok seviniyorum çok mutlu oluyorum. Evet kuzum tecrübeli arkadaşlarda yazdı zaten sana ben de 5000 civarı görüldüğünü duyunca çok rahatladım senin adına bebişin sağlıkla büyüyor. Progestanın yan etkisi evet halsizlik diye biliyorum baya sersemletiyormuş kuzum. Allah kolaylaştırsın ben iyiyim canım, bugün doktor kontrolüm var, femaranın 5. Günündeyim, adetin 8. Günü, yumoşlarıma bakılacak, bakalım kaç yumoşum oldu merak ediyorum

Evet evet ben de öyle düşünüyorum. Siz ayağınızı sürüdünüz biz de peşinizden geleceğiz inşallah, buna mecburuz varikosel olup varikosel olduğunu bilmeden yaşayan ve çocuğu olan çok insan var kuzum, senin zaten artık bebişin karnında çok şükür belki dediğin gibi olmuştur ama çok şükür bebişin seninlee

Aklının bi köşesinde olmak sevindirdi beni kuzum Hadi bakalım inşallah güzel sonuçlar alıcaksın çoğu kişi alıcak inanıyorum

Gözlerim hep sizleri arıyor ben de artık yazılanları baştan son takip edemiyorum, sık sık giriyorum ama göz ucuyla bakıyorum gibi oluyor sen çok iyi yapmışsın, boşalt kafanı canım buna da ihtiyacı var ruhumuzun, kendimize yapıyoruz iyiyi de kötüyü de. Bu ayı da böyle geçir canım güzellikler seni bulsun kuzum, huzur ve mutluluk

Amiiiin İnşAllah hepimiz için kabul olur bu dua Aynen öyle bebeğim kendimize iyi geleni yapmamız lazım sadece bir konuya takılı kalmak bizi tüketiyor

Kızlar testimde garip bi yerde garip bi silik çizgi çıktı

Eklentiler

• IMG_7732.jpeg
    92 KB · Görüntüleme: 55
  • IMG_7735.png
    588,9 KB · Görüntüleme: 55
Canım sakın üzülme benim eşimde de varijosel var ama doktor şu an değerlerinin durumunun bebek sahibi olmak için yeterki olduğunu ve tedaviye gerek olmadığını söyledi. Sonra çevremde eşi varikosel olup bebişi olan 2 kişi de var maşallah çok sağlıklı gebelik dönemleri geçirdiler . Sadece varijosel varsa bi doktora görünmesi iyi olur derecesini bilmek için

Doktora görünmemiz lazım canım zaten çok kalın damarlar ya yeni farkettigimize şaşıyorum birden olabilir mi böyle bişe zaten başka bebek düşünmüyoruzda inşalalh bu bebegim saglıkla büyür kaliteli sperm denk gelmiştir

Canım benim eşimde ta lisede farkedip doktora gitmiş doktorda evlenip çocuk düşündüğünde doktor kontrolü lazım ameliyat lazım olabilir demiş bizde çocuk istediğimiz zaman gittik muayene etti ultrasonla baktı sperm testi yaptı ama tedaviye gerek görmedi ki düşün nerdeyse 15 sene olmuş ilk teşhisten bugüne. Aklında olsun mfk azoperm kullandırmasında eşim yinede sperm kalitesi daha iyi olsun diye sayısı ve hızı artmıştı mfk dan sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…