2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Merhaba canım hayırlı olsun , sağlıkla kavuşun inşallah
Burda tüm hamile arkadaşlara soruyorum size de sorayım belirti ne zaman ve ne hissettiniz paylaşırsanız çok sevinirim
Ben çatlamadan sonra hep kasık ağrısı hissediyordum. İlişkiden 5-6 gün sonra ağrılarım arttı iyice. Sonra göğüslerimde şişlik de eklendi. Bugün 4 hafta oldu hala kasık ağrısı ve göğüslerde şişlik ve ağrı devam ediyor canım.

2.de görüyorum kuzum freely dimi bu test yanilttgini gormedim simdiye kadar. Ayy hadi insallah vardir. Valla olursa cok sevinicem. Sabah tekrarla bi testi canim. Daha net belli olur

Canimmm evet freely. İnşallah göz yanılmasi değildir hepimiz hamis çıkalım bu ay. Sperm testinden anlar mısın kuzum bu bir değişik çıkmış onceki ile kıyaslama yapamıyorum Dr a da gösteremedik

Eklentiler

• Screenshot_20230909_002045_Gallery.jpg
    188 KB · Görüntüleme: 75
Benimde 16 eylül belirtilerin neler
Evet hemen anlatıyorum 2 gündür kasıklarımda ağrı var bildiğin adet ağrısı bugün bir kaç kere minik bi elektirik çarpar gibi bi his oldu kasıklarımda. Kasık ağrım bir kaç saattir üst bacaklarıma vuruyor ve gögüslerimde ağrılar var elleymce hafif hafif ağrıyor

Ben iyiyim kuzum sen nasılsın gözükmüyorsun naptın nasıl gidiyor umarım bi sorun yoktur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…