2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar kontrolden çıktım herşey güzel. Burun ense gayet iyi dedi. Nift ya da fetal gerek yok şimdilik sana dedi. İkili de risk görürsek yaptıralım derim dedi. 11+6 ölçtü
Oyy maşallaaahh nasıl sevindim nasıl sağlılkla gelsin inşallah.
Dün bugün iyi kalktım kuzum. Bazen aşırı kötüyüm bazen iyi randevum vardı bebeği gördüm o yüzden şu an daha da iyiyim sen nasılsın kuzucum?

maşallah sana size kuzum ben de iyiyim canım şimdi doktora gidip yumoşumu göreceğim için heyecanlıyım ben de merak ediyorum kaç tane oluştuğunu. Sizlere yetişmeye çalışıyorum hayırlısıyla çok sevindim ya senin için doktora gidince şöyle güzel şeyler duymaya hasret kalıyoruz

Ay hadi inşallah bakalım sende güzel haberler getir doktordannnn

İnşallah bomba gibi geleceksin kuzum bu ay hiç endişe etme güzel haberlerle gel

bizim hikayemiz seninle aynı be mervecim inşallah bende buay eşime mutlu haber veririm :)dua et banada nolur

bizim hikayemiz seninle aynı be mervecim inşallah bende buay eşime mutlu haber veririm :)dua et banada nolur
Hepinize duacıyım rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın buradaki kızlarımdan tez zamanda sağlıklı bebiş haberleri alıcaz Allah’ımın izniyle sende onların içindesin canım bat ne zaman

Kızlar sanırım yanlış alarmdı. Bugün testi tekrarladım iki çizgi de hayalet T fotoğrafta görünmüyor bile ekliyorum. Kimyasal olabilir

Eklentiler

• IMG_7580.jpeg
    146,6 KB · Görüntüleme: 39
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…