2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Benim eşim kullandi ben değil. Lokman aktar harnup özü markası. Şubat ayında çörekotu bal tarçın yapmıştım, hem kendim hem eşim kullandi. Keçiboynuzu özünü de eşim tahinle falan karıştırdı kahvaltılarda yedi hep. O ay hamile kalmıştım ama boş gebelikten kürtaj oldum. Ağustosta tekrar sipariş etti eşim, düzenli kullanmasa da arada yedi faydası oldu mu bilmiyorum ama arada da bı kaç kez çörekotu bal tarçın yedi, ben de yedim bı 4 kez falan hamileyim tekrar
Hayatım nasıl tükettiniz ve nerden sipariş verdiniz güzel bişey bu

Sen çalışmalara başladın dimi , gün aşırı canım
Evettt kaçıncı dakkasını baz alıyoduk ovulasyon testlerinin 🥰15-20 dakka arası çektiğim Buda

Eklentiler

• F5AA95A0-C8E0-471B-A7D0-C6E186CE8322.jpeg
    F5AA95A0-C8E0-471B-A7D0-C6E186CE8322.jpeg
    61,4 KB · Görüntüleme: 23
Ff canım yazarsan çıkar. Kesinlikle takviyelerle dene tüp bebegi bekley 3 ay takviyeler 3 ayda kullanım sonucu hamile kalıyorsun ek olarak hayıt macunu kullanmanı tavye ederim onda östrojen hormonu var buda çok önemli ben 2 ay hayıt ve arı sütlü propolis kullandım 2 aydır da mfk fodega athena adviktor kullandım ve çok şükür oldu ama 3 ay dene pes etme olcak ben inanıyorum senin içinde dua edecegim kuzum 🙏🙏🙏🙏
yha Allah razı olsun gönülden gönüle köprü vardır rabbim hayırlı dualarımızı karşılıksız bırakmasın , imtihansa eğer kolay eylesin . anne baba olmak büyük nimet , ne büyük şeref , ne büyük mücize rabbim bizleride şereflendirsin zürriyetimizi sürdürecek nesiller versin . evimize hanemize evlat bereketi versin . bizde birilerinin evladıyız bugüne kadar belki hiç anlamadık ama ne kadar zormuş ne emeklerle oluyormuş değilmi....

sen ve diğer hamile arkadaşlar için rabbim süreçlerinize ve doğumlarınıza selamet versin hayırla sonuclandırsın görünür görünmez yardımcılar göndersin tadını cıkartın bizlerede dua edin inşallah ..

o uygulamayıda indiricem canım sanırım sabah ilk uyandığımızda ölçüyoruz dimi . tamam hayıt macununuda alacağım bugün inşallah bu ay gercekten 4 elle sarılıyorum rabbim ol derse olacaktır inanıyorum. melegim can melegim can

Dünyanın en güzel noktası di mi 😍 hayırla büyüsün
Yaaa hiç sorma canım sadece nokta kadar birşey bir insanı anca bu kadar mutlu eder. Senide tebrik ederim başka testin varsa şuan birdaha yapsan daha koyu görürsün saglıkla ilerlesin inşallah mayıs annelerine bekleriz 😍😍

Hayatım nasıl tükettiniz ve nerden sipariş verdiniz güzel bişey bu
Canım eşim almıştı gördüğüm kadarıyla Hepsiburadada var, ben değil eşim tüketmişti kahvaltılarda yedi ama ağustosta çok dikkatli olmadı subatta düzenli yiyordu. Çörekotu bal tarçın zaten topicte herkes yapıyor neredeyse yine çok yiyemedik ama az da olsa yemistik, bir de ben inofolic kullandım bu ay

yha Allah razı olsun gönülden gönüle köprü vardır rabbim hayırlı dualarımızı karşılıksız bırakmasın , imtihansa eğer kolay eylesin . anne baba olmak büyük nimet , ne büyük şeref , ne büyük mücize rabbim bizleride şereflendirsin zürriyetimizi sürdürecek nesiller versin . evimize hanemize evlat bereketi versin . bizde birilerinin evladıyız bugüne kadar belki hiç anlamadık ama ne kadar zormuş ne emeklerle oluyormuş değilmi....

sen ve diğer hamile arkadaşlar için rabbim süreçlerinize ve doğumlarınıza selamet versin hayırla sonuclandırsın görünür görünmez yardımcılar göndersin tadını cıkartın bizlerede dua edin inşallah ..

o uygulamayıda indiricem canım sanırım sabah ilk uyandığımızda ölçüyoruz dimi . tamam hayıt macununuda alacağım bugün inşallah bu ay gercekten 4 elle sarılıyorum rabbim ol derse olacaktır inanıyorum. melegim can melegim can
Çok güzel dualarda bulunmuşsun bu güzel günde allahım kabul edecek inşallah alalh razı olsun evet kuzum sabah yataktan kalkmadan her gün aynı saatte ölçeceksin 😇😇😇

Bir daha hiç yaşamayız inşallah ☀️ Allah kimseye öyle tecrübeler yaşatmasın
Amiin inşallah 🌿 siz detaylı testleri yaptırdınız mı sonuçlar ne oldu pıhtılaşma filan mı çıktı düşükler sonucu. Bana hamilelik haberini alınca gel iğne ve aspirin başlayacağım dedi doktorum

Evet kuzum öyle duruyor plesentasına göre bak şu sag taraftaki
Keseyi saran beyazlık var ya o plesentası ona göre kız eger süpriz yaparsa bilemem 😍😍
Ayyyy çok heyecanlıyım 😍😍❤️ sen kız dedikçe aşırı heyecanlanıyorum. İkisi de kabulüm tabi ❤️😍❤️🧿 ama ben de bazen kızım diye seviyorum 😂😂

Ayyyy çok heyecanlıyım 😍😍❤️ sen kız dedikçe aşırı heyecanlanıyorum. İkisi de kabulüm tabi ❤️😍❤️🧿 ama ben de bazen kızım diye seviyorum 😂😂
Anneler hisseder zaten ben bile şimdi sevmeye başladım agzımdan oglum çıktı sonra ayy pardon bebişim dedim kızsa üzülmesin diye 😂😂😂😂

X