2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar şu an çatlamadan sonraki 8.günüm dayanamadım test yaptım ilk idrarla değil ama acaba çıkma ihtimali var mı? Sizce en doğru gün ne zaman🙏 eğer çıkmazsa kaçıncı gün test yapayım
Ben dün yani 8. Gün yaptım çıkmadı. Bugün gölge şeklinde çıktı canım. Çıkmazsa yarın tekrar dene🤍

Bi takviye kullanmışmıydın canım nasıl geçirdin bu ay merak ettim 🙏🤍
Hayır canım takviye kullanmadım. Ama ovulasyon testi ile takip yaptım. Pikten önceki gün, pik ve çatlama gününü değerlendirdim. Daha hala emin değilim tek tüpüm alınmıştı o yüzden hamile kalma oranım az.Akşam ve yarın yapacağım testlerle teyit edeceğim inşallah.

Eklentiler

• 12FA3A30-CEED-42F7-BADD-3B4905E53C1E.jpeg
    12FA3A30-CEED-42F7-BADD-3B4905E53C1E.jpeg
    163,5 KB · Görüntüleme: 67
Ben dün yani 8. Gün yaptım çıkmadı. Bugün gölge şeklinde çıktı canım. Çıkmazsa yarın tekrar dene🤍
Çıkmadı canım. Senin bugün 9.gün mü? Nasıl çıktı testini atar mısın? Sabah ben de deneyeyim 🙏🙏 umarım bebeğin seninledir

Eklentiler

• IMG_20230908_143951.jpg
    IMG_20230908_143951.jpg
    52,1 KB · Görüntüleme: 61
Bu ay çalışmalarına bugün başlamayı düşünüyorum kızlar 😊 kırmızılar dün bitti ovülasyon takibine de başlıcam bugünden yumurtlama ihtimali yok tabi ama sizce değerlendirme yapsam mı yoksa yumurtlama başladığındamı başlasak değerlendirmeye sperm sayısı azalmasın diye 🙏
3 gün ilişkiye girneyince spermler bayatliyormus bence bugün değerlendir ki tazelensin spermler asıl degerlendirmede taze kalsın

Eki Görüntüle 3298018
Kızlar çatlamadan sonra 9. Günüm resimde gözüktüğünden daha net ama gölge gibi birşey. 5 dk içinde böyle oldu test prodoctor çok heyecanlandım

Çıkmadı canım. Senin bugün 9.gün mü? Nasıl çıktı testini atar mısın? Sabah ben de deneyeyim 🙏🙏 umarım bebeğin seninledir
Evet canım dün hem de predictor early ile yaptım bayağı kaliteli test sonuç negatifti. Çatlamadan sonraki 9. günüm ve bugünkü prodoctor erken gebelik testi. İnşallah canım benim Allah hepimize hayırlısını versin diye dua ediyorum🙏🏻

Sen daha iyi bilirsin de lekelenmen hangi renk kırmızı pembe olursa sıkıntılı diyorlar
Çok açık kahve günde bir defa felan oluyor iki günüdr her zaman yok ilk bat günüm olmuştu 30 agustosda 2 gün sürüp kesilmişti

Evet canım dün hem de predictor early ile yaptım bayağı kaliteli test sonuç negatifti. Çatlamadan sonraki 9. günüm ve bugünkü prodoctor erken gebelik testi. İnşallah canım benim Allah hepimize hayırlısını versin diye dua ediyorum🙏🏻
Gördüm şimdi evet cidden var 🙏 insalah canımm hepimize 🙏🙏

Ben adet bittimten bir iki gün sonra bir boş bir dolu başlıyorum kuzum. Yumurtlama zamanı daha sıkı tutuyorum sperm sıkımtısı yoksa doktorlar taze sperm daha iyi diyorlar bak benim hamile kaldıgım tabloyu atim size. Çatlamadan önce ilişki var 1 gün sonrası iki gün arka arkaya
sebepsiz infertilideyiz sorun yok ama 2 bucuk yıldır uğrasıyoruz 1 tanede olumsuz asılamam var son 6 aydırdıda yumurta takibi yaptık yine olmadı bu ay doktorum ilaç vs kullanma dedi artık tüp bebeğe yönlendirdi.

ama ben bu farklı bişeyler yapmak istiyorum çaksır aldım inofolic aldım yarından itibaren bir boş bir dolu şeklinde ilerlesemmi dıyorum böyle hiç değerlendirmekdik çünkü çakşırıda pembe renk olan inofoliğe ilk defa kullanıcam başka neler yapabilirim. bu ay olmazsa diğer aya allah kerim tüp bebeğe geçiçez gibi Rabbim yardım etsin hepimize emekleriimizi boşa cıkarmasın

birde bu tablonun adı ne canım melegim can melegim can

X