2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

geç yumurtladın belliki :) bazen böyle olabiliyor yumurtlama zamanına göre hesaplamak daha doğru :) az kaldı zaten 3 gün sonra teste başlarsın yine erken oluyor ama belki görebilirsin :)
O üç gün çabuk geçer inşallah

Evet Erkenden başlayan var adetten sonra başlayan var ama genelde akıntı oluyormuş.
Hani şu kahverengi kan şeklinde akıntı var ya yerleşme kanaması dediğimiz o benim teyzemde hamileliğinin 6 ayı boyunca olmuş riskli gebelik de değilmiş böylesi de oluyormuş genelde korkar hamişler öyle söyliiiym dedim

Kendisinin de çocukları var canım o neler yaşayacak bakalım. rabbim hepinize sabırlar versin takmamak en iyisi tabi :) ama yine de laf çak iki tane benim için içimde kalır
bi daha denk gelirsek mutlaka cakacam burda gazı da aldım haber ederim sana ama büyük laf cakışım hamile kalınca olacak bana cocugu olmuyor gözüyle bakıyor

4 aydır negatif görünce bu ay bekleme kararı aldık yani ben almadım da eşim iyice net olsun istiyor ben zor dayanıyorum yarın yapıcamm inşallah
Şu an bile gidip yapasım var normalde hep 28 günde bir adet olurdum bu kadar gecikmesi bile beni şaşırtıyor
bence ikinizde hemen teste koşun

Merhaba, bat 8 temmuzdu adet olmadım. Ovulasyon testi ile yumurtlamamı takip ediyordum 4 temmuzda yani döngümün 25.gününde çatlama gördüm. Bi gebelik oluştuysa ne zaman test yapmam gerekir sizce?
Cnm baya geç olmuş çatlama 14 gün sonra yapman lazım diye biliyorum

Cnm baya geç olmuş çatlama 14 gün sonra yapman lazım diye biliyorum
Geçen ay da ovulasyon testi denedim ama yumurtlama göremedim 28.günde adet oldum hep 25 28 günde bir adet olurum zaten. Geç yumurtlama görünce şaşırdım canım ya bende internette 14 gün sonra yapıldığını okumuştum

Ben daha ovulasyon denemedim hiç. Yumurtlama haftamı değerlendirdik sürekli öyle bekliyoruum

İnofolic verdi canım benim doktor. Sen al kullan folik asit kıllanıyorsan onu bırak inofolic kullanmaya başla. İçinde inositol var yumurta gelişimini kalitesini artırıcı
Ya tam da bunu sordum bugün. İnofolic duydum yumurta gelişimine hamile kalmaya yardımcı oluyormuş doktora danışmadım ama takviye olduğu için sıkıntı olacağını düşünmüyorum folik asit sonuçta. Kendim aldım trendyolda sipariş verdim. Bu ay da onu deneyeyim bari sen nasıl kullandın canım günde kaç tane?
İnofolic combi mi? Hangisinden aldın canım? Mavi kutu ve pembe kutu var aradaki fark ne acaba.
ben çok okudum pembe kutu aldım. Fark yokmuş kilo endeksine göreymiş vücut endeksin 25 in altındaysa pembe kutu üstündeyse mavi kutu veriyormuş doktorlar ben pembe aldım canım Combi olanından değil inofolic aldım

Eklentiler

• IMG_6972.jpeg
    68,2 KB · Görüntüleme: 18
Ben daha ovulasyon denemedim hiç. Yumurtlama haftamı değerlendirdik sürekli öyle bekliyoruum
Ben de denememiştim 6 aydır olmayınca acaba günü mü kaçırıyorum diye denemek istedim eğer bu ay olumlu sonuç alamazsan deneyebilirsin en azından insan daha bilinçleniyor ama umarım gerek kalmaz minik kelebeğin karnına konmuştur

Ben kafama göre aldım bakalım inofolic aldım inşallah bu ay yüzüm güler bu ay da olmazsa öbür ay yine gideceğiz doktora. Bir senedir olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…