2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

13. Gün güzel bi gün agrı sızı hissettinmi. Bu ay soğan suyuna başladım ki 10. Gün testte koyuluk ve agrı hissettim güzel bi agrıydı o iki günü değerlendirdim. Fakat test t çizgisi c den koyu değildi sonrada bekliyorum bakalım bazen olucak gibi bazende boşa bekliyomuş gibiyim bakalım
Ben çok ağrı hissetmiyorum ilişkide sadece hassaslık oluyor kasıkta ama pikten 1 gün önce uzayan şeffaf akıntı başlıyor öyle anlıyorum. Geçen ay 19.günde geç yumurtlamıstım o yüzden bu ay çörek otu kürü ve çakşır suyu içtim 10 gün boyunca. Şimdi bekliyorum bakalım

Eklentiler

• IMG_20230830_225956.jpg
    IMG_20230830_225956.jpg
    77,7 KB · Görüntüleme: 91
Olur canım neden olmasın herşey yolundaysa illa bigün olur en hayırlı zamanda gelecek belli ki. Benim de 7 yaşında bir evladım var hamdolsun bende kardeşi olsun istiyorum yalnız olmasın. Ki kızım bizzat kendi dua etti,ediyor hep. Allahın izniyle kardeşleri olacak bebelerimizin 💕
Gördüm yorumlarda gözlerim doldu okuyunca 😍 ben de kızınız gibiydim o yaşlarda çok dile getirirdim kardeşim olsun diye ama işte madid imkanlar gereğince de düşünmek gerektiği için annemler bana kardeş yapmamış. Çöpsüz üzüm gibiyim şimdi çok şükür halimize. Güzel kızının kendi gibi dünyalar güzeli bi kardeşi olsun inşallah 😍 çok sevindim bana göre özellikle kız cocukları yalnız kalmamalı bilmiyorum kardeşiniz var mı böyle kalabalık aileleri cok severim ben hep içimde uktedir. Nasip kısmet dualarınızda bana da yer verdiğiniz için Allah bir değil bin kere razı olsun. Rabbim sağlıkla esenlikle kucağınıza almayı nasip etsin 🤍🤍❤❤

Kızlar 2 saat önce aşılamam yapıldı şimdi sıra beklemede rabbim inşallah nasip ederse tutar bu arada çok kolay bi işlemmiş stres yaptığıma değmedi 🙏🙏🥰🥰🥰🥰
Hayırlı olsun inşallah canım🤲 doktorum bana ananas avokado bide incir önerdi tutunması için sende tüket azar azar şifa olsun inşallah🥰

Gördüm yorumlarda gözlerim doldu okuyunca 😍 ben de kızınız gibiydim o yaşlarda çok dile getirirdim kardeşim olsun diye ama işte madid imkanlar gereğince de düşünmek gerektiği için annemler bana kardeş yapmamış. Çöpsüz üzüm gibiyim şimdi çok şükür halimize. Güzel kızının kendi gibi dünyalar güzeli bi kardeşi olsun inşallah 😍 çok sevindim bana göre özellikle kız cocukları yalnız kalmamalı bilmiyorum kardeşiniz var mı böyle kalabalık aileleri cok severim ben hep içimde uktedir. Nasip kısmet dualarınızda bana da yer verdiğiniz için Allah bir değil bin kere razı olsun. Rabbim sağlıkla esenlikle kucağınıza almayı nasip etsin 🤍🤍❤❤
Amin canım sende de razı olsun Allah 💛 benim 4 kardeşim var. Evet büyürken zor oldu belki ailem için ama şimdi diyorum ki iyi ki büyük bi ailem var. Özellikle de bi kız kardeşe sahip olmam en büyük şanslarımdan sanırım. Kardeşler anne babadan kalan en güzel miras hakikaten. Maddi manevi imkanlar yeterliyse tabi kalabalık olmak en iyisi

Hanımlar daha önce bu topikte keçi boynuzu özü ile hamile kalan okumuştum. Hangi marka kullandı ve nasıl kullandı acaba ismini hatırlayamadım 🥺
Benim eşim kullandi ben değil. Lokman aktar harnup özü markası. Şubat ayında çörekotu bal tarçın yapmıştım, hem kendim hem eşim kullandi. Keçiboynuzu özünü de eşim tahinle falan karıştırdı kahvaltılarda yedi hep. O ay hamile kalmıştım ama boş gebelikten kürtaj oldum. Ağustosta tekrar sipariş etti eşim, düzenli kullanmasa da arada yedi faydası oldu mu bilmiyorum ama arada da bı kaç kez çörekotu bal tarçın yedi, ben de yedim bı 4 kez falan hamileyim tekrar

Bebişim benimledir inşallah 🙏 hissediyorum ama doktor düşük riskin var diyince çok korktum kuzum iğneyi az önce vuruldum geldim iki günde bir 5 tane vermiş progestanı 3 yaptı yat uzan diyor ben böyle diyince tedirgin oldum artış çok güzel diyordum ama düşük için doktorun temkinli yaklaşıyor
Kuzum ya bende pazar günü gidicem acaba banada mı verir bende 4 ay oldu kımyasal yaşayalı gıdınce mutlaka söyleyim

Amin canım sende de razı olsun Allah 💛 benim 4 kardeşim var. Evet büyürken zor oldu belki ailem için ama şimdi diyorum ki iyi ki büyük bi ailem var. Özellikle de bi kız kardeşe sahip olmam en büyük şanslarımdan sanırım. Kardeşler anne babadan kalan en güzel miras hakikaten. Maddi manevi imkanlar yeterliyse tabi kalabalık olmak en iyisi
Ay maşallah ne kadar güzelsiniz hep el ele sırt sırta olun 😍😍😍

Allah aşkına döngünün 50.gününde bu şekilde yumurtlayan tek ben miyim😓 3 eylülde başlayan aşırı şeffaf sulu akıntı kafamı karıştırınca 5 eylülde test yapmaya başladım ve bugün öğlen pik gördüm akşam yaptığım hafif silinmişti

Eklentiler

• IMG_6458.jpeg
    IMG_6458.jpeg
    60,5 KB · Görüntüleme: 78
Allah aşkına döngünün 50.gününde bu şekilde yumurtlayan tek ben miyim😓 3 eylülde başlayan aşırı şeffaf sulu akıntı kafamı karıştırınca 5 eylülde test yapmaya başladım ve bugün öğlen pik gördüm akşam yaptığım hafif silinmişti
Canım sende pco mi var? Yada gebelik durumu var mı en fazla 3 gün sürer yumurtlama günü diye biliyorum

Canım pco var evet. 5inde gebelik negatif çıkınca ovulasyon yaptım
Pco varsa sürekli pozitif cıkabiliyomuş testler. Sen akıntın başlayınca değerlendirmelere başla test yapma bence akıntı zaten en belirgin belirti☺️

Eşim ile tartışma ile geçen bir ay. Sağolsun her gün beni zırıl zırıl ağlattı. Neyse diyorum ki doğurgan dönem yaklaşıyor. Bu ayı bari es geçmeyelim. Zaten rüzgar esse o gece somurtup döner arkasını yatar. Hep yorgundur o . Masa başı işi var. Yemeği önüne geliyor. Ondan bişey beklemiyorum. Bi zahmet çocuk için çaba göstersin o günlerimde ilişki olsun diye bekliyorum. Ama sorun yine bende. Meryem Ana kendi kendine hamile kaldı, benden de aynısını istiyor sanırım.
Günlerdir toparladık, mutluyuz . Zaten doğurgan dönem bitmek üzere, yumurtlama d dün oldu. Ve son 4 gündür birlikte olmadık onnn ergen karı kaprisinden dolayı.
Dedim ki canım benim yumurtlama günüm bugün. Tarih kovalamıyorum ama ben de bi sıcaklık hissettim az çok 5 ay boyunca beklerken belirtileri anlıyosunuz. Dedim yumurtlama günüm. Bilgin olsun. Gece yine döndü bi tarafını yattı. Ha diyorum yorgundur ha diyorum sabah olur. Gece uykusu vardır. Yok. Kalktım nasıl bi haldeyim biliyo musunuz. Kaçırdık diyorum. Ertesi gece 1e kadar bi daha o yatağa girilmicek zaten.
E yumurtladıysam bir gün süresi.
Ya en azından bilimsel olarak en ihtimale açık gün bugün
Niye olmadı?
Bu üşengeç yaratık niye bu geceyi değerlendirmedi.
Hiçbir açıklama yok. Hiçbir sorun yok gibi kalktı gidiyor işe, ya dedim çok mu yorgundun dün gece dedim .
Sen de yorgunsundur diye düşündüm diye.
Be g..zekalı! Sence ben o gün yorgun olsam bile bu o geceyi atlamak için bi sebep olabilir mi? Ayda kaç kere yumurtluyorum? Altıncı ayına girdim zaten stres içindeyim.
Ya dedim bugün önemliydi. Sordun mu yorgun muyum diye. Ben gayet müsaittim.
Bana telefondan bakıp gelme dedi.
Telefondan takvime bakıyorum ya ona diyor.
Ya ben takvimden bakmayım, vücudumdan anlamayım NEREDEN ANLICAM BU YUMURTANIN GELIP GELMEDİĞİNİ!!!! VAHİY Mİ İNSİN ŞİMDİ İLİŞKİYE GİRİN DİYE!
YA yok ya boğazım boğum boğum. Nefes alamıyorum artık bunlara üzülmekten.
Kavga etti gitti.
Ağlıyorum bir saat oldu. İşe gitmem lazım geç kaldım.
Tek istediğim hayırlı bi evladım olsun, annem beni ne kadar sevmediyse ben onu o kadar seveyim. Kocam beni ne kadar sevmediyse ben onu o kadar seveyim. Beni saf duygularla sadece evladım sevecek belli ki.
Ağlamaktan yoruldum.
Beni hiç anlamayan bir adamla evli kalmaktan yoruldum.
Boşanmak istiyorum, ama yaşım genç, millet tebelleş olacak mis gibi çocuktu eviniz vardı arabanız vardı belanı mı istiyorsun diye. Mutlu gğnümüz yok değil ama ben bunları sürekli yaşıyorum.
Kalbi yok ya! Kalbi yok bu adamın.
Ben çok yoruldum kızlar.
Sevilmek, beraber çocuk dilemek, onun içi birbirimizi üzmeden çabalamak istiyorum.
Bütün evi temizliyorum altından girip üstünden çıkıyorum. Ailesiyle aram iyi. Normal bir kadının yaptığı her şeyi yapıyorum.fiziğim iyi, yani hiç bir problem yok. Onun gönülsüzlüğü, bitmek bilmeyen mızıkçı tripleri dışında. Biz bu tarihleri de kaçırırsak nasıl olacak çocuğumuz.
Gel beni .... De diyemem ki. Kibar kibar şu gün yumurtlama tarihim olabilir diyorum.
Daha ne diyim. Allahım bana yardım et. Kızlar bişeyler söyleyin.
Canım Allah yardımcın olsun ama sana şöyle bir tavsiyede bulunayım çoğu erkek böyle yumurtlama günüm şu gün dediğin zaman ogünü bi görevmiş gibi görüyor ve istekli olmuyor demekki senin eşinde öyle senin burda ne yapman gerekiyor demekki telefona bakıp gelme bana diyorsa ona belli etmeden takip et günlerini o yokken bak ve şu gün yumurtlama günüm deme sen kendini vücudundan da anlarsın zaten yumurtlama günlerinde söylemeden cilve yap ilk adımı sen at ozaman eşinede görev gibi gelmez o zannediyorki sadece ogün için istiyor beni diğer günler isteksiz diye inşallah başarılı olursun takma kafana da bukadar rabbim gerçekten olacağı varsa nasip ediyor ayda 1 gün ilişki ile hamile kalanı biliyorum onun için çok sıkma kendini oluruna bırak bazen iş sitreside olabiliyor insanlarda rabbim gönlüne göre nasip etsin inşallah

Selam kızlar canım günümü bekliyorum pek umudum yok gibi ama belirtilerle kafa yormak istemiyorum sonra hüsran
Bel ve kasık ağrım var sarıya yatkın akintim ve süt kivami beyaz akintim var arada
Bunlar belirtimi Bilmiyorum daha bir sürü belirti varda kafam allak bullak 12 Eylül Bat gunum hayırlısını bekliyorum allahtan🙏❤️

Günaydın kızlar bat 1 gün var ovulasyon takibi ile yumurtlama zamanı 3 gün üst üste değerlendirdim onun harici gün aşırı değerlendirdim umudum çok yüksekti rüya gördüm çift çizgiyi kalktım hemen test yaptım ama negatif çıktı 😥😥

Eklentiler

• 20230908_064434.jpg
    20230908_064434.jpg
    31,8 KB · Görüntüleme: 66
X