2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Canım ben keseyi göreceğine inanıyorum 🙏🙏 kendini göstermemiş olabilir ama lütfen moralini bozma. Bebeğin seninle tüm kalbimle inanıyorum ve dualarım seninle kuzum 🙏🙏🙏 biliyorsun ki burada çok gördük, geç görülen keseleri, geç duyulan kalp atışlarını gönlünü ferah tutmaya çalış canım elinden geldiğince. Biz kafa dağıtman için destek olmak için hep buradayız 🙏♥️
Bebişim benimledir inşallah 🙏 hissediyorum ama doktor düşük riskin var diyince çok korktum kuzum iğneyi az önce vuruldum geldim iki günde bir 5 tane vermiş progestanı 3 yaptı yat uzan diyor ben böyle diyince tedirgin oldum artış çok güzel diyordum ama düşük için doktorun temkinli yaklaşıyor

Kızlar bu progestan neden veriliyor? Her hamileye verilmiyor dimi? Düşük riski olanlara mı veriliyo? Mesela ben şimdi hamile olsam daha önce 2 kere kimyasal yaşadığım için bana da verilir mi merak ettim de Merve3553 Merve3553
Kuzum mutlaka ver testi ve ayrıca doktoruna gidip bizzat 2 kimyasal geçirdiğini söyle ve erkenden gitmen de fayda var doktor bana geç gittim diye kızdı bile öğrenir öğrenmez neden gelmedin dedi bende 2 ay önce kimyasal geçirdim hemen düşük önleyici iğneye başladı ve progestan kullanıyordum zaten günde 1 tane 3 tane ye çıkarttı tekrar düşük olmaması iyice tutunması için

Eczanede freely marka erken gebelik testini 50 liraya aldım en 2 gün önce şimdi netten sipariş verdim daha uyguna geldi kargo gelmek üzere sabah yaparım galiba akşam ki çıkmaz gibime geliyo off ya da her türlü negatifi görüyorum alıştım artık 😞
Canım hikayeni bilmiyorum ama beynini olumsuza şartlama. İnancın bitmesin umut her daim var. Beynimizi neye inandırırsak öyle gider yanlış anlama lütfen 🌸 kalbindeki seni bulsun en kısa zamanda inşallah

Kuzum korktuğum o değil aslında o iğne verişi birde progestanı 3 doza yükseltmesiydi
Yok neden korkuyorsun ben 5 haftadan başladım iğne kalçadan iğne göbekten ve fitil beni görsen var ya her yerim morlar içinde..sende bir tek progestan var düşün yani buna şükür et..ve bide bana kesin uzan dinlen demiş kaç haftadı ben öyleyim

Yok neden korkuyorsun ben 5 haftadan başladım iğne kalçadan iğne göbekten ve fitil beni görsen var ya her yerim morlar içinde..sende bir tek progestan var düşün yani buna şükür et..ve bide bana kesin uzan dinlen demiş kaç haftadı ben öyleyim
Proluton du sanırım adı iğnenin ondan verdi bide kuzum 5 tane kullan duruma göre ekleme yaparım dedi değerlerin hep 3 katı arttı acaba sağlıksız da o yüzden mi bu kadar iğne hap verdi diyorum 🥺 ayyy inşallah pazartesi görürüm keseyi içim rahatlar

Proluton du sanırım adı iğnenin ondan verdi bide kuzum 5 tane kullan duruma göre ekleme yaparım dedi değerlerin hep 3 katı arttı acaba sağlıksız da o yüzden mi bu kadar iğne hap verdi diyorum 🥺 ayyy inşallah pazartesi görürüm keseyi içim rahatlar
Hayır ya sen neden öyle düşünüyorsun proluton kullandım ben..neden sağlıksız olsunki bir sürü iğnelerim var benim ve ya tüp bebek yapanlar hamile kaldıktan sonra 9 ayına kadar iğne vurduruyorlar ve çok sağlamda bebişleri oluyor..benim doktorumda öyle mesela çok korkutdu beni 16 haftaya kadar kalkmıcan dedi hemen yatırdı hastaneye..ne güzel işte önlem amaçlı sana ilaçlar yazmış doktorun ve çok az yazmış gercekten.

Hanımlar daha önce bu topikte keçi boynuzu özü ile hamile kalan okumuştum. Hangi marka kullandı ve nasıl kullandı acaba ismini hatırlayamadım 🥺
Canım başka kullanan oldu mu bilmiyorum, bende de gebeliğe direkt etkisi oldu mu emin değilim. Biz eşimle şifa niyetine kullandık, eşim hergün sabah işe gitmeden aç karna bir tatlı kaşığı içti. Bende içtim ama çok düzenli olmadı. Sabah bir tatlı kaşığı pekmezi bir bardak suyla karıştırıp içine biraz limon sıkıp içiyodum. Limon pekmezin emilimini arttırıyor. Markette hangisi varsa onu aldım Hünnap markaydı sanırım. Umarım yardımcı olabilmişimdir 🌸🌺

Canım başka kullanan oldu mu bilmiyorum, bende de gebeliğe direkt etkisi oldu mu emin değilim. Biz eşimle şifa niyetine kullandık, eşim hergün sabah işe gitmeden aç karna bir tatlı kaşığı içti. Bende içtim ama çok düzenli olmadı. Sabah bir tatlı kaşığı pekmezi bir bardak suyla karıştırıp içine biraz limon sıkıp içiyodum. Limon pekmezin emilimini arttırıyor. Markette hangisi varsa onu aldım Hünnap markaydı sanırım. Umarım yardımcı olabilmişimdir 🌸🌺
Canım çok teşekkür ederim bende o markaya bakmıştım 🤗 hamileliğin hayırlı olsun inşallah hayırlı sağlıklı bir şekilde kucağına al. Buradan cevap gelmeyince 2 dk önce konu açmıştım 🥹

Doktor randevum vardı bugün keseyi göremedik karından alttan da doktorum bakmak istemedi daha önce kimyasalım olduğu için alttan baksam bu değerle görürüm dedi proluton iğne başladı 2 günde bir progestan kullanıyordum 3 e çıkardı pazartesi tekrar çağırdı kese görmeye çarşamba günü beta 2850 çıkmıştı dua edin pazartesi göreyim içimde bi korku olmadı değil
Canım hiç korkma Allah'ın izniyle bebişine hiçbir şey olmayacak, kese görmek için daha erken bence. Ben ilk çocukta 7 haftalık falandı gördüğümde. Dr tedbir amaçlı vermiştir verdiklerini

Canım hikayeni bilmiyorum ama beynini olumsuza şartlama. İnancın bitmesin umut her daim var. Beynimizi neye inandırırsak öyle gider yanlış anlama lütfen 🌸 kalbindeki seni bulsun en kısa zamanda inşallah
Benim de hep her olayda önce eksiyi olumsuzu düşünme huyum var hani derler ya can çıkae huy çıkmaz o hesap 🙈😂 yoksa psikolojiyi bozacak kadar kötü değilim Allah sağlık versin bi evladım var binlerce şükür ben gibi tek cocuk kalmasın isteğim o ben tekim 🙈 büyüynce bi kardeş bi abla abi aramasın dileğim ben gibi Allah büyük gerisi de nasip kısmet 🤍🤍

Bebişim benimledir inşallah 🙏 hissediyorum ama doktor düşük riskin var diyince çok korktum kuzum iğneyi az önce vuruldum geldim iki günde bir 5 tane vermiş progestanı 3 yaptı yat uzan diyor ben böyle diyince tedirgin oldum artış çok güzel diyordum ama düşük için doktorun temkinli yaklaşıyor
Bak arkadaşlarımız sana bir sürü cevap yazmış. 5000lerde kese görünüyormuş. Doktorun önceki kimyasal sebebi ile sadece önlem alıyor bence haklı olarak. Daha erken kuzum 🙏 göreceğiz keseyi 🙏🙏🙏🧿

Kuzum mutlaka ver testi ve ayrıca doktoruna gidip bizzat 2 kimyasal geçirdiğini söyle ve erkenden gitmen de fayda var doktor bana geç gittim diye kızdı bile öğrenir öğrenmez neden gelmedin dedi bende 2 ay önce kimyasal geçirdim hemen düşük önleyici iğneye başladı ve progestan kullanıyordum zaten günde 1 tane 3 tane ye çıkarttı tekrar düşük olmaması iyice tutunması için
Çok mantıklı geldi şuan öğrenir öğrenmez gitmek. Eğer tekrar öğrenirsem hemen doktora gidicem ben de muhtemelen bana da verir onlardan. Kesenin gözükmesini beklemeye çalışmak çok riskli, tedbirli olmak lazım. Çok teşekkür ederim canım valla aydınlandım sayende. Bu ay gebelik belirtileri yaşıyorum eğer idrar testinde pozitif görürsem hemen doktora gideyim de ne gerekiyorsa verir artık

Canım çok teşekkür ederim bende o markaya bakmıştım 🤗 hamileliğin hayırlı olsun inşallah hayırlı sağlıklı bir şekilde kucağına al. Buradan cevap gelmeyince 2 dk önce konu açmıştım 🥹
Rica ederim canım. Ben de çok teşekkür ederim güzel dileklerin için. Yazmaya başladım araya bi iş girdi daha erken cevap verecektim, faydası olur zararı olmaz kullan bence de şifa olsun inşallah.💞

Canım örneğin gece pik olmuştur sabaha çatlamıştır yakalayamamışsındır belki 🙏
Gece yaptım testi koyuydu ama tam pik değildi uygulama %65 gösterdi. Ama 1 saatlik idrarla yapmıştım belkide onun etkisi vardır. 20. Günümdeyim devam ettim test yapmaya koyuluk görmedim. Belkide dediğiniz gibi oldu

Benim de hep her olayda önce eksiyi olumsuzu düşünme huyum var hani derler ya can çıkae huy çıkmaz o hesap 🙈😂 yoksa psikolojiyi bozacak kadar kötü değilim Allah sağlık versin bi evladım var binlerce şükür ben gibi tek cocuk kalmasın isteğim o ben tekim 🙈 büyüynce bi kardeş bi abla abi aramasın dileğim ben gibi Allah büyük gerisi de nasip kısmet 🤍🤍
Olur canım neden olmasın herşey yolundaysa illa bigün olur en hayırlı zamanda gelecek belli ki. Benim de 7 yaşında bir evladım var hamdolsun bende kardeşi olsun istiyorum yalnız olmasın. Ki kızım bizzat kendi dua etti,ediyor hep. Allahın izniyle kardeşleri olacak bebelerimizin 💕

X