2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Allah yardımcınız olsun canım böyleleriyle uğraşmak gerçekten sabır istiyor. sende yinede alttan alma.niye hep biz alttan alan taraf olacakmışız? birazda insanlar bizi alttan alsın.
bu küpe meselesinde de ben kendimde çok sinirlenmiştim hatırlarsan kv bir çeyrek takacakmış diye. benim ailem her şeyi alırken onlarında durumları olmasına rağmen almaması yapmamasıydı benim derdim. ama bunu tutupta herkesin içinde ortalığı karıştırarak söylemezdim. bu kadın özellikle yapmış.

Bizde de muhtemelen dini nikahları önce yapılmıstır ama annem öyle bi sey olmadı dedi olmamıstır bencede

Canım 2 kere daha gittim tuvalete. Her hangi bir sızım yanmam yok sistit geçirmiştim çok yanma oluyor normalde öyle bir yanmam yok. Ama tuvalete sıkışmış gibi gidiyorum azıcık yapıyorum peşine bol akintim geliyor. Dur internette belirti olarak araştırım senin devam ediyor mu

Psikopata bağladım iş yerinde İnternet gitti ohhh bana araştırmada gün doğdu. Biri benim gibi yazmış idrar sistit gibi birsey oldum gebelik belirtisi olabilir mi diye kadınlar kulübüne kıza yok olmaz enfeksyondur o doktora git yazmışlar. Kız dayanamamış kan vermiş 3 haftalık gebe çıkmış

sanki sen ona bunları yapmışın gibi birde durumuna ne sözler yazmış klasik hareket mağdur durumunu oynama :)

Benim akıntım yok gibi bişey günde bi kere az bişey o kadar. Midem yanmam ara vermişti yine başladı, aşırı değil ama su içip rahatlamaya çalışıyorum reflü tarzı oluyor. Sağ kasık batması sabit devam.
Bir de bacılarım dün akşam durduk yere oturduğum yerde dişim kanadı belirti midir

Bende akıntı yok, ağrı giriyor kasığıma ve karnıma ara ara.

Hamilelerin genelde diş problemi oluyor da bu kadar erken oluyor mu bilemedim

Merhaba, bat 8 temmuzdu adet olmadım. Ovulasyon testi ile yumurtlamamı takip ediyordum 4 temmuzda yani döngümün 25.gününde çatlama gördüm. Bi gebelik oluştuysa ne zaman test yapmam gerekir sizce?

canım buna benzer ne olayları var anlatsam şok olursunuz o derece küpenin parasını da cogunu ben vermiştim sadece küpe deil ki çünkü ailemin durumu yoktu evlilerin zaten hiç yardımı yoktu onlara ben bakıyordum ilk görev yerim istanbuldu onları da ben yanıma almıştım kızlarının peşinden gittiler kızları baksın derdi rabbim kimseye böylesini nasip etmesin ne diyeyim boşverdik artık takmıyoruz

He bi de biraz duygusallaştım gözlerim doluveriyor sonra geçiyor. Ama bu adet gününün yaklaşmasıyla daha bağlantılı olabilir tabi O ozgeeeee1

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…