2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Öyle çok bi belirtim olmamıştı ama bel ağrım ve kasığa vuran bi ağrım var canım. Göğüslerin yanları dokununca cok az acıyodu ama bunu ben belirti olarak üstüne düşmemiştim
Canım kaçıncı gün test yaptın be belirtiler ne zaman belli oldu bende pek belirti yok 7. Gün bugün

Kızlarr yumurtlama üstüne 11 gün gecti bat 2 gün var cumartesi bat yani sizce cuma sabah ilk idrarla test yapsam çıkar mı

kızlar merhabalar, bir sorum olacak size. Artımed ovulasyon testi yapıyorum da dün de bugün de pik görüyorum hala. Bu acaba normal mi? Daha önce yaptığımda ertesi gün silikleşirdi. Artımedi de ilk kez kullanıyorum bir emin olamadım, forumda da sanki güvenilir değil falan yazılmış. :/

kızlar merhabalar, bir sorum olacak size. Artımed ovulasyon testi yapıyorum da dün de bugün de pik görüyorum hala. Bu acaba normal mi? Daha önce yaptığımda ertesi gün silikleşirdi. Artımedi de ilk kez kullanıyorum bir emin olamadım, forumda da sanki güvenilir değil falan yazılmış. :/

Eklentiler

• 20230906_144838.jpg
    20230906_144838.jpg
    43,9 KB · Görüntüleme: 29
  • 20230907_124319.jpg
    20230907_124319.jpg
    52,8 KB · Görüntüleme: 30
Yumurtan catlamamis olabilir canım benim de genelde 2 gün pik kalır hatta bir ara 3 gün pik görmüştüm. Havuç yiyebilirsin 3-4 tane o catlmasina yardımcı olur

Bildiğim kadar ile iki gün pik olabilir ve diyorlar ki tek gün pik ise 3 gun üst üste 2 gun pik ise 4 gun üst üste degerlendirin. Bir gebenin günlüğü var orada soylemislerdi bence sen 4 gun ust üste degerlendir

Canım kaçıncı gün test yaptın be belirtiler ne zaman belli oldu bende pek belirti yok 7. Gün bugün
Canım çatlama sonrası 12.günümde yaptım. Bende de öyle pek bi belirti yoktu. Sadece 2-3 gündür bel ağrım ve kasığa vuran bi ağrı var adet öncesi ağrı gibi. Dün de ovülasyon testi yaparken farkettim idrarım kokulu ve köpüklüydü. Yani herkes bir olmuyor ama bence belirtisiz de gebelik oluşabilir. Çatlama sonrası 7. Günse daha erken canım bikaç gün daha bekleyebilirsin

Kızlar su gibi alıntı neden olur iç çamaşırım bildiğin IP ıslak Allah Allah ya daha piki bile görmedim ben. Enfeksiyon falanmı olabılır ama kaşıntı yanma yok. 🤷‍♀️

Kızlarr yumurtlama üstüne 11 gün gecti bat 2 gün var (cumartesi) yani sizce cuma sabah ilk idrarla test yapsam çıkar mı

X