2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Evet canım hepimiz yaşayalım inşallah bu duyguyu Rabbim bütün kızlarımıza tattırsın💞

Teşekkür ederim canım Sabır dedin mi başak burçlarına sor demişler 🤭 bide ben biraz garanticiyim. Açıkçası son günlerde hiç belirti yok diye üzülecektim tam , bel ağrısı başladı. Göğüslerimde aman amann bi acı yok sadece yanlarına dokunup bastırınca hafif acıyor. Hala ovü testi yapıyodum Dün farkettim idrarımda köpüklenme ve koku vardı. Sen kan testi yapacak mısın? Ya da yapmıştın sanki
2 kez kan verdim kuzum güzel artmış şükür, yarın bir daha vericem😍

🤣🤣Kız yok sabah sabah çok midem bulanıyor kesinlikle içemem akşama canım isterse anca ederim ya sabah tuzlu canım çekiyor kahvaltıyı zor ediyor🤦🏻‍♀️ama dün youtubde baktım nasıl oluyormuş bence içerim ya😂
Kesin içersin ben eminim 😅ay mide bulantısı Allahım sen bızede nasip et 🤣🤣🤣

Kızlar ne durumdasınız? Regl olan ya da hamilel olduğunu öğrenen var mı?🙏💕💕

Şayet var ise beni etiketleyerek cevaplayabilirsiniz. Yok ise cevap vermenize gerek yoktur.

@mirasanne @nzlnzl6296 @ Pkolu_anneadayi @TOMURCUK_27 @Leyla09 @Gul220 @sensen19 C Chen31 @Reydiya @mucizelerbenibulur @minikkelebek_ @Kahvelim_ @sayal maaaavi maaaavi @kova35 @Minnos28 @Sevimli_35
Ben bata 5 gün kala öğrendim canım değerim 15 çıktı, bugün tekrar kan verdim bakalım inşallah artmıştır. Gebelik testlerinde de çift çizgiyi gördüm 🙏🏻

X