2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Belirtilerin nelerdi kuzum bat a kaç gün kala öğrendin😍
Sanırım 5 gün kala öğrendim canım bugün ya da yarın bat diye düşünüyorum ovülasyon testi yapmadım tam gün veremiyorum. Benim çok fazla belim ve başım ağrıdı. Sol kasığıma sürekli ağrı girdi. 3 gündür inanılmaz bir göğüs ağrım var hem uçlarda hem diğer yerlerde. Test yapmasaymışım da bu göğüs ağrısından anlarmışım öyle düşün😍

Sanırım 5 gün kala öğrendim canım bugün ya da yarın bat diye düşünüyorum ovülasyon testi yapmadım tam gün veremiyorum. Benim çok fazla belim ve başım ağrıdı. Sol kasığıma sürekli ağrı girdi. 3 gündür inanılmaz bir göğüs ağrım var hem uçlarda hem diğer yerlerde. Test yapmasaymışım da bu göğüs ağrısından anlarmışım öyle düşün😍
Valla bende uygulamaya göre takılıyorum bat a 9 gün kaldı😅 göğsümün koltuk altına doğru bi ağrı var bende de ara ara kasıklarımada ağrı giriyor baş ağrımda var hadi bakalım darısı başıma🤩 sanada hayırlı olsun❤️

Aa benim de 9 ne tesadüüf :KK71: Haftaya çarşamba test yapmayı düşünüyorum sen ne zaman yapacaksın?
Aaa olursa ikimiz birlikte doğurucaz demek onada baktım 25 mayıs ikizler burcu😅 ben geçen ay kimyasal geçirdim o yüzden erken test yapmayı düşünmüyorum ama sabırsızlanırsam ptsi yapabilirim ilişkinin 12. Günü oluyor çıkarr diye düşünüyorum🤩

Ayy evet ben de 31 mayıs doğumluyum ikizler burcuyum😂 neyse çok gaza gelmeyeyim de ben yine🥰ben de haziran ve temmuz aylarında üst üste kimyasal geçirdim. Ağustos boş geçti. O yüzden ben de erken test yapmama taraftarıyım çok üzücü oluyor😢

Ayy evet ben de 31 mayıs doğumluyum ikizler burcuyum😂 neyse çok gaza gelmeyeyim de ben yine🥰ben de haziran ve temmuz aylarında üst üste kimyasal geçirdim. Ağustos boş geçti. O yüzden ben de erken test yapmama taraftarıyım çok üzücü oluyor😢
Gerçekten çokk ama çok üzücüü oluyor 🥹 o zaman beraber bekleyelim belirtidaşım😅 geçen ay bat a 4 gün kala silik görmüştüm tek sağ kasığımda ağrı belirti yumru gibi birşey vardı bu kez öyle değil genelde bi ağrı var. Hayırlısı olsun hakkımızda 😍 harikaa eğer tutarsa senin burçtan e hadi inşallah çok gaza gelmemek en iyisi bende gelmiyorum🥰

Gerçekten çokk ama çok üzücüü oluyor 🥹 o zaman beraber bekleyelim belirtidaşım😅 geçen ay bat a 4 gün kala silik görmüştüm tek sağ kasığımda ağrı belirti yumru gibi birşey vardı bu kez öyle değil genelde bi ağrı var. Hayırlısı olsun hakkımızda 😍 harikaa eğer tutarsa senin burçtan e hadi inşallah çok gaza gelmemek en iyisi bende gelmiyorum🥰
Evet evet çok gaza gelmeyelim dua edelim. İçimde bir his var ama olacak diye. İnşallah hamileyizdir belirtidaşım😂bekleyelim görelim bakalım 🥰🥰

🚨🚨🚨🚨 DUYURU:

Güzel kızlar,

Temmuz ayı ile başlamış olduğumuz yolculuğumuzda Eylül sonu ile sona yaklaşıyoruz ve yavaş yavaş veda etmenin zamanı geliyor 🍂 🍁 . Bu süreçte hamile kalan kim varsa tebrik ediyorum. Herkesin bebeği sağlıkla büyüsün ve sağlıkla kucağımıza alalım.

Henüz hamilelik haberini alamamış olanlar için ise ay sonuna kadar daha vakit var topikte. Ancak bu ay da olmaz ise bu dünyanın sonu değil. Kaderimizde ne yazılıysa daima onu yaşıyoruz. Yeni bir başlangıç ile farklı bir topikte ve farklı bir ayda hamilelik haberini alacaksınız demek ki.🙏💕

Bu süreçte elimden geldiği kadar herkesin moralini yüksek tutmaya çalıştım. Elimden gelen desteği sağlamaya çalıştım. Son günlerde hamilelik sebebiyle iyi hissedemediğim için maalesef bunları da yapamaz oldum ancak görüyorum ki sizlere ufak da olsa bir şeyler katabilmişim. Birbirinize verdiğiniz moral ve motivasyon hiç eksik olmasın.

Bugüne kadar kimseyi bilerek incitmek istemedim ancak olduysa ve kırdıysam da hakkınızı helal edin 🙏

Nefes aldığımız sürece umut var, bunu da hiç unutmayın 💕

Niqu Niqu edahandro edahandro görünüyor mu bilmiyorum alttakinde gördüm normalde. İkisini de aynı anda yaptım garip😕

Eklentiler

• IMG20230907071518.jpg
    IMG20230907071518.jpg
    62,3 KB · Görüntüleme: 65
Valla bende uygulamaya göre takılıyorum bat a 9 gün kaldı😅 göğsümün koltuk altına doğru bi ağrı var bende de ara ara kasıklarımada ağrı giriyor baş ağrımda var hadi bakalım darısı başıma🤩 sanada hayırlı olsun❤️
Sağol canım🙏🏻 belirtilerin umut verici inşallh olur😍😍

X