2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yeni güne bismillah🧿Sevgili bacılarım
Hayırlı sabahlar🌸
Buyrun yorumlayın bakalım .
@Merve3553
Zumruduanka96 Zumruduanka96
diğer bütün kızlar . 3-4 saat uyuyup uyanıp yaptım. Eğer birşey varsa Kendimi kaptırmak istemiyorum. Önemli olan regl benim için şimdiden söylim 🙈
Geliyor geliyorrrrr bebiş geliyorrr🥰🥰🥰❤️❤️ bak gördün müüüü

Günaydın. Bugün sabırsızlığımdan dayanamadım test yaptım. Çatlamadan sonraki 8. Gün Predictor early koca bir negatif 😔

Teşekkür ederim balımm hala şaka gibi geliyor bana🥰 baktım şimdi Mayısa denk geliyo. Boğa ve ikizler arası son 1-2 günle ikizlere kayabilir 🥹😍
Belirtilerin zaten çok benziyordu bir şey demek istememiştim🙊🙊 hadi sağlıkla artsın değerlerin inşallahh kuzum😍 kan mı vereceksin testle mi takip edeceksinn?

edahandro edahandro maaaavi maaaavi bugünkü ovulasyonumda böyle kasıklarda ağrı var hafiften ve hapşırıkken kramp giriyor ve mide bulantım var

Eklentiler

• IMG_2317.jpeg
    IMG_2317.jpeg
    108,6 KB · Görüntüleme: 45
  • IMG_2316.jpeg
    IMG_2316.jpeg
    101,1 KB · Görüntüleme: 48
Belirtilerin zaten çok benziyordu bir şey demek istememiştim🙊🙊 hadi sağlıkla artsın değerlerin inşallahh kuzum😍 kan mı vereceksin testle mi takip edeceksinn?
İnan bende belimin ağrısından korkuyorum regl ağırlarım gibi aynıı ama tabi bu iki üç gündür benle.. ımmm şey😕 beni biraz kan tutarda o yüzden o işi kaset testte kıpkırmızı gördükten sonraya bırakıyorum. Bikaç gün sabredip regl tarihini atladıktan sonra ikinci testi yapıcam inşallah 🙏🏼

İnan bende belimin ağrısından korkuyorum regl ağırlarım gibi aynıı ama tabi bu iki üç gündür benle.. ımmm şey😕 beni biraz kan tutarda o yüzden o işi kaset testte kıpkırmızı gördükten sonraya bırakıyorum. Bikaç gün sabredip regl tarihini atladıktan sonra ikinci testi yapıcam inşallah 🙏🏼
Hayırlı olsun canım benim rabbim kucağınada almayı nasip etsin 🙏🙏🥰🥰sen ne denemiştin bu ay

Benim de çokk belim ağrıdı kuzum testle öğrendikten sonra biraz hafifledi. Sabrına hayran kaldım en güzelini yapıyorsun regl tarihinde direkt kan verebilirsin☺️🙏🏻

X