2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Oooo maşallah maşallah ❤️😍 sen ne zaman doktora gidiyorsun kuzum? Hiç takip edemiyorum boş olduğum her an ya uyuyorum ya da bomboş yatıyorum 😅
Bugün 11.30 da gidiyorum kuzum inşallah keseyi görürüm dün yine bir defa kahve leke geldi çok az

İnşallah kuzum 🙏 kuzum demiştim ya ben de çok uzun sürdü. Yorulmamaya özen göster. Yoruldukça oluyor özellikle
Evet yoruldukça geliyor neden anlmadım dün çok yoruldum biber temizledim kayınvalidemgilin. Hamile oldugumu bilmedikleri için bişe diyemedim ama bugün keseyi görürsem söylicem artık kendimi yormamam gerekiyor demekki

Yeni güne bismillah🧿Sevgili bacılarım
Hayırlı sabahlar🌸
Buyrun yorumlayın bakalım .
@Merve3553
@Zumruduanka96
diğer bütün kızlar . 3-4 saat uyuyup uyanıp yaptım. Eğer birşey varsa Kendimi kaptırmak istemiyorum. Önemli olan regl benim için şimdiden söylim 🙈
Seni şöyle mayıs annelerine alalım😍😍 hayırlı olsun canım🙏🏻🙏🏻

Canım hamilemisin çok sevindim tebrik ederim kaç gündür giremedim pek diğer hamile kalan arkadaşlarıda tebrik ederim sağlıkla ilerlesin inşallah :KK68:
Evett canıımm pazar günü öğrendim😍 teşekkür ederim darısı sizlere olsun isteyen herkese nasip etsin Allahım 🙏🏻🙏🏻

Canım sana tavsiyem biraz "cahil" git aşılamaya. Çok araştırma okuma sorma. Herkesin deneyimi başka. Ben inan çok cahil caseratiyle mutlu mesut güle oynaya gitmiştim. Okuyarak bilerek gitseydim kaygılanabilirdim. Benim canım çok tatlıdır, ben bile aşılama oluyorsam herkes olur diye düşünüyorum. Bence korkulacak hiç birşeyi yok. İşlem toplamda 30 saniye sürüyor. Ve bence bir zorluğu yok kuzum. Zor olsa üçüncüyü yaptıramazdım ben... evet aynı süreci takip edeceğiz. Benim döngüm kısa 10. Günde yumurtlayabiliyorum. O sebeple cumartesi 9. Gün yumurta kontrolüm var. Pazartesi de yumurtalar uygun olursa aşılama olabilirim.
Çok haklısın tamam dediğin gibi pek sorgulamadan gideceğim. İnşallah bu sefer güzel haberini alırız sağlıkla gelsin bebişler ne zormuş anne baba olmak ne büyük fedakarlık emeklerle gelecekler ,hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize Allah'ım

X