2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Valla katılıyorum sana Özge. Gün boyu 5 sayfa konuşmuşlar bende gezmeye gittim bir geldim 20 sayfa😳
Oku oku bitmiyor ama çok eğlenceli bir geceymiş. Kahveler içilmiş balıklar tutulmuş maşallah pek renkli bir gece olmuş😍

Bu arada benim eşimde buraya çok güveniyor😄 bişey olduğu zaman kızlar ne diyor bu duruma diyor😄
Hiç deme bebeğim neşeleri bol olsun bizi de güldürdüler sonradan da olsa🤭
Eşlerin hepsinin aynı olduğu konusunda hemfikiriz artık😅

Kızlarr merhaba ilk kez aranıza katılıyorum.
5 6 aydır deneme yapıyorum bu ay gün aşırı degerlendirme yaptım ovuladyon testi ile ilerledik yumurtlama olduğu zaman 3 gün üst degrlendirdik. Bat 3 gun var ama bende kasiklarda kramp bas dönmesi ve ateş basmasi var çok heyecanlıyım çok umutluyum
Hoşgeldiiiin🌸 her şeyi yapmışsın şimdi sıra beklemekte, inşallah pozitifle gelirsin🙏🏻🙏🏻

Acil psikolojik destek almam lazım, yardımcı olsana bana🙊🙊
İlk başta öyle hissediyor insan. Sanki hep bir sorun çıkacakmış gibi bu yaşadığın normal bir süreç. Keseyi görünce kalp atışını duyunca çok daha iyi hissedeceksin. Ama beynimiz çok fena, bize her aşamadan sonra sorun edecek yeni birşey buluyor. Ben olumsuz şeyleri hiç okumuyorum. Öğrendiğim her yeni şey sanki bende de olacakmış gibi oluyor o yüzden saldım. Sende bir kaç haftaya daha rahat hissedersin merak etme. Şu an hala inanamama evresindesin😄

Kızlarr merhaba ilk kez aranıza katılıyorum.
5 6 aydır deneme yapıyorum bu ay gün aşırı degerlendirme yaptım ovuladyon testi ile ilerledik yumurtlama olduğu zaman 3 gün üst degrlendirdik. Bat 3 gun var ama bende kasiklarda kramp bas dönmesi ve ateş basmasi var çok heyecanlıyım çok umutluyum
İnşallah olur canımmm🙏 ben de aynı canım bu 5.denemem Olacak. Şuan benim Bat 8 tam kasık ortasında batma oldu bazen solda oluyor ama başka belirti yok. Sen de ne zaman başladı ateş basması baş dönme

İlk başta öyle hissediyor insan. Sanki hep bir sorun çıkacakmış gibi bu yaşadığın normal bir süreç. Keseyi görünce kalp atışını duyunca çok daha iyi hissedeceksin. Ama beynimiz çok fena, bize her aşamadan sonra sorun edecek yeni birşey buluyor. Ben olumsuz şeyleri hiç okumuyorum. Öğrendiğim her yeni şey sanki bende de olacakmış gibi oluyor o yüzden saldım. Sende bir kaç haftaya daha rahat hissedersin merak etme. Şu an hala inanamama evresindesin😄
Evet evet aynen de öyle yazdığın gibi her şey şu an. Ben de okumuyorum bugüne kadar okuduklarım işlemiş beynimin bi köşesine şimdi hepsi günyüzüne çıktı resmen😅

Yeni güne bismillah🧿Sevgili bacılarım
Hayırlı sabahlar🌸
Buyrun yorumlayın bakalım .
Merve3553 Merve3553
Zumruduanka96 Zumruduanka96
diğer bütün kızlar . 3-4 saat uyuyup uyanıp yaptım. Eğer birşey varsa Kendimi kaptırmak istemiyorum. Önemli olan regl benim için şimdiden söylim 🙈

Eklentiler

• 20230907_053310.jpg
    20230907_053310.jpg
    31,1 KB · Görüntüleme: 131
  • 20230907_052354.jpg
    20230907_052354.jpg
    31 KB · Görüntüleme: 133
Yeni güne bismillah🧿Sevgili bacılarım
Hayırlı sabahlar🌸
Buyrun yorumlayın bakalım .
Merve3553 Merve3553
Zumruduanka96 Zumruduanka96
diğer bütün kızlar . 3-4 saat uyuyup uyanıp yaptım. Eğer birşey varsa Kendimi kaptırmak istemiyorum. Önemli olan regl benim için şimdiden söylim 🙈
İkinci çizgi belli oluyor hayırlı olsun❤

X