2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ama derin dondurucun var ve onları saklıyorsun değil mi? Yok hepsini yiyebiliyor musunuz? Benim de dayım bi ara böyle balık tutuyordu. En son dondurucuya sığmayınca, ele dosta dağıtmaya başlamıştı. Başta kıyıp veremiyordu.
Buzluğa atıyorum onların hepsini mümkünatı yok yiyemeyiz 🤣🤣

Ay Zumruduanka96 Zumruduanka96 bana başka test alsana dedi bende dünden hazır iş çıkışı gittim aynı onda da görmeye çalışırsan belkim görünür 😂 yani yok be canım ay senle bari ovülasyon zamanımız aynı olaydı
Bana o çizgi umut veriyor hala 🙏 umarım geç döllenme, yavaş döllenme birşeydir kuzum. Şu mucize haberini bir an önce alsaydık. Adetin gelmez inşallah ama gelirse mola vereceğim diyordun dimi? Verme verme bu ay da birlikte olalım. Bu grup gibisini bulamazsın bak 😍 ben de bulamam, onun için burdan aldığım enerjiyle sonuna kadar gideceğim.

Bana o çizgi umut veriyor hala 🙏 umarım geç döllenme, yavaş döllenme birşeydir kuzum. Şu mucize haberini bir an önce alsaydık. Adetin gelmez inşallah ama gelirse mola vereceğim diyordun dimi? Verme verme bu ay da birlikte olalım. Bu grup gibisini bulamazsın bak 😍 ben de bulamam, onun için burdan aldığım enerjiyle sonuna kadar gideceğim.
Valla buraya bağımlı oldum devam ederim bence 😂

X