2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar adete 10 gün kala filan yani
Yumurtlama günleri dışında hamile kalanlar oluyor mu bilginiz var mı ? Yani sadece yumurtlama günü mü bunun şifresi :)

Off cok haklisin bak boyle de söyleyince harekete geçmeliyim gibi geliyor. Tamam 2 ay daha bakip olmazsa gidecegim

Cnm bnım hiç ummadığın anda sende pozitifi goreceksın
Bn ınanıyorum
Çok şukur gbe kalablıyoruz
Kımyasal geçire geçire bi gun tutturucaz inşallah saglıklı gebeliği rabbimin iznıyle

5 gbı test yapıcam inşallah koyulaşma görürüm, 2 gundur kotu kotu ruyalar goruyorum, hayrolsun

İstanbulda olsam koyulaşma için 2 günü bıle bekleyemezdım, ama burda nasıl sabredıyorum bılmıyorum walla, iyiki yazlıktayım.. Konu komşu kahve içmeye gelıyor, ormana yürüyüşe cıkıyoruz, bahçe işleri derken zaman hızlı geçiyor..

Persembe gunude test yapıcam sonra kan verırım artık
Kan verıncede 2. Ciyi vermk grek
Hiç kan vermesemmi, annem hiç verme dıyor, eşim c. Tesi gelıyor,
C. Tesi kana giderım dıyorum

İşte boşverince oluyor ya sende de öyle olmuş

Bence gitmelisin doktora canım belli çok basit bir çözümle hamile kalırsın
Haklısın canimcm.. ya bir kızım var cok şükür. Insanda bir kere olduysa yine olur gibi bir duygu uyanıyor ama cok da dogru degil tabi bu dusunce. Hem ustunden 7yil gecti. Hem covid aşı bir suru sey değişti. Insallah saglikla alırız kucagimiza hepimiz

Kuzucum mart ayinda oylesine bir baktirmistim hormonlar iyiydi. Yumurtalarin da iyi demisti. Iste ona güvenerek daha da dusmedim ustune. Bakalim olmadi yaz bitimine kadar hala gebe kalamazsam gideyim
Hmm ben hiç baktırmadın sandım ozaman tamam çalışmalara devam umutlarimizi kaybetmiyoruz

İşte boşverince oluyor ya sende de öyle olmuş
Aynen öyleşimdi bile çok fazla dikkat etmiyorum yemeğime..ilk gebelikte avokado yedim her şeyin en sağlıklısını bulub alıyordu eşim..şimdi diyorum etme zaten yaz ayındayız her yer meyve ve fazla hiçbir şey aldırmıyorum .bu defa böyle denicem

Insallah hayatim yazlik cok iyi denk gelmis hakikaten her açıdan. Kan verme konusunda bisey diyemiyorum sana. Kan sulandirici durumlari falan nasil olur bilmiyorum. Ama versen de vermesen de senin yolunda gidecek gibi bir his var icimde. Dogrudan keseyi gormeye bile gidebilirsin sanki

Cnm genetik testi vereli1 ay oldu
Sonuçlar daha çıkmadı

Gecen aylar okdr dıkkat ettımki
Gttım ecopirin bıle aldım
Yumurtlamadan itibaren kullandım
Progestan kullandım yıne olmadı, coraspin bıle kullandım bılıyosun
Busefer dedım hiçbişy kullanmıcam

O zaman bosver kan da verme.. o da bir gayya kuyusu biliyorsun. Vermekle kalmiyor artış takibi vs. Biraz daha bekle 5bucuk haftada falan ver. Keseyi de gorursun en azindan

Kızlar adete 10 gün kala filan yani
Yumurtlama günleri dışında hamile kalanlar oluyor mu bilginiz var mı ? Yani sadece yumurtlama günü mü bunun şifresi :)
Ayda 1 gün yumurtluyor normal bir kadın, bazı durumlarda aynı ay içerisinde 2 yumurtlama gören kadınlar olabiliyor. Çok istisnai. Yumurta da 12 ila 24 saat aralığında yaşıyor. Sperm 3-4 güne kadar yaşayabiliyor içeride o yüzden kimisi her gün, kimisi 1 dolu 1 boş, kimisi 1 dolu 2 boş vs. gibi değerlendirmeler de bulunuyor kendince.

Yumurtlama günü geçen olanlar oluyor bazen normal zamanda gelmeyip regline yakın yumurtlayan oluyor. O kişilere de geç döllenme deniyor.

Kız geçen bir yerde adımı sordular evlilik soyadımı unuttum defghjklkjhgfd
En kötüsü özele yazanlar oluyor mesela bir kaç ay sonra bende cevab yazmak için kızı hatırlamıyorum başlıyorum eski mesajları okumayaama ne edeyim mesela bu grupta yazmayan kızlarımız çok biz onları tanımıyoruz ama onlar bizi tanıyor

Bu konu bana çok tanıdık geldi ne konuştuğumuzu hatırlatmak için eski mesajlara etiket yapmıştım seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…