2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

gözün aydın hayırlı olsun canım:)ekstra buay ne yaptın mesela bizede biraz ipucu verirmisin kuzum:)
Teşekkür ederim geçen ay eşim Impryl’e başlamıştı ben de çörekotu kürüne. O ay regl oldum ama devam ettik yine de onlar etkili olmuştur diye düşünüyorum.

Civan perçemini biliyorum, adet ağrısına iyi geliyor , hamilelik istiyorsan içme canım

ama elimde bu var frelly yoktu eczanede

Eklentiler

• 16939127309253147279932438069452.jpg
    136,4 KB · Görüntüleme: 35
Ya ama kuzum daha vaaar lütfen biraz daha bekle. Bak senin çatlama sonrası 9. Gün ve zaten hemen döllense bile rahme düşmesi 5-6 gün. E 3 gün içinde yeteri kadar salınım olmamıştır bile. O gördüğün silik çizgiler belki birkaç sonra koyu halde çıkacak. Yumurta çatladığı an hemen döllendimi işte o da var bilmiyoruz ki tam olarak hangi gün tutuğunu

test markası farkedermi aldığım test cok ucuz ve dandik gözüküyor yada ben öyle düşünmek istiyorum :) ismi certain
Ben kullanmıştım negatif göstermişti eczanelerde satılıyor inşallah seninki öyle çıkmaz prodüktör early iyi diyorlar ama oda bira pahalı adetine az kaldıysa bekleyebilirsen bekle bence canım

Civan perçemini biliyorum, adet ağrısına iyi geliyor , hamilelik istiyorsan içme canım
Öylemi brn buhar banyo şuna oturdum iki gün hala adetliyken doktora gittim amh düşük olmasına rağmen yumurtaların güzel akıyor demişti. Ben de hatta yine onu yapmayı düşünüyordum. Hatta bir sitede gördüm. Aslan pençesi civan perçemi ve hayıt otunu ayrı ayrı demleyip birleştirdim bir hafta içtim.

İnşallah bu ay çok güzel sonuçlanacak bebeğim

Ay hemen döllenmemiş olabilir eşim biraz rahatına düşkündür birşeyi yapmadan hazır hissetmesi lazım , pat diye dışarı da çıkmaya üşenir spermde öyleyse ay eşim görmesin tam tersi düşünüyor

Hayıt filan kullanmadım ama civan perçemini demleyip içtim adet olduğumu görünce anladım o derece ağrımı kesti tabi öncesinden içmek gerekiyor. Buhar banyosunu ağrı için mi yapıyorsun sen peki

İnşallah canım bide şey sorayım ben 10 da uyanıyorum kahve içiyorum peki ben bu testi takılarak ne zaman yapayım 10.30 da kahvem bıtmış oluyo
Ben sabah uyandiktan sonra wcye gidiyorum sonrasında folik asitimi içiyordum bı kaç yudum suyla sonra da 10:30 gibi yapiyordum canim. Pik olunca her türlü pik gözüküyor ama kahve iciyorsan koyulasmayi zor goruyor olabilirsin

O zaman bende öyle deniyim bi yarın ya bakalım nasıl olucak

Hayıt filan kullanmadım ama civan perçemini demleyip içtim adet olduğumu görünce anladım o derece ağrımı kesti tabi öncesinden içmek gerekiyor. Buhar banyosunu ağrı için mi yapıyorsun sen peki
Evet hem onun için hem de kiste çok iyi geldiğini duydum hem de tüplerin açık olmasını sağlıyor yardımcı gibi bir şey geçen yıl hsg ör kırdım tüplerin açık ve temiz çıktı ama ben yine de işimi sağlama almak istedim. Rahmin içini de temizliyor o yüzden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…