2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ben kullanmıştım negatif göstermişti eczanelerde satılıyor inşallah seninki öyle çıkmaz prodüktör early iyi diyorlar ama oda bira pahalı adetine az kaldıysa bekleyebilirsen bekle bence canım
negatif gösterdiğinde doğru sonucmuydu canım başka marka sordum yoktu başka eczaneyed ebakamdım bat günüm yarın

Maşallah yaa ben burnu tıkalı zorla içtim kokusu fena geldi. Şükür pik olana kadar içtm kocam değerlendirme sonuna kadar

Hem üzüldüm hem içim rahatladı. Demek ki yok bir şey negatif o değilde başıma ağrılar girdi ağlamaktan. Şu an ilk 8 dk sıydı

Eklentiler

• 1693913690257719902351143236397.jpg
    34 KB · Görüntüleme: 48
kızlar selam bende bu topiklerde 3 topik geçirdim çok şükür mayısta haziranda hamile kaldım 1 sene olmadı bebek hiç kimyasalım yada düşüğümde olmadı doktor hsg isteyince sanırım tıkanıklık varmış onu yaptırdığım ay hamile kaldım ki doktor aşılamaya geçelim artık demişti kafam rahatlamıştı aşılama olacak diye diyeceğim o ki üzülmeyin morelinizi bozmayın inanın en rahat en kafaya takmadığınız ay oluyor

Gerçekten bilmemek farkında olmamak mutluluk bazen. Bi de ben normalde de çok takıp kurcalayan bi insanım. Eskisi bildiklerimle kalsam çok güzel olurdu
Aynen en azından bi çocuğumuz var. Allah önce onlara sonra bize hayırlı evlatlar nasip etsin

Rabbim hayırla sağlıkla nasip etsin yeter ki bebeğim. Bazen yoruluyoruz ağlıyoruz tükeniyoruz ama tekrar başlıyoruz

Şu son bikaç gün içinde gebeliğini kesinleştiren ya da testinde silik de olsa bişeyler görüp büyük ihtimal hamile olanları tebrik ederim Bikaç gündür yazıları pek okuyamıyorum. Girdiğimde en son kimler yazdıysa onları okuyabiliyorum ancak.

her ay aynı umut belki diğer aydır diye maddi manevi yoruldum bitkinin nikini benmi alsam ne
Hayır hayır alma yapma ben bak korkarım ben o ismi koyarak başta hatanyaptım bende defalarca negatif gördüm 1 senenin sonunda eşimin doğumgununde teste pozıtıf gördüm ondada kimyasal düşük yaşadım ama Allahım sınıyordur vakti zamanı vardır dedim rabbim en hayırlısını en güzel vakitte verir lütfen üzme kendini modunu düşürme

Yaptım canım negatif test. Ellerinde başka test yokmuş olanı aldım geldim. Bir de normal test tende aldım onu da bir kaç gün sonra yapmayı düşünüyorum şöyle iki gün daha geçsin de

Bu çok mantıklı bişey. Ben de mi yapsam? Çünkü bi ara hesabı mı dondursam diye düşündüm sonra vazgeçtim ilerde lazım olur diye. Zaten ben pek fazla etiketleneceğimi sanmıyorum benim için de iyi olur.

Bir de ben vitamin takviyesi çok kullandım. Yumurtalarım çok güzel olup çatlıyor ama döllenmeye vakti olmuyor çok kısa iki adet arası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…