2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar bu ateş meselesi nasıl oluyordu ya benim 9 gün var adete 36.2 normal vücut ısısı hamilelikle nasıl bir ilişkisi var tabloya baktım ama birşey anlamadım

Ayy gerçekten mi çok sevindim şu an teşekkür ederim :) inşallah artar sağlıklı bir gebeliğe dönüşür

Ama ben daha test yapmadım ki negatif olsun. Yazdıklarıma mı acaba negatif dediniz
Canım söylediklerini tam anlayamadım sanırım. Adet gördüm, test yapayım mı deyince. Dün negatif gördün sandım. Aklında soru işareti varsa ve testin varsa yapabilirsin tabiki

Ben burda daha çok yazmazken sen ve edanın yazışmalarını okuyordum yokluğun çok belli oluyor ama sen kendini nasıl iyi hissedeceksen tabiki onu yap canım seni seviyoruz
Bir yere gitmiycem bebeğim buradayım sadece etiketlendiklerime bakıcam sen test yaptın mı çok merak ediyorum.

Valla böyle görünce stres oldum bende bu ay yumurtlama olmıcak diye düşünmeye bile başladım ya işte sırf bu yüzden ovulasyon testi kullanmadım kaç aydır
Yok yok stres yapma sakın eğer yumurtlamani anlayabiliyorsan ağrı vs. istersen teste ara ver sonra bir belirti gördüğünde hemen yaparsın, ben iki defa yapmıyorum diye bıraktıktan 3-4 gün sonra yumurtlama gordum

İnşAllah bebeğim Beni çok iyi anladın. Modumu düşürmeden sizden kopmadan burada olmamın yolu bu bence İnşAllah nasip olur
Rabbim sana hayırlıolan en kısa zamanda gönlündekini nasip etsin canım. Önemli olan sensin ve kendini nasıl daha iyi hissedeceksen öyle yapman hakkın. Bu topikte seni çok seven bi sürü insan var biri de benim herkese elinden geldikçe cevap ve destek verdin. Umarım en kısa zamanda pozitif haberini alır seni tebrik ederiz

Yok yok stres yapma sakın eğer yumurtlamani anlayabiliyorsan ağrı vs. istersen teste ara ver sonra bir belirti gördüğünde hemen yaparsın, ben iki defa yapmıyorum diye bıraktıktan 3-4 gün sonra yumurtlama gordum
İşte ilk başladığım zaman ağrı akıntı yaşadım şuan yok pek bişey ben yapayımda her gün sonra neden yapmadım diye vicdanda yapmayayım

Çok sağol canım benim beni anlamanıza sevindim hepiniz benim için çok kıymetlisiniz. Tamamen uzaklaşmaktan daha iyi olur bencede Hem birbirimize destek oluruz hemde arkadaşlıklarımız devam eder

Amiiin bebeğim İnşAllah hepimiz en kısa zamanda mutlu haberi alalım İnşAllah

Bir yere gitmiycem bebeğim buradayım sadece etiketlendiklerime bakıcam sen test yaptın mı çok merak ediyorum.
İyi sevindim canım ay benim testlerim hep çok silik yani koyulaşmıyor hiç, labo daha koyu çıkardı ama o bitti frelly ile devam ediyorum bugün 9. Gün ve sabah yaptım çok silik,umudum azaldı, yaştan dolayı da artık dayanamadım beklemeye erkenden test yapmaya başladım ama yine olumsuz galba, elimden geleni yaptım gerisi Allah’ın takdiri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…