2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Amin inş canım..Bak benziyoruz bende normalde herşeyi çok takıp kurcalayan biriyim kuzum. Bende diyorum keşke hiç bilmeseydim bütün detayları

Kızlar hepinizi yeni yeni tanıyorum ama çok sevdim hepinizi ve yaklaşımınızı
Diğer kızları hamiş diye etiketlemiyorum yoksa onlarda çok tatlılar ne sorduysam yardımcı oldular
Burda okuduğum kadarıyla genel olarak tedavi süreçlerinden geçip ilaç kullanıyorsunuz. İnşAllah saçma gelmez size ama rahim içine sülük koydurmayı hiç düşündünüz mü?
Kendime hacamat yaptırıyorum yapan kişi rahmine sülük koydur dedi nasip olursa yaptırıcam inşAllah. İntden baktığımda tüpü tıkalı olanları,miyomları ve kisti olanların sülük sayesinde hepsinden arındığını gördüm.
Hiç denediniz mi?
melisaa93 IADK edahandro tweeetyyy fnd_50 Zumruduanka96 genc-anne The Little Mermaid

Spermi de ona çektiyse demek Erkolar hiç kabullenemiyor ilginç huylarını zaten benimki de öyle

Ben duydum iyi geldiğini biliyorum ama içine değilde kasıklarından yaparsan hem mikrop kapmamış olursun hem de tüplerin açılmış olur ben çok istiyorum hacamat olmayı inşallah size iyi gelir .

İnşallah birbirimize manevi destek ola olaa hepimiz hamişliğe erişcez canım Ben rahim içi sülük olayını hiç duymadım ama genel olarak sülüklerin çok iyi olduğunu biliyorum. Basur için sülük yapan ve sonuçtan çok memnun kaldığını söylemiş bir yakınım var. Rahim içine nasıl yapılıyor sülük

Bizde seni çok sevdik canım benim ben hiç duymadım sülük olayını emin olamadan yaptırmamanı öneririm bence

Salı veriyolar içeriye galiba ayyy içim gıcıklandı

Canım sana şu ikisini tavsiye ederim arifoğlunu 1 adet dönemi kullan diğer hayıt ekstratını gebe kalmazsan kullan benim bir arkadaşım böyle hamile kaldı bu ay hamile kalmazsam bende denicem

Eklentiler

• Screenshot_2023-09-05-15-01-22-06_5a351068dae84964efd3bc6808f60b72.jpg
    94,8 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG-20230905-WA0000.jpg
    89,2 KB · Görüntüleme: 30
Selam kızlar sanırım regl olacağım kasık ağrım var regl olacak gibi hissediyorum biraz üzgünüm bu ay çok heveslenmiştim

Canım sana şu ikisini tavsiye ederim arifoğlunu 1 adet dönemi kullan diğer hayıt ekstratını gebe kalmazsan kullan benim bir arkadaşım böyle hamile kaldı bu ay hamile kalmazsam bende denicem
Canım buna benzer kullandım hatta hayıt suyunu bir ay otunu da üç aya yakın kullandım. Bilmem buralarda var mıdır sen adet olunca mı içmeye başlıyorsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…