2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Umarım pozitifi göreceğiz canım. Silikler innşallah koyulacak

Kızlar size bi haberim var ben tesettüre girdim. Sevincimi sizinle de paylaşmak istedim. Biliyorum gebelik grubu ama siz de benim için önemlisiniz haberiniz olsun dedim
Ya ne güzel adına çok sevindim ama adınımı değiştirdin ben tanıyamadım kızma olurmubu arada ben bitkin96 bende adımı değiştirdim

Ya ne güzel adına çok sevindim ama adınımı değiştirdin ben tanıyamadım kızma olurmubu arada ben bitkin96 bende adımı değiştirdim
Çok teşekkür ederim yok adımı değiştirmedim canım. Bi süre ara vermiştim bebek işine ama takip ediyorum burayı. Önümüzdeki ay döncem inşallah aranıza. İlaç tedavim bitiyor bu ay.

Eski mesajları okumadım canım sorun nedir ki neden boşluktasın
Merhaba kızlar. Sizin yorumları okumak az da olsa rahatlattı. Benim bata 5 gün var. 10 Eylül'de yani. Erken gebelik testini ne zaman yapmam gerek. Bir de mesela sabah yapamadım herhangi bir saatte yapabilir miyim? Dün belim de ağrılar oluştu bugün akıntım çoğaldı. Ben artık ovu testi yapmıyorum çatlamadan 10 gün sonra zaten adet oluyorum artık öğrendim. Yine de(erken gebelik)test yapayım mı yoksa bekleyim mi ? Bu adetim geçsin mi. Bana da yardım edin

Bunu yazdım şimdi erken gebelik testi aldım normalde test sabah ilk idrarla yapılıyor ya bende aldım emin olmak için. Yapayım mı bekleyim mi adete bir gün kala mı yapayım . Sürekli negatif görmekten yoruldum. Amh gittikçe düşüyor artık kendime yetemiyorum diyorum. Kime anlatsam kafanı rahatlat diyor. Ben ister miyim stres yapayım. Çok üzülüyorum. Artık benim de bebeğim olsun ben hamilelik sevinci yaşayım istiyorum

İnşallah canım hep birlikte bu ay tüm tuşlara basalım bakalım
İnşallah canım ben de elimden geleni yapacağım perşembe de hsg çekileceğim çok heyecanlıyım
Canım benim çok haklısın sana ne iyi gelecekse öyle davran tabi en önemli şey moralimiz sonuçta

Aşkım sen bana bak benim modum hep yüksek özledim sizi

Benimle aynısın tarihler olarak ben yapıyorum test, neden kendini kasıyorsun istiyorsan yap gitsin bu kadar üzülmektense zaman geçsin diye yaptım ben birkaç gündür bana iyi geldi sen de kendine iyi geleni bul , beklemek istiyorsan bekle , merakını engelleyeniyorsan ve bu seni düşürüyorsa test yap

Canım söylediklerini tam anlayamadım sanırım. Adet gördüm, test yapayım mı deyince. Dün negatif gördün sandım. Aklında soru işareti varsa ve testin varsa yapabilirsin tabiki
Hayır adet değilim daha beş günüm var. Erken gebelik testi yapmak için acele mi ediyorum onu sormak istedim. Yumurtam çatladıktan bir gün sonra adet oluyorum genelde o yüzden çatlamadan 10 gün sonra takip yapmak istemiyorum demek istemiştim. Doktorların çoğuna da sordum hepsi normal dedi erken değil dedi adetin . Bu aralar genelde hep silik çıkıyor testlerim bu sefer erken gebelik almak istedim sabah ilk idrarla değilde şimdi yapsam olur mu onu sormak istedim

Erken gebelik testlerinde 2 saat toplanmış idrar ile de yapabilirsin,

Canım amh değerin için doktorun takviye verebilir tıp ileri yani ve çok düşük dergle bile hamile kalanlar var insagramda çok görüyoruz doktorlar sitelerinde paylaşıyor. Test içinde erken gebelik testi de olsa 25 ve üzeri ni gösteriyor diye biliyorum bende o sabirsizlar içindeyim hergun bir tane test yapyirdum takip amaçlı uzulmeyeceksen yap derim ben ve testin markesi ne artımed erkn gebelik testi yalancı pozitif çıkartiyor oysa geri ver testi başka marka al

Canım aynı tarihte ymişiz ben yaptım bile silik çıktı yarın kan veip kafamı rahatlatacağım artık

Kızlar dün şokta gittim 15 ml olmuş yumurtam bu beni bira üzdü çarşamba tekrar gel dedi büyür mü acaba aşılama kaç ml ile yapılır

Evet çoook kasıyorum. Bakmasam olmuyor taksam olmuyor. Eğer adet olacaksam ilaç içmeye başlıcam daha doğrusu kür civan perçe mi geçen ay bana iyi geldi adetim hem az sancılı geçti hem de az kanama oldu onun tek sıkıntısı regl gününden 3 gün önce içmeye başlamak şu an 5 günüm var. Hayır bir de kaç test yaptıysam ya önce ya sonra hep silik çıktı. Ben de korkuyorum otu içmeye başlarsam Allah korusun düşük yaparsa diye. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşününce yıpranıyorum bnn de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…