2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Modun sakın düşmesin, ama bir yandan da haklı buluyorum seni o yüzden özellikle etiketlenmedigin sürece modunu düşürecek bir şey olursa bence de hiç bakma. Buradaki tüm kızlar için geçerli aslında biz kendi kendimizi etkiliyoruz sürekli. Hep bardagin boş tarafına bakıp kötüyü çağırıyoruz. Pozitif olmak çok önemli insanın tüm ruh halini etkiliyor 🌸 sakın modun düşmesin çok güzel haberler alacağız inşallah Eylül'de 😍🙏
İnşAllah bebeğim ☺️ Beni çok iyi anladın. Modumu düşürmeden sizden kopmadan burada olmamın yolu bu bence ☺️ İnşAllah nasip olur 🤲🏻

Kızlar ben arada konuşulan bazı konulardan çok etkileniyorum. Modumu düşürüyor bazı mesajlar. O yüzden sadece etiketlendiklerime bakıyorum gerisini okumuyorum. Sizin mesajınızı görüp yazmadığımı düşünmeyin. Test yaptıysanız yada bir gelişme varsa bir şey sormak isterseniz beni etiketleyin lütfen ☺️
Ben burda daha çok yazmazken sen ve edanın yazışmalarını okuyordum yokluğun çok belli oluyor ama sen kendini nasıl iyi hissedeceksen tabiki onu yap canım seni seviyoruz ☺️

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    98,7 KB · Görüntüleme: 31
  • 374C7AEF-6AED-4464-827E-534E855A2871.jpeg
    374C7AEF-6AED-4464-827E-534E855A2871.jpeg
    59,3 KB · Görüntüleme: 31
Birşeyler oldu koyu çıkan testler silikleşti iyice🤔🤔🤔önceliklerinde ekliyorum canım
Canım böyle bir şey bende de oldu daha önce lh dalgalanmasi oluyor sanırım bu, koyulasip pik olmasını beklerken siliniyordu en son sinirlenip bıraktım çok stres yapmıştım sanırım sonrasında belirti yaşayınca tekrar yaptım testler koyulasmaya başlamıştı bir iki gün içinde pik olmuştu 26. Gün falandı. Stres yapma sakın kendine test yapmaya da devam et bence. Stres geciktiriyor iki defa bu duruma şahit oldum

melisaa93 melisaa93 canım sen bu topiğin en anlayışlı en pozitif en empatiklerindensin.Bana yazdığın o uzunca mesajı halen ara ara okuyup kendime çeki düzen veriyorum.Burda birbirini görmediği halde kalpten ve manevi olarak bağlanan bir sürü anne adayımız var.Biz her zaman senin yanındayız. Ne derdin sıkıntın olursa paylaşabilirsin. Buranın pozitifliğiyle az da olsun kendine geliyor insan.Lütfen üzülme.Rabbim senle ben dahil olmak üzere tüm anneliği gerçekten hakeden anne olmak için elinden gelen herkesin kucağına sağlıklı yavrular nasip etsin. Umut hep var ,evet zaman zaman kötü olucaz depresif olucaz çünkü insanız ama düştüğümüz yerden kalkmak olmazsa olmazımız olmalı
eğer burdaki mesajlar seni etkiliyorsa bence hepsini okumama kararın çok iyi olmuş,seviliyorsun,seviliyorsunuz kızlar:KK28:

Canım böyle bir şey bende de oldu daha önce lh dalgalanmasi oluyor sanırım bu, koyulasip pik olmasını beklerken siliniyordu en son sinirlenip bıraktım çok stres yapmıştım sanırım sonrasında belirti yaşayınca tekrar yaptım testler koyulasmaya başlamıştı bir iki gün içinde pik olmuştu 26. Gün falandı. Stres yapma sakın kendine test yapmaya da devam et bence. Stres geciktiriyor iki defa bu duruma şahit oldum
Valla böyle görünce stres oldum bende bu ay yumurtlama olmıcak diye düşünmeye bile başladım ya işte sırf bu yüzden ovulasyon testi kullanmadım kaç aydır

Kızlar yardımcı olur musunuz🥹
İlk defa ovülasyona başladım. Sadece dün yapamadım. 2 saat önceden sıvı alımını kesiyorum sadece 2 damla damlatıyorum ama sürekli sıkıntılı çıkıyor niye böyle oluyo yardımcı olur musunuz?
İdrar yolu enfeksiyonu olduğum için dün gece toz şase ve motiflor fitil kullandım. Alakası olabilir mi?

@IADK melisaa93 melisaa93 @fnd_50 @edahandro tweeetyyy tweeetyyy
Bu testler sanki bozuk gibi kuzum

X