2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bişey sorucam kızlar, kafam şuan sadece hamileliğe çalışıyor cevap veremiyorum kendime Adet günüme 3 gün var. Göğüslerimdeki şişlik dün indi ve bugün beyaz akıntı başladı. Göğüslerdeki şişlik adet olmadan iniyor muydu ki

Baya kanamam oldu canım keseye yakın kanama alanım varmış hala da devam ediyor, evde yatıyorum, proluton Depot iğne kullandın mi sen?
Geçmiş olsun canım ama kanama alanı varsa ondan demek hiç panik yapma..Evet kanamam olunca proluton iğneyi vurmuşum ben kendime

Dayanamadım Umutla bekliyorum 9. gün pazartesi yaparım, salı da yaparım. Adet olana kadar devam, Allah'tan ünit kesilmez. Ayrıca senin haberlerinde çok mutlu etti bizi, böyle güzel haberler bize de umut veriyor
Teşekkür ederimm canım Allah razı olsunSizden de güzel haberler alacağız inşallah pes peşe cok umutluyum ben dualarım Eylülde mucizesini bekleyenlerle

Yoktur beşinci günüm daha yarın 6. Gün olcak canım albi marka ilk defa yapıyorum çok çok hafif gölge var ama değildir o
Ama bu ay bir kaç kişi hep bu şekilde öğrendi ve gün gün arttı günün erken evet ama baya da görünüyor canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…