2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

WC’den çıkmadım ama bir 15-20 dak vardır canım bence gerçek değil tabiki ama çok güzel zaman geçirtiyor bana test yapmak 🙂
Hahahsh bugün gündüz bende öyleydim sabah 9.30 da bi yaptım öğlen 2 tekrar yaptım o an psikolojim bozuluyor ama sonra toparlıyorum 😊

Ama bu ay bir kaç kişi hep bu şekilde öğrendi ve gün gün arttı günün erken evet ama baya da görünüyor canım
rahat mı görünüyor 🧐 ben sanki testin kendi gölgeydi bile olabilir diye düşünüyorum zaten sanırım mümkünü yok henüz çıkmasının 🤭

Bişey sorucam kızlar, kafam şuan sadece hamileliğe çalışıyor cevap veremiyorum kendime 🥹 Adet günüme 3 gün var. Göğüslerimdeki şişlik dün indi ve bugün beyaz akıntı başladı. Göğüslerdeki şişlik adet olmadan iniyor muydu ki

Amin insallah Allah duysun sesinizi.
Inanin hic bilmiyorum bu konuda bir fikrim yok. Ben yurtdisinda cektirmistim cokta iyi gecememisti benim icin, hatta onun icin Türkiyeye gelecegim insallah Cevat bayrak diye bir hoca var onda çektirmek istiyorum cunku eger kapaliysa mumkun oldugu kadar acmaya calisiyor diye hep okuyorum bana da bir mucize olur diye oyle karar verdim.
Hakkınızda en hayırlısı neyse o olur inşAllah sağlıkla sıhhatle bebişinizi kucağınıza alırsınız inşAllah en kısa zamanda🤲🏻🤲🏻🌸

Bişey sorucam kızlar, kafam şuan sadece hamileliğe çalışıyor cevap veremiyorum kendime 🥹 Adet günüme 3 gün var. Göğüslerimdeki şişlik dün indi ve bugün beyaz akıntı başladı. Göğüslerdeki şişlik adet olmadan iniyor muydu ki
Bildiğimizi de unutuyoruz değil mi ya 😅 benim göğüsler hep değişiklik gösteriyor o sebeple pas diyorum 😅

Canım benim çok teşekkür ederim. Tabiki ben de bir süre test yapmaya korkuyorum negatif de görünce ağlıyorum üzülüyorum insanız sonuçta beşer şaşarız duygularımız var ama asla demedim ki neden vermiyorsun Rabbim neden olmuyor küstüm işte al falan tövbe ya Rabbim estagfrllah yani ama bu moda girmedim girmekten de Allah’a sığınırım. Bu ara Kuran meali de çok okuyorum. O da beni çok etkiler oldu. Diyor ki siz bilmezsiniz O sizin için en hayırlısını bilir. Yani size hayırlı gelende aslında şer olabilir size şer görünende aslında hayır olabilir. Üzüldüm mü evet üzüldüm üç yumurta vardı neden olmadı acaba boşa mı gitti diye bir anlık düşündüm ama sonra farkına vardım ki belki hayırlı olmayacaktı. Bekliyorum. Nasibimde varsa zaten el getirir, yel getirir sel getirir. Nasibimde yoksa yel götürür, sel götürür, el götürür. Ben mücadelemi edeceğim ben emek edeceğim sonucunu da Rabbime bırakacağım. Eğer bilmeden bu yolda yanlış düşünceye kapıldıysam da yanlış kelimeler kullandıysam da Rabbim affetsin.
Ya yazdıkların içime öyle dokundu ki...
Zor olan bu zaten, sabretmek, kabul etmek, teslim olmak. Bir de biz çok dünyalık düşünüyoruz, belki bu düşüncen bu yaklaşımın Allah katında o kadar kıymetli ki sana cennet kapısını açacak.
Sınav zor, kabul ediyorum, beklemek de zor ama ne dmeişler beklenen gün gelecekse çekilen çileler kutsaldır😊

Rabbim bekleyen tüm kalplere sabır versin, en kısa zamanda gönlündeki dualarını hayırlısıyla kabul eylesin. Elimden dua etmekten başka bişey gelmiyor.

X