2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

WC’den çıkmadım ama bir 15-20 dak vardır canım bence gerçek değil tabiki ama çok güzel zaman geçirtiyor bana test yapmak
Hahahsh bugün gündüz bende öyleydim sabah 9.30 da bi yaptım öğlen 2 tekrar yaptım o an psikolojim bozuluyor ama sonra toparlıyorum

Ama bu ay bir kaç kişi hep bu şekilde öğrendi ve gün gün arttı günün erken evet ama baya da görünüyor canım
rahat mı görünüyor ben sanki testin kendi gölgeydi bile olabilir diye düşünüyorum zaten sanırım mümkünü yok henüz çıkmasının

Bişey sorucam kızlar, kafam şuan sadece hamileliğe çalışıyor cevap veremiyorum kendime Adet günüme 3 gün var. Göğüslerimdeki şişlik dün indi ve bugün beyaz akıntı başladı. Göğüslerdeki şişlik adet olmadan iniyor muydu ki

Hakkınızda en hayırlısı neyse o olur inşAllah sağlıkla sıhhatle bebişinizi kucağınıza alırsınız inşAllah en kısa zamanda

Bildiğimizi de unutuyoruz değil mi ya benim göğüsler hep değişiklik gösteriyor o sebeple pas diyorum

Ya yazdıkların içime öyle dokundu ki...
Zor olan bu zaten, sabretmek, kabul etmek, teslim olmak. Bir de biz çok dünyalık düşünüyoruz, belki bu düşüncen bu yaklaşımın Allah katında o kadar kıymetli ki sana cennet kapısını açacak.
Sınav zor, kabul ediyorum, beklemek de zor ama ne dmeişler beklenen gün gelecekse çekilen çileler kutsaldır

Rabbim bekleyen tüm kalplere sabır versin, en kısa zamanda gönlündeki dualarını hayırlısıyla kabul eylesin. Elimden dua etmekten başka bişey gelmiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…