2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

İnşallah🙏🏻 sağ tüpüm alındığı için şansım daha az malesef😔 ilk çocuğum hemen oluvermişti. Geçen yıl Ağustosta adetten sonraki gün yaşanan tek korunmamız ilişki ile hamile kalmışım. Normal regl tarihimde adet gördüğüm için hamile olduğumu anlamadım. Lekelenme nedeniyle doktora gittiğimde beta değerinin 3500 çıkmasıyla öğrendim. Bebek tüpte kalmış kalp atışı bile vardı. Apar topar ameliyat ile sonlandırıldı. Velhasıl hayırlısı ne zamansa o zaman gelsin🙏🏻
Kaybınız için çok üzgünüm😔 Allahım sağlıklı bir evlat daha nasip eder inşallah🙏🏼🙏🏼🧿🧿 ne zamandır tekrar deniyorsunuz?

Bright-1619 Bright-1619 inşallah tez vakitte kanamanız kesilir. Yüreklerimizi hoplatmasalar olmaz zaten 🫣 proluton kalçadan yapılan bir iğnedir hastanede yaptırın mutlaka ve bekletmeden yaptırmanızı öneririm

Yumurtlamadan sonra 7. gün koca bir negatif gördüm, Rabbim sen bunu hayırlısıyla sağlıkla pozitife döndür🤲🏻

Eklentiler

• IMG_3325.jpeg
    IMG_3325.jpeg
    66,3 KB · Görüntüleme: 43
Merve3553 Merve3553 canım biz doppleri sağlık ocağında kullanıyoruz. Zayıf bir gebeyseniz 18. Haftada gösterir kalp atısını bu alet. Daha öncesinde duyulmuyor maalesef. 18-20 hafta arası da bebek oynamaya başladığı için bence bu alete gerek yok tabi yine siz bilirsiniz 🌸

Güzel dualarınız için Allah razı olsun rabbim burda anne olmak isteyen herkese ve sizede hayırlı zamanda hayırlı evlatlar versin inşAllah evlat hasretiyle sınamadan katından sağlıklı evlatlar versin hepimize🤲🏻🤲🏻🌸
Devlet hastanesinde kadın doğum bölümünden randevu alınca çekiyorlar mı acaba?
Amin insallah Allah duysun sesinizi.
Inanin hic bilmiyorum bu konuda bir fikrim yok. Ben yurtdisinda cektirmistim cokta iyi gecememisti benim icin, hatta onun icin Türkiyeye gelecegim insallah Cevat bayrak diye bir hoca var onda çektirmek istiyorum cunku eger kapaliysa mumkun oldugu kadar acmaya calisiyor diye hep okuyorum bana da bir mucize olur diye oyle karar verdim.

Kuzum müsait olup yazamadım bugün. Vücudunu tanıman ne güzel. Senin kendini motive etmene de hayran kaldım maşallah. Biz yıkılmadığımız sürece kimse de bizi yıkamaz. Umut dolusun, iskankar değilsin. Teslimiyet insan ruhuna en iyi gelen şey bence. Şükür ki bir sağlık problemin yok Rabbim en kısa zamanda pozitif görmeyi nasip etsin.

Biz çok umutluyduk ama belli ki Rabbim senin için daha güzelini hazırlamış, bizde bekleriz o zaman😊
Canım benim çok teşekkür ederim. Tabiki ben de bir süre test yapmaya korkuyorum negatif de görünce ağlıyorum üzülüyorum insanız sonuçta beşer şaşarız duygularımız var ama asla demedim ki neden vermiyorsun Rabbim neden olmuyor küstüm işte al falan tövbe ya Rabbim estagfrllah yani ama bu moda girmedim girmekten de Allah’a sığınırım. Bu ara Kuran meali de çok okuyorum. O da beni çok etkiler oldu. Diyor ki siz bilmezsiniz O sizin için en hayırlısını bilir. Yani size hayırlı gelende aslında şer olabilir size şer görünende aslında hayır olabilir. Üzüldüm mü evet üzüldüm üç yumurta vardı neden olmadı acaba boşa mı gitti diye bir anlık düşündüm ama sonra farkına vardım ki belki hayırlı olmayacaktı. Bekliyorum. Nasibimde varsa zaten el getirir, yel getirir sel getirir. Nasibimde yoksa yel götürür, sel götürür, el götürür. Ben mücadelemi edeceğim ben emek edeceğim sonucunu da Rabbime bırakacağım. Eğer bilmeden bu yolda yanlış düşünceye kapıldıysam da yanlış kelimeler kullandıysam da Rabbim affetsin.

X