2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ben yumurtlamayı takip etmeye devam edeyim mi peki? Son 2 gündür aynı saatte yapmaya başladım. Testler boşa gitmez en azından
Canım ben çatlama görünce 2 gün daha devam ediyorum zaten yetiyor. Çatlamayı gördüysen bırakabilirsin. Ben geçen ay bol bol yaptım bir de geç yumurtlama olmuştu testim kalmamıştı eczaneden gittim aldım devam ettim bu ay erken yumurtladım 2 gün ve daha tedbirli kullandım baya test kaldı eger bebis tutmazsa sonraki ay kullanırım ama sen bilirisin az kaldıysa devam et gitsin

Pik gördükten sonra çatlıyor ya kuzum. Örnek veriyorum;
21 Ağustos peak
22 Ağustos çatlama
23 ağustostan itibaren 1. Gün olarak sayılacak canım
Yok ben test yapmadığım için pik görmedim de uzayan akıntım bittiğinde hep çatladı sayıyordum. Adetim de hep ona denk geldi şimdiye kadar. Ovulasyon testi yaptığımda akıntı bitimiyle aynı zamana gelmişti çünkü. 21 ağustos akşam bitti.

Çok teşekkür ediyorum Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın Geçen ay başladık.
Amin isteyen herkese bu duyguyu yaşamayı nasip etsin ovulasyon takibi güzel bir karar olmuş tabi kimi insanı strese sokuyor orası ayrı bir konu ilk kullandığım ay bende çok stres olmuştum hatta dört ay kullandım ve 3 ay yumurtlama göremedim. Geçen ay yumurtlama gördüm fakat olmadı. Bu ay ovulasyon almam diyordum ama alıp yine takiple devam edicem. Yine kafanıza takılan bir şey olursa mutlaka yazın

Kuzum senin ağrıların ne zaman başlamıştı yumurtlamadan sonra? Bel ağrın kasık ağrın olmuş muydu kasık ağrını hatırlıyorum da detayını vaktini hatırlayamadım. IADK

Kızlar ya ilk defa ates takıbı yapıyorum çizgiyi cekmedi hala ayın 25 ınde yumurtlama agrısını yasadım ama

O zaman 22 ağustostan itibaren saydığında bugün 11. Gün kuzum

Aynen canım ben hemşireyim ondan rahat vuruyorum kendime ama sen etme kendin çünkü yakıyor..benim hala iğnelerim devam ediyor mesela
Himm anladim canım ne güzel kendine yapabilmen. Hemşire bi abla geldi yaptı Allah razı olsun, eşim yapsa mi dedik ama cesaret edemedik, kendiniz yapmayın dedi o da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…