2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

o zaman ateşin için yorum yapmak zor :) kan daha yıpratıcı ya bu erkeklerde kendi vermiyor ya kanı sorun çözdüklerini sanıyorlar

Ben dayanamayıp bugünde test yaptım tabii negatif çıktı. Aslında ilk dakikadan itibaren çok hafif bi gölge görüyorum ama göz yanılması sanırım ama ateşim yüksek seyrediyor
Bugün çatlamadan sonra 9.günüm

Eklentiler

• 887ABBAE-0946-493A-B6A4-75B0998BBEAC.jpeg
    124,9 KB · Görüntüleme: 85
Kaç dk oldu canım testi yapalı Bu fotoğrafta ortada kırmızı çizgi geçiyor test tam oturmamış hala. Test oturmadan silik çizgi görülebiliyor.

Yine negatiiiif kuzucuuum kırmızı kart günümü bekliyorum 12 gün nasıl geçecek şimdi

Ben dün sade kaset yaptım 4 gün kala akşam 12 de fekan neqatif çıktı.

tekrar test yapacağım inşallah güzel haber veririm :)

Birlikteyiz kuzum yola devam. Bakalım Eylül ayı bize neler bahşedecek

Bat tarihim erken yumurtlama sebebiyle dündü ama duphaston sebebi ile bir gün gecikmeliyim. Eylül ayına bomba gibi döneceğim inşallah

Beni de etiketle temizlik yapıyorum kızlar giremiyorum fazla
Negatif canım. 10.dklarda bişey görür gibi oldum. Çok incelemekten galiba. Ama net bişey göremedim. Üstten ışık falan tuttum yoktu yani. 20.dk da fotosunu çekeyim bari diye aklıma geldi ama artık test pembeleşmeye başlamıştı. Freely sararmadan önce pembeleşiyor mu bilmiyorum. O evrede foto çektim.
edahandro testi erken yaptım. 11.gün ovulasyon testi yapar gibi yapılan test-20.dk.

Eklentiler

• IMG_20230901_144040.jpg
    66,3 KB · Görüntüleme: 57
Test dağılmış gibi sanki kuzum

İlk dakikalarda pembeleşiyor ama sonrasında pembeleştiğini hiç görmedim bebeğim test bozuk olabilir

Testin oturmamış şuanki halini at bide kuzum

Testin oturmamış şuanki halini at bide kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…