2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Muhteşem pozitiflikte bir mesaj olmuş gelsin bebişler.

İnsallah canımmm

Ben yarın test yapacağım ama herhangi bir belirtim yok adete 5 gün kaldı

tatlimm ben sabah test yaptim beklemedeyim hala daha yarin sabah birdaha test yapcam bakalim hafifde olsa bi koyulasma olcakmi bata daha 4 gün var

Pazarı yani ayın 3ünü bekleyeceğim. Normalde saat gibidir ama geçen ay 2 gün geç oldum bana dehşet stresti

ahahaha öyle bir şey olursa var ya hayatımın şoku olur ama yok bebeğim ateşte ölçüyorum ihtimal veremiyorum o yüzden. bugün yarın bekliyorum.Senin kaçıncı günün?
Ateşin kaç olması lazım ki ben de olcuyorum 36.7 den asa inmedi dün 37.1 di ama ne analama. Geldiğini çözemedim öylesine olcuyorum ben dün olmam lazım bugün 2 .gün olmadım hafta sonu olmazsam gidicem ama olcak gibi değilim de ne biliyim eğer hamileysem yaşadığım herşeyi vlog olarak yayinliycam bugüne kadar sizide anlaticam vlog da

ölçümü yaparken her gün aynı saatte yataktan kalkmadan, ayağın yere basmadan, dil altından ölçüm yapıyorsun dimi :) herkesin ateşi farklı oluyor, mesela benim için 36.4 en yüksek ateştir bu zamana kadar gördüğüm, 35,8 de adet ateşimdir. sabah 35,8 görürsem öğlene kalmadan regl olurum :)

Olmiycaksin bence yok ben kahvaltıdan sonra olcuyorum akşam o an hararet bastıkça bakıyorum anlamadım için normalde benimde 36.3 4 civarları stabildir araştırmak tan da yoruldum adet günü geldi artık Rabbime teslimiz pazartesi görcez eşim idrar testi yasakladı bundan sonda kaninla takip et dedi tamam bey dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…