2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Evet ama baska bi marka bulursan onla tekrarla canım eger aksamki test aynıysa markası c cizgisi cok ilerde oluyor yalancıda ve pozitif cizgisiyle cok yakın oluyor ona inanma

Kizlar günaydın... bu ay her seyi bosvermis haldeydim akışına biraktim. Sabah test yaptim negatif oyle de olmadi yani anlayacaginiz. Az biraz üzüldüm ettim tabi ama sonra gruptaki konusmalari okuyunca etkilendim ne yalan soyleyeyim. fnd_50 canim tebrik ederim cok hizli toparlamissin psikolojiyi yeni aya dair yaptigin planlar da bana ilham verdi. melisaa93 kuzum sen de ayni sekilde.birliktelik ruhu da cok hosuma gitti. A Afratafrac i da anmadan geçemeyeceğim. Onun hikayesi de etkileyici bence. Planlarini erteledi kilo verdi odaklandi takviyeler kullandi azimle ve inancla devam etti ve nasip oldu cok sukur. Insallah 4 eylulde de guzel haberlerini alırız

Simdi benim bat 5 eylul olacak gibi canlar. Eylül sonu gibi nasipse biz de guzel haberi alalim artik insallah. Ates takibi ilk defa ben de yapacagim bu ay. Sizden ogrendim onu. Bakalim artik yardim isterim sizden.Takviyeler konusunda kararsizim. Inofolic var elimde ama emin olamiyorum onu kullandigimda da bisey degismedi. Regli de miktar olarak azaltmisti. O konuda suphelerim var. Bal corek otu tarcin karışımı cok sevimli geldi kulagima onu yapacagim. Yaban mersini yazan biri olmus. Cok severim. Beslenme icerigini biraz daha kaliteli hale getirip yuruyuse ve spora baslamayi düşünüyorum. Bir de kadin doguma gidecegim bakalim o neler diyecek.

Eylul ayini cok severim. Bugun guzel bir baslangic olsun. Eylul sonunda da güzel haberler alalim insallah B bliss91 edahandro sizinle de zamanlarimiz benzer olacak sanirim. Sizi de takipteyim

Günaydın canım bil bol dinlen dedi doktor bana ..ancak uyandımbirde bugün izin günüm..bende ilk kanama alanın olduğunda öyleydim nafoldum aç kalsan berbat kalmasan daha berbattı. Çünkü her şeyi yiyemiyorsyb öyle. Gaz yapanlar yenmiyor felab. Şuan dediğin gibi risk hala var Rabbime emanet..başka bişey değil ..hepimize ediyorum inşallah arkadaşlarımda hayirli ve sağlıklı bir şekilde hamile kalır . Hamile olanlara da sağlıklı bir şekilde devam etsin hamilelikleri diye... Bugün sihirli gün sonuçta öpüyorum sağlıcakla kal

İnşAllah sevdiğin Eylül ayında güzel haberini alacaksın Belki kızın olur adını Eylül koyarsın deneyecek yapacak çok şey var bebeğim illaki biri vesile olacak. Umudumuz hep var o yüzden

Kızlar benim bugün LH pikinden sonraki 8. günüm, çok karın ve bel ağrım var. Reglime 5 gün kaldı, ama göğüs hassasiyetim hiç yok. Yani göğüslerim az şişti ama öyle çok acımıyorlar, ama regli döneminde çok şişer ve acırdı. Sizce gebelik mümkün olanilir mi? Böyle belirtilerle gebelik yaşayan var mı aranızda?

İnşAllah sevdiğin Eylül ayında güzel haberini alacaksın Belki kızın olur adını Eylül koyarsın deneyecek yapacak çok şey var bebeğim illaki biri vesile olacak. Umudumuz hep var o yüzden
Insallah kuzum ya hepimiz alalim guzel haberi.dogru soyluyorsun yapacak seyleri umudu kaybetmeden yapmak lazim. Sonunda da tevekkul etmek gerek tabi ki. Hayirlisi neyse o olsun diyebilmek belki de. Kizim var adi Eylül

Çok güzel bebeğim bak korkmak yok Rabbim büyük Allahım bizlere hayırlısı ile yükselen değerler görmeyı nasıp etsin ve dıger kızlarımıza da hayırlısı ile gebelık elde etmelerini

Gerçekten çok şaşırdım çok yüksek gidiyordu kesin gözüyle bakmıştım ama demek ki zamanı değilmiş kuzum En doğru zamanda hayırlısıyla yormadan üzmeden nasip olsun inşallahh inanıyorum o güzel haberi alıcaz

Aynısı bende oluyo şu an canım bel agim inanılmaz kaşık batmalrim oldu geçti ama bugün adet günüm helen hiden yok belirtide yok olcaga dair 4gun önce erken gebelik negatif ti mesela ama ben yüzde 90hamile olduğumu düşünüyorum adet gününe kadar bekle bence inşallah vardır bazı kadınlarda idrar sonuç vermez kanda çıkar olabiliyo öyle hiç kasma kendini benimde gogsde gram bişey yok hala her adetten 1hafta önce dokunmazdim bile bakalım bekliyelim

Yok minnoşum testlerim negatif. Bat bir gün gecikti ama duphaston kullanmıştım o sebeple. Sen nasılsın? Yeni aya var mı planların?
Olsunn kuzucum eylül sizin ayınız olsun miss gibi bir sabaha uyandık bak dua ediyorum hepiniz için Ben söylediğim gibi bir kaç ay erteleme fikrimde sabitim kuzum. Zaten eşim varikosel ameliyatı olmuştu 3 ay önce doktor da ameliyattan sonra 6. ay sperm testi istemişti en azından o testi verip sonuçları görene kadar beklemek istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…