2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yaa gerçekten mi söyledikleriniz umut oldu şuan bana 18.gün hem çok geçti diye umudum yoktu ama bugün 1 tane güzel gelişmiş çatlatma iğnesi yapalım dedi doktorum

Bu arada yeni sağlıklı cipsler çıkacak piyasaya.Nohut ve Fasulye unundan yapılmış. Burada cips muhabbeti çok dönünce sizinle de paylaşayım dedim

Eklentiler

• 7E49485E-4BF3-4968-B4C0-21BA66785B00.jpeg
    120,1 KB · Görüntüleme: 54
Sağlık ocağında mı verdin canım
Evet canım ilkini de orda verdiğim için öyle yapayım dedim
Daha önce özelde verdiğimde eve gelesiye kadar yarım saat içinde sonuç çıkmıştı şimdi heyecanim mideme vurdu resmen hem ağrıyor hem bulaniyor hem de moralim bozuldu bir an önce görseydim sonucu iyi olcakti

Canım cıkmazkı saglık ocagı hemen malesef uzgunum ınsallah senınkı cıkar ama bır gun sonra cıkıyor genelde

soran yazan merak eden herkesten Allah razı olsun.. melisaa93 <3 golden-snitch tweeetyyy <3
pruluton ıgne vuruldum.. knama alanı bayagı fazla ve kesenın onunde dedi.. cok korkuyrum kanama alanını kendı de atabilr ben o sırada hocam kıst de olabilir o zaman dedım ya da emer o hematom alanını ya da onu da atarken keseyı de atar dedi..
dınlen ıstırahat dedı.. kalp atısını esım de duydu bu sefer cok sukur.. ama dr hıc ılgılenmedı gerızekalı hatta suan 7 ama gec dollenme olmus dedı bana ve bundan once kımse dememıstı + pıhılasma ıcın daha nce demıstınız test dıye hocam dedımsımdı artık geç kalmısınız gerek yok dedi cok uzulerek ayrıldım odadan kızlar..

Görmek istediğim fundam bu işte.Merak etme gunu geldıgınde o cok sevınecegın haberı alacaksın canım benım

Canım kendini hiç yorma bol bol dinlen. Doktorun sana verdiği güven bu süreçte çok önemli anladığım kadarıyla senden doktorundan hoşnut değilsin bence başka doktor arayışına da gir en azından senin moralini bozmayacak şekilde ilerletmeye çalışır süreci. Bebeğin gelisimi için anne psikolojisi çok önemli sonuçta sen hiç moralini bozma olumsuz seyelr de asla düşünme inşallah her şey çok güzel ilerleyecek

Canım bundan önce verdiğim betalar ya da başka kan tahlilleri 15:30'a kadar en geç çıkıyordu bugün neden böyle oldu anlamadım
Korkma bebegm cok guzel gelcek betansabah erken verdıysen bugun cıkar,ama gec verdıysen onlar hastaneye yolluyor ya testı bır sonrakı gune kalıyor burada öyle,sen bı ara bebısm belkı cıkmıstır ama sıstemw yuklememıslerdır

Süpersin işte aradığımız ruh ben de bugün regl oldum biraz modun düşük ama umudumuzu yitirmeyelim ovu testi sipariş ettim. Caksir suyunu alacağım aktardan eşimle beraber içeceğiz siz de mutlaka birlikte icin. Eylül ayi güzel haberi alacağız inşallah
Canım bundan önce verdiğim betalar ya da başka kan tahlilleri 15:30'a kadar en geç çıkıyordu bugün neden böyle oldu anlamadım
Sistemsel bir hata olabilir canım hemen panik yapma

Kızlar bu arada siz sormadan ben anlatayım.
fnd_50 aşkım ben favorilemiştim burdan bakabilirsin

Sen dua et rabbime emanet et bebeğini.İnşAllah sağlıklı doğacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…