2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kesinlikle ben de doktora sinir oldum o anlamda, yani az miktarlar da değil, şimdi de testin tekrarlanması gerekiyor demiş eşime, bir de ek bi test daha yapılacakmış, ben de fakülteden bı proftan randevu aldım yarın sabaha ama kaç gündür gerçekten çok gerildim, bu mevzuya da ayrı gerildim, Allahım hayretsin sonumuzu, dualarınızı bekliyorum
Canım kanama alanını da çok takma kafana benim arkadaşımında vardı ve dün sağlıkla doğum yaptı 🤲 hakkınızda hayırlısı ne ise o olsun inşallah 🤲🤲

Eşim gitti ya, eşin internete bakmasın endişelenecek bişey yok şimdilik demiş, bu adivite mi nedir o test yapılacak bi de toksoplazmanin tekrarı gerekiyor
Anladım kuzucum ınternete bakma o zaman.kötü bısey yok bence.bagısıklık gıbı bısey sanırım.yaptırırsın ne gerekıyorsa ıcını ferah tut🙏

Öncelikle Merhaba inşallah tez zamanda sağlıkla hamilelik haberi almanız nasip olsun 🙏🏻 Herkes farklı şeyler kullanabiliyor ben kendi kullandığımı paylaşmak istedim sizinle . Ben Mfk eş paketi kullanıyorum bana olumlu etkileri oldu istersen bi bakabilirsin
bugün asistanıyla görüştüm 3 aylık eş paketi önerdi oda ama 10 bine yakın ücreti şuan bütcemizi aşıyor:KK43:infolic okumuştum burda kendiliğimden adet olunca onamı başlasam diyorum nasıl içicem nezaman içicem onuda bilmiyrm ama bi umuttur ne bilim:KK43:

Canım kendini hiç yorma bol bol dinlen. Doktorun sana verdiği güven bu süreçte çok önemli anladığım kadarıyla senden doktorundan hoşnut değilsin bence başka doktor arayışına da gir en azından senin moralini bozmayacak şekilde ilerletmeye çalışır süreci. Bebeğin gelisimi için anne psikolojisi çok önemli sonuçta sen hiç moralini bozma olumsuz seyelr de asla düşünme inşallah her şey çok güzel ilerleyecek 🙏
nsallah kuzum cok tesekkur ederm su ana kadar bulamadım.. ya bebıslermız saglıklı olsun da gerısı hallolur rabbımın ıznıyle ınsallah...

Doktorundan memnun kalmadıysan süreç uzamadan yeni birini bul bence. Suan en ihtiyaç duyduğun şeylerden biri ilgili ve anlayışlı bir doktor çünkü. Onun dışında bol bol dinlen yemene içmene dikkat et. Dualarım seninle inşallah her şey yoluna girecek 🙏🏻
ınsallah canım cok tesekkur ediyorum sana.. bu geçici doktordu aslında. hem ozele gıdıyordum hem de devlete.. kımsenın dedıgı bırbırını tutmuyor. bu bence neden bana gelmedın dıye trıptrıp oldu sanıyorum..

kızlaaaaar Plan kurdum kafamda. Şimdi çakşır kökü suyu sipariş vereceğim. Afranın mesajını favorileyen olmuş muydu bana kızacak şimdi 🙈favorileyen varsa bana yazabilir mi kullanım şeklini.
İnofolic kullanmaya devam edeceğim.
Ovu ve ateş takibi devam
Eşime keçiboynuzu da vereceğim bu ay.
Adetin 3.4 günlerinde doktora gideceğim artık o da ne derse yola devam. Mücadeleye devam.
A Afratafrac melegim can melegim can @melisaa93 @edahandro golden-snitch golden-snitch @Safransari tweeetyyy tweeetyyy @Merve3553 @bliiss @beyons imagination forever imagination forever @bitkin96 @IADK @hamileyimmmm @Conqueror123 etiketlemeyi unuttuğum diğer canlar
Bende SS almıştım canım atayım dedim bu ay Güzel haberler vericez inanıyorum 🙏🏻😍

Eklentiler

• IMG_20230817_173302.jpg
    IMG_20230817_173302.jpg
    169,5 KB · Görüntüleme: 37
X