2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Korkma bebegm cok guzel gelcek betan😍sabah erken verdıysen bugun cıkar,ama gec verdıysen onlar hastaneye yolluyor ya testı bır sonrakı gune kalıyor burada öyle,sen bı ara bebısm belkı cıkmıstır ama sıstemw yuklememıslerdır
Sabah hep aynı saatte alıyorlar burada kanı canım, 3 tüp vermiştim birinin sonucu öğlen çıktı, beta hala niye cikmadi anlamıyorum 🥺 çıkışta ebeyle konusmustum zaten öğlen ben de bakarım sonucuna demişti, ona yazdım inşallah o görebilir 🥺
İnşallah güzel gelir canım, bu süreçlerin her adımı stresli gerçekten 🙏

Süpersin işte aradığımız ruh ☺️ ben de bugün regl oldum biraz modun düşük ama umudumuzu yitirmeyelim ovu testi sipariş ettim. Caksir suyunu alacağım aktardan eşimle beraber içeceğiz siz de mutlaka birlikte icin. Eylül ayi güzel haberi alacağız inşallah 🙏🏻

Sistemsel bir hata olabilir canım hemen panik yapma 🙏🏻
Heyecanla bu kadar saat bekledim sonuç olmaması çok üzdü 🥺

Evet canım ilkini de orda verdiğim için öyle yapayım dedim 🥺
Daha önce özelde verdiğimde eve gelesiye kadar yarım saat içinde sonuç çıkmıştı şimdi heyecanim mideme vurdu resmen hem ağrıyor hem bulaniyor hem de moralim bozuldu bir an önce görseydim sonucu iyi olcakti🥺
Ya canım neden morelini bozuyorsun ki bu saate kadar çıkmadı çıkmaz sanırım artık barkod filan verdiler mi sana ordan girip baksan çıkmış mı diye belki e nabıza gel düşücek

Kızlar toksoplazma sonuçlar böyle, bazıları pozitif bazıları negatif, ne demek oluyor var mı fikriniz? @Niqu @Tweeetyy doktoruma yazdım henüz cevap gelmedi merak ettim
Öncelikle be işinin iyi olmasına çok sevindim, çok şükür 🤲Canım canını sıkmak istemem ama bunlara sağlık ocağı da bakıyor. Bende bulunduğum şehrin en pahalı hastanesine gidiyorum ve sağlık ocağında yaptırdım ve doktorum hiç bir şey demedi... İstanbul da gittiğim başka bir doktor bile bazı testler vereceğim sağlık ocağında yap getir dedi... Gerçekten bu doktorları anlamak ne kadar zor, acaba elinde var mı yok mu, sen bir tercih sun kişi karar verir... Resmen işi ticarete dökmüşler 🤨😤😤😤

soran yazan merak eden herkesten Allah razı olsun.. @melisaa93 <3 golden-snitch golden-snitch tweeetyyy tweeetyyy <3
pruluton ıgne vuruldum.. knama alanı bayagı fazla ve kesenın onunde dedi.. cok korkuyrum kanama alanını kendı de atabilr ben o sırada hocam kıst de olabilir o zaman dedım ya da emer o hematom alanını ya da onu da atarken keseyı de atar dedi..
dınlen ıstırahat dedı.. kalp atısını esım de duydu bu sefer cok sukur.. ama dr hıc ılgılenmedı gerızekalı hatta suan 7 ama gec dollenme olmus dedı bana ve bundan once kımse dememıstı + pıhılasma ıcın daha nce demıstınız test dıye hocam dedımsımdı artık geç kalmısınız gerek yok dedi cok uzulerek ayrıldım odadan kızlar..
Doktorundan memnun kalmadıysan süreç uzamadan yeni birini bul bence. Suan en ihtiyaç duyduğun şeylerden biri ilgili ve anlayışlı bir doktor çünkü. Onun dışında bol bol dinlen yemene içmene dikkat et. Dualarım seninle inşallah her şey yoluna girecek 🙏🏻

soran yazan merak eden herkesten Allah razı olsun.. @melisaa93 <3 golden-snitch golden-snitch tweeetyyy tweeetyyy <3
pruluton ıgne vuruldum.. knama alanı bayagı fazla ve kesenın onunde dedi.. cok korkuyrum kanama alanını kendı de atabilr ben o sırada hocam kıst de olabilir o zaman dedım ya da emer o hematom alanını ya da onu da atarken keseyı de atar dedi..
dınlen ıstırahat dedı.. kalp atısını esım de duydu bu sefer cok sukur.. ama dr hıc ılgılenmedı gerızekalı hatta suan 7 ama gec dollenme olmus dedı bana ve bundan once kımse dememıstı + pıhılasma ıcın daha nce demıstınız test dıye hocam dedımsımdı artık geç kalmısınız gerek yok dedi cok uzulerek ayrıldım odadan kızlar..
Kuzum sen bol bol dinlen. Sonra başka doktora da git tek doktorla kalma. Ama mümkün mertebe dinlen kalkma

Adivite testi istedi Dr, bir de aynı testler tekrarlanacak dedi, fakülte hastanesi proftan randevu aldım yarın sabaha, bir de bu bahsettiği test sonucu 15 günde falan çıkıyormuş 😔 Allahım yardım etsin 🤲
Oghh iyi yaptın. Yapılacak herşeyi fakültede yaptır kuzum çok iyi araştırıyorlar çünkü

herkezee merhaba bugün yarın regl olucam sabah testler negatifi gösterdi:KK43:buay takviye bişeler kullanmak istiyorum ama hiç bilgim yok burda okuyorum infolic progestan vs beni bi bilgilendirin kurban olim nerden başlim nezaman başlim canım kızlarr
Öncelikle Merhaba inşallah tez zamanda sağlıkla hamilelik haberi almanız nasip olsun 🙏🏻 Herkes farklı şeyler kullanabiliyor ben kendi kullandığımı paylaşmak istedim sizinle . Ben Mfk eş paketi kullanıyorum bana olumlu etkileri oldu istersen bi bakabilirsin

Öncelikle be işinin iyi olmasına çok sevindim, çok şükür 🤲Canım canını sıkmak istemem ama bunlara sağlık ocağı da bakıyor. Bende bulunduğum şehrin en pahalı hastanesine gidiyorum ve sağlık ocağında yaptırdım ve doktorum hiç bir şey demedi... İstanbul da gittiğim başka bir doktor bile bazı testler vereceğim sağlık ocağında yap getir dedi... Gerçekten bu doktorları anlamak ne kadar zor, acaba elinde var mı yok mu, sen bir tercih sun kişi karar verir... Resmen işi ticarete dökmüşler 🤨😤😤😤
Kesinlikle ben de doktora sinir oldum o anlamda, yani az miktarlar da değil, şimdi de testin tekrarlanması gerekiyor demiş eşime, bir de ek bi test daha yapılacakmış, ben de fakülteden bı proftan randevu aldım yarın sabaha ama kaç gündür gerçekten çok gerildim, bu mevzuya da ayrı gerildim, Allahım hayretsin sonumuzu, dualarınızı bekliyorum

X