2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

İnşAllah bir sorun olmayacak canım

Ne demekkı bunlar bende hıc bılmıyorum kuzucum.bızıde bılgılendır ogrenınce
Valla ben de çok merak ettim ama biraz araştırdım da (bi de Dr niye bu kadar erken istedi bu testleri diyordum) yapılması gereken ve özellikle ilk 12 hafta için önemli testlermis, galiba ben biseyler geçiriyorum, korkuyla bekliyorum doktorun cevabını, hayırlısı inşallah

İnternettekinlere aldırış etme kuzum sen en doğru bilgiyi doktor vericek Allahım hayırlı haberler almanı nasip etsin

Kızlar içinizde Denizli’de yaşayan var mı? Denizli’de bildiğiniz iyi kadın doğum doktoru var mı? Ben normalde Özel sağlık hastanesinde Hülya hocaya gitmiştim ama yıldızlar uyuşmadı bilmiyorum olmadı aynı hastanede yunus hoca var ona mı gitsem diyorum. Ya da sizlerin bildiği varsa sevinirim

Üstüne görme yaşamadım canım yorum yapamadım o yüzden
O zaman lekelenme bitince direkt başla istersen ovu da yaparsın beraberinde 14. Güne falan çekebilir belki yumurtlamani. Ben inofolic'in sadece yumurta kalitesini arttığını okumuştum yumurtlama gününü değiştirmez diyordu ama demek ki kaliteli büyüyünce zamanı da degisebiliyor

Internetten bakma bosver canım.ınternet korkutur.inşallah kötü birşey değildir huzursuzlanma sen bence önemli bişey değil.yüksekliklee cok az cunku.belkıde bagısıklık demektır.en ıyı cevabı drun verecektır.bu doktoru bırakma elınden gelıyorsa.dıgerlerıne cok kızgınım cunku,ya tamam deseydın resmen katiller benım gozumde şuanda.ben sevdım sımdıdkı doktorunufıyat konusunu bı konus belkı ındırım yapar takıpte.kan tahlıllerınıde aıle hekımınde yaptırıp götürürsün.

Doktorların bazısı en olumsuz senaryoyu söylüyor canım.adet günü lekelenme çoğu kişide de oluyor.canını sıkma boşuna minişin hissetmesin güzel haberler alcaksın bişeycik olmıcak

Ay çok heycanlandım bitsin biran önce senide darladım balım kusura bakma

Geçtiğimiz aylarda laboquik marka ovulasyon testi kullandım sizce bu ay yine laboquik mi alayım yoksa önerebileceğiniz başka marka test var mı?

Onlara ben de çok kızgınım daha gitmem zaten kesinlikle, Allah ıslah etsin Bu doktorun da yüzü gulmuyordu pek, benim aklım ozeldeki eski doktorumda ama bakalım gidişat neyi gösterecek, en hayırlısı olsun inşallah

Ay çok heycanlandım bitsin biran önce senide darladım balım kusura bakma
Olur mu yavrum ne darlamasi böyle tavsiyelerde güzel sonuçlar alıyoruz işte bana da kızlar önermişti inofolic'i sonuçları güzel oldu,inşallah senden de güzel haber alcaz

Olur mu yavrum ne darlamasi böyle tavsiyelerde güzel sonuçlar alıyoruz işte bana da kızlar önermişti inofolic'i sonuçları güzel oldu,inşallah senden de güzel haber alcaz
Ay inşallah inşallah Allahım sen nasip et bebiş napıyo senın kontrole gıttınmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…