2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar doktordan çıktım sabah akşam progesteron verdi düşük olmaması için. Betanı görünce çok sevindim dedi ama biraz düşük dedi hemen lekelenme felan oldumu dedi evet dedim ondan erken geldim dedim. Üzüldü inşalah devam etmez dedi 4.30 da arıcam betama bakacak son olarak hayırlı olsun dedi. Karından baktı bu arada vajina bakmadı çok sevindim

Kızlar doktordan çıktım sabah akşam progesteron verdi düşük olmaması için. Betanı görünce çok sevindim dedi ama biraz düşük dedi hemen lekelenme felan oldumu dedi evet dedim ondan erken geldim dedim. Üzüldü inşalah devam etmez dedi 4.30 da arıcam betama bakacak son olarak hayırlı olsun dedi. Karından baktı bu arada vajina bakmadı çok sevindim
Bol bol dinlen canım, inşallah bir şey olmayacak 🙏

Rabbim hayırlıysa hiç birşey olmıcak Bakım yat dinlen gerekmedikçe kalkmayaya çalış ❤️❤️🙏🙏

Bebeğin seninle olacak inşallah sağlıkla kavuşcaksın🌸 Ben de 2 gün açık kahve lekelenme yaşamıştım sonra geçti yerleşmeden kaynaklıdır kırmızıya dönmediği sürece korkma canım

Bebeğin seninle olacak inşallah sağlıkla kavuşcaksın🌸 Ben de 2 gün açık kahve lekelenme yaşamıştım sonra geçti yerleşmeden kaynaklıdır kırmızıya dönmediği sürece korkma canım
Çok şükür kırmzı degil canım ama bi azalıyor bi çogalıyor ip ip de geliyor açık kahve

Ne kadar süre kullanmıştın ay heyecan yaptım 🤭🤭

Bende bu ay başladım Bakım adetin ilk gününden ne kadar süre kullanmalıyım
Regl başlayınca kullanmaya başladım canım, çatlama gününe kadar kullandım. Çatlama olduktan sonra da bıraktım folidoce'a geçtim tekrardan. İnşallah senden de güzel haber alalımm😍

Kuzum bol bol dinlen. Hayırlısıyla sağlıkla devam etsin inşallah 🙏❤️ sigara içmemekte çalış nolur 🙏

Kızlar dün pik görmüştüm. Şu an test yaptım çatlamış yumurtam dimi?
Geçen ay geç döllenme olmuştu ve 3 gün çatlamamıştı.

Eklentiler

• IMG_20230831_144634.jpg
    IMG_20230831_144634.jpg
    66,6 KB · Görüntüleme: 51
Regl başlayınca kullanmaya başladım canım, çatlama gününe kadar kullandım. Çatlama olduktan sonra da bıraktım folidoce'a geçtim tekrardan. İnşallah senden de güzel haber alalımm😍
İnşallah canım ama ben onu testı yapmayı düşünmüyorum onu nasıl anlayıp bırakcam peki

İnşallah canım ama ben onu testı yapmayı düşünmüyorum onu nasıl anlayıp bırakcam peki
Canım sana önerim ovu testi yapman. Ben de yapmayacaktim ama eşim uyardı erken yumurtlama olabiliyormuş dedin ya kacirirsak diye. Ben bu ay 40 günde bekliyordum regl'i yani 25-26. Günde yumurtlarim diyordum ama bu ay inofolic kullandığım için eski düzene döndüm ve 15-16. Gün gibi yumurtladim, yumurtlama zamanı çok keskin agrim oldu ama herkeste böyle olur mu bilmiyorum bir de ben tam takip edememiş oldum tatildeydik tesadüf donecegimiz gün zamanında yaptım testi koyuydu o zaman öyle gordum. Yumurtlamani geri çekme ihtimaline karşı bence test kullanmalısın. Benim bırakıp folidoce'a geçme sebebim inofolicte daha az folik asit var o yüzden döllenme olursa diye olması gereken dozu alayım diye gectim

X