2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

İyi şuan sendeki gibi belirti falan yok zaten aramıyorum da günlerim çok yoğun geçiyor. Yani aşılama olduğumu bazen unutuyorum desem yeridir. Bu sefer de böyle olsun bakalım tutacak mı 😃
İyi denk gelmiş yeni işinle sürekli benim gibi telefon elinde bişeyler aramıyosun😅 hayırlı olsun canım yeni işin. İnşallah 2 haftaya bi güzel başlangıcın daha olur💕

İyi denk gelmiş yeni işinle sürekli benim gibi telefon elinde bişeyler aramıyosun😅 hayırlı olsun canım yeni işin. İnşallah 2 haftaya bi güzel başlangıcın daha olur💕
Coook teşekkür ederim canım🥰 evet muhtemelen erken test zamanım bile olmayacak. O kötülüğü kendime zamanında çok yaptım ilk aşılama sonrasi. İlk günden tutmayacak demiştim okuduktan sonra hatta. İnşallah test gününü bekleyebilirim☺️

Slm Kızlar, benim çatlamadan sonraki 7. günüm bugün, çatlamadan sonraki 3. gün baş ağrısı ve çok üşümem olmuştu. Şimdi ise çok sıcak geliyor ve vucüdumda sıcak. Adetime 6 gün kaldı, biraz karın ve bel ağrım var. Test yapmamak için kendimi çor tutuyorum. 42 yaşındayım, 40 yaşında evlendim ve berbat bir tüp bebek süreci geçirdim. Şu anda değerlerim çok iyi, eşiminde öyle... Böyle sorunsuz ilk denememiz, Allah'ım bana bu ay hayırlısıyla sağlıklı bir gebelik nasip et🤲🏻🤲🏻🤲🏻

X