2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar bana bi akıl verin ya korkuyorum gidip kan vermeye düşük bi değerle karşılaşırım diye yüzleşemiyorum o sonuçla maalesef test yaptım atıcam sizce kan sonucu kaç alırım bi tahminde bulunur musunuz acaba 🥺 yarın bat günüm

Eklentiler

• IMG_4003.jpeg
    IMG_4003.jpeg
    149 KB · Görüntüleme: 82
Evet lekelenme için ama aşırı abarttı gibi geldi ya mesela 2 tane 7 li iğne vermiş, bunlar ödenmiyor ve 7 lisi 580 TL ve ben haftaya zaten kontrole gideceğim, devamını gerekmesi durumunda o zaman da verebilir mesela, hiç memnun kalmadım o anlamda
Özeller de biraz öyle kuzum böyle üniversite hastanesi varsa prof a gidebilirsin aslında. Ben o hastanelere çok güveniyorum ve çok ilgililer geçen gece acile gittim herşeyime bakıldı bana da açıkladı herşeyi

kızlar merhaba.. grubu uzun zamandır takip ediyorum bebıs su ara bizi bayagı zorluyorr. her 5 gune bır acilde soluk alıyoruz
saglıklı olsun da gerisi muhım degıl dıyorum
bugun doktor kontrolum var ama dunden beri pıhtı seklınde bıseyler geliyr kahve gibi. emın olamıyorum ama cok korkyuorum kalbim carpıyor. daha once operasyonumu yapan dktora gidicem takipli oldugum izinde...
kanama alanı cok buyuktu ctesi acile gittiğimde insaallah suan kanama alanını atıyorumdur... kızlar... 2 ye arttırdı acildeki doktor progestanı.. endıselıyım.. ama alanda o .. veren de... rabbım bıze bagıslasın yavrumuzu...
Kuzum korkma kahverengi lekeden. Kırmızı olmazsa sorun değil. Kaldı ki kırmızı olup iyi olan da var. Dua edelim bol bol 🙏

Amin canım aminn, Allah razı olsun 🤍 İşte benden daha önceki iki oğluma hamileliğimde doktorumun hiç istemediği toksoplazma testlerini istedi, bence çok gerekli değildi, haftaya kalp atışını net duydugumuzda da isteyebilirdi toksoplazmayi, 3 bin küsur ödedik testlere ve bunun içinde bazı şeyler de yok, onları sağlık ocağında yaptıracağım. Neyse sağlık olsun paranın çıkacağı varmis o önemli değil de ne bileyim bana yanlış muamele gibi geliyor böyle bu testleri zorunlu şekilde yapmaları, özellikle toksoplazma gibi olmasa da olacak olanları. Sen yaptirdin mi toksoplazma?
Kuzum ben yaptırdım daha yeni 9+5 de yaptırdım ben biraz geç kaldım ama onu söylim ama sana erken bence de

Kızlar bana bi akıl verin ya korkuyorum gidip kan vermeye düşük bi değerle karşılaşırım diye yüzleşemiyorum o sonuçla maalesef test yaptım atıcam sizce kan sonucu kaç alırım bi tahminde bulunur musunuz acaba 🥺 yarın bat günüm
Canım koyulaştığı bariz belli neyinden korkuyorsun aksine mutlu olman gerekiyor. Bugünü görmek için çabalıyorsun haftalardır. İki kez kan verip artışa bakman yeterli sonra keseyi görmeyi beklersin ☺️

X